|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Feldbach
6.2.2007 21:07:47   
simonka
Pozdravlje nosečke in mamice!

Prosim vas za kakršenkoli nasvet ali informacijo glede poroda v Felbachu. Rok imam 17.03.2007 in sem se skoraj že odločila da drugega otročka rodim tam.
Ali se še katera nosečka odloča za Felbach.
Že vnparej hvala za odgovore

< Sporočilo je popravil wahoo -- 8.2.2007 7:33:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Feldbach
12.2.2007 9:30:49   
Freycha
jaz se vedno bolj odločam za porod v AUT, tudi Felbach pride v poštev. Se pa moram najprej do dobra pozanimati, potem pa pade odločitev.

Ti pa predlagam, da se čimprej odločiš in se greš gor dogovoriti, da ne bo potem prepozno.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Feldbach
13.2.2007 17:57:19   
simonka
Ku ku.
Sem že trdno odločena, da grem. Sem bila že tudi na razgovoru pri dr. Miglarju in imam dogovorje spinalni carski rez v Feldbachu 07.03.2007. Je pa včeraj zvečer bil šok, dobila sem popadtke sprejeta sem bila v MB porodnišnico kjer so bili kar pogosti. Nekje ob 1 h ponoči pa so prenehali in zjutraj so me na mojo prošnjo spustili domov.
Tako smo zdaj v pričakovanju kaj se bo dogajalo upam, da vzdržim do 07.03.2007 če ne pa upam, da se vse srečnko konča.

Imam številke dvh nosečk ki sta rodile zgoraj in sta tako zlate, da dasta vse inf. o Feldbachu.
Papa zaenkratuser posted image

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Feldbach
14.2.2007 20:04:25   
srilanka
Pred par dnevi sem se vrnila s Feldbacha, cr s spinalno. Najprej sem mislila tam naravno rodit, a ko sem že bila čez rok je dr ugotovil, da bo velik otrok in je priporočal cr. Sem pa se morala odločiti sama. Jaz lahko Feldbach glede poroda samo priporočam.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Feldbach
14.3.2007 8:39:17   
Mafin
Tudi sama rem konec januarja rodila v Feldbachu s carskim rezom (spinalno) in tudi jaz lahko vse skupaj samo pohvalim in priporocam. Ce ima katera kaksno konkretno vprasanje, pa naj kar vprasa!

Pozdravcek vsem! user posted image

(odgovor članu srilanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?