|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje - dojenje
23.2.2007 8:08:32   
tevža
najin 5-mesečnik je začel spati celo noč (no, 2 noči zaporedoma je spal od 20.30 do 6.30). odlično, a pojavil se je drug problem; okoli 4.ure zjutraj imam tako polne prsi, da me "bolijo" kot user posted image . danes sem ob 5h stiskala mleko, da sem malo ublažila napetost. a zdaj bom pa morala vstajati zaradi prepolnih prsi user posted image user posted image  

kakšna je vaša izkušnja oz. kako ste to odpravile. 

a, ja, nazadnje ga podojim nekje med 19.-19.30.  

hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje - dojenje
23.2.2007 8:50:49   
Putka
Nekaj časa sem imela tudi jaz boleče prsi, pa sem črpala. Ko smo se navadili na nov ritem, pa so bile tudi prsi čez noč manj polne.

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje - dojenje
23.2.2007 11:08:15   
Clody
Oj,

Tudi jaz podojim nazadnje ob 19.30. Če mali spi do ene pete ure, mi obe joški že pošteno napenja. V tem primeru si v modrc nabašem planice in se obrnem na bok, da mi mlekec veselo teče ven.  Tako si jih vsaj malo razbremenim.

Mogoče imam malo smešno metodo, ampak meni ustreza!


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje - dojenje
23.2.2007 11:47:51   
lenika
Pri nas je bilo isto. Jaz sem si nekaj dni šla iztisnit ravno toliko, da me je nehalo tiščat, a po nekaj dneh se je količina mleka prilagodila in nisem imela ponoči več problemov.

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje - dojenje
24.2.2007 15:28:24   
alja01
Ja tud men se je to  dogajalo, sploh zdej ko našauser posted image  podaljšuje spanje, je pa noč za nočjo boljše, se prsi prilagajajo. če me pa preveč tišči si pa malo stisnem, samo toliko da pritisk popusti.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.2.2007 19:44:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alja01)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje - dojenje
26.2.2007 9:53:41   
ana12
Naša punčka (stara 4,5 mes) je prej spala celo noč (od 22 do prb.5 ali 6 zjutraj ) zdej pa se zbuja in jo dojim na skoraj vsako uro,zato skoraj nič več nespim.Nevem ali je mlek že premal hranilen zanjo,drugač pa lepo napreduje,ima že več kot 8 kil,in v dolžino je kar precej zrasla.

(odgovor članu tevža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?