|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potenje otročka
12.4.2007 20:41:25   
Alisa
Kaj naj naredim, da ne bi moj otrok bil tako hitro prepoten. Zadnji teden ko zaspi ali pa se nekaj probava plazit po tleh je vedno čist moker. Ko ga dam spat in zaspi ima v roku 2. minut čist mokro glavo-lase. Roke pa ima hladne oz. dokaj normalne. Vročine pa nima. Pa tud pokrit ni, spi sam v tankem bodiju in tanki pižamici.
Zdaj da bi spal sm v pižami se mi pa mal malo zdi, ker jaz spim v pižami in sem pokrita z kovtrom. Sicer ga ponoči enkrat pokrijem, ker se mi zdi da pozneje rata kar malo hladn.
Saj potem po kakšne pol ure se ohladi in je uredu sm ne vem zakaj? A mislite da bi mogla zdravnico vprašat?
Hvala vsem,


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potenje otročka
12.4.2007 20:59:06   
cicido
Pri nas je bilo isto! Po parih minutah je zasvicu, ampak sem ga zmeri v spanju preoblekla. Minilo je pri stirih letih.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potenje otročka
12.4.2007 21:08:55   
muki1
Ne vem, če obstaja kakšna rešitev. Moji se obe zelo potita.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.4.2007 21:16:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potenje otročka
12.4.2007 21:36:45   
pikapolona2
meni pa je enkrat ena rekla da se ti otrok bolj poti če mu ne daješ kapljic D vitamina...ne vem  ...a je še ktera za to slišala al je čist adijo nasvet?
P

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potenje otročka
12.4.2007 21:41:51   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

meni pa je enkrat ena rekla da se ti otrok bolj poti če mu ne daješ kapljic D vitamina...ne vem  ...a je še ktera za to slišala al je čist adijo nasvet?
P


Mislim, da je bolj švoh teorija tale user posted image Moj je zadnje čase tut cel moker, za vsako figo, pa jemlje AD3 kapljice. Je pa tudi v momentu cel moker, sploh po zatilju, pa tudi zbudi se ves prepoten- spi pa samo v bodiju in bombažnih hlačkah oz.pižamci brez bodija, tako da preveč oblečen sigurno niuser posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potenje otročka
13.4.2007 8:54:11   
Alisa
A super, pol ni sm naš tak. Itak on ko zaspi je prec ves prepoten. Potem pa se počasi ohladi. Edino če sva zunaj pa da zaspi v vozičku pa ne.
no očitno je to normalno za nekatere otročke. AD3 kapljic pa ne prejema ke je alergičen na to stvar.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potenje otročka
13.4.2007 8:59:49   
crci06
Jaz sem pa slišala varianto, da če ima otrok potne dlani in stopala, da mu manjka D vitamina.
Sicer je pa naš (3m) zelo hitro vlažen po hrbtu, še sploh v lupinici.
V teh prvih vročih dneh ima že samo 1x dolge in 1x kratke rokave za ven, sploh ne vem, kako bi ga manj oblekla...  Očitno pač eni tako s(m)o, moramo le paziti, da jih preoblačimo v suha oblačila.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potenje otročka
19.4.2007 21:12:06   
katkaF
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

meni pa je enkrat ena rekla da se ti otrok bolj poti če mu ne daješ kapljic D vitamina...ne vem  ...a je še ktera za to slišala al je čist adijo nasvet?
P



Baje je potenje dojenčka znak rahitisa in pomanjkanja ali A ali D vitamina (ne vem, enega pač). Mislim pa da je normalno da se spoti tik preden zaspi, naš se tudi, kasneje ga moram pa kar pokrit.

_____________________________

Spet se je tamal zbudu.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potenje otročka
19.4.2007 22:00:42   
alenka11
Tudi naš fantiček ima preden zaspi malo mokro glavo. Se je pa prej bolj potil po dlaneh in stopalih in sem to omenila pediatru pa je rekel, da je potrebno povečat količino AD3 ker je to lahko znak rahitisa. Ko smo povečali dozo je bilo veliko bolje.

_____________________________

15. september 2006 - ALEKSEJ

(odgovor članu katkaF)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?