|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamuja!
14.3.2007 19:21:37   
mala zirafa
Haj!Kot vam pove že naslov je danes 1. dan zamude.Moja m je točna kot švic. ura.Če že včasih ni  blo ta prave krv. na 28. dan, je bil vsaj rjav izcedek in je nato sledila M. Mislite da bo kaj novga tokrat?če je še jutri ne dobim bom šla po vsej verjetnosti po test.Kakšni zmedeni občutkiuser posted image
Kakšne so vaše izkšnje?
Glede znakov me za spremembo prsi ne bolijo ampak so samo povečane in napete, ostalo pa po starem.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamuja!
14.3.2007 19:25:36   
Anonimen
Preberi si  na forumu,vsak dan odgovarjat na ena in ta ista vprašanja...........

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamuja!
14.3.2007 20:11:26   
Blacky30
Kaj zdaj, žirafca, a sta se končno odločila in zavestno delata na drugem user posted image ? Ali se je ponesrečilo?user posted image

Želim ti, da bi bil user posted image . Pri meni je bilo tako, da nisem imela popolnoma nobenih znakov nosečnosti, še celo malo me je šraufalo, kot pri menstruaciji, samo krvavitve ni bilo od nikoder. In zato sem naredila test 29. dan in je bil user posted image .

Le pogumno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamuja!
14.3.2007 21:11:50   
Anonimen
Kar po test, pa boš najbolj prepričana pri čem si. Upam, da zagledaš user posted image user posted image !

Lp

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamuja!
14.3.2007 21:21:16   
sonchek
mala žirafa...držim pesti!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

NAREDI TEST!!!!!!!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamuja!
14.3.2007 21:21:59   
sonchek
ANONIMNA...pa sej ne rabiš odgovarjat!!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamuja!
15.3.2007 6:54:49   
Anonimen
Mala žirafa, jaz sem pa imela cel čas v glavi, da si že zdavnaj user posted image . Upam in ti res želim, da boš danes zjutraj zagledalauser posted image user posted image in da boš čez 9 mesecev poročala, kako fajnega otročka držiš v naročju. srečno, držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sonchek pusti, nekateri so mal zagrenjeni ali pa faušuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 15.3.2007 6:56:00 >

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:12:48   
mala zirafa
Hvala punce za tako množičen odziv.Danes je 2. dan zamude in sem malo prej testirala z BC plus in je negativen,glede na to da sm spila na delu 2 litra vode.Sicer sem se osebno odločila da ga zdaj še ne bi , če bi pa ratalo pa bi bla vseeno vesela ampak polna straha, ker se mi lih zdaj obeta fajn služba.Tako da na srečo mi sedaj ni pokazalo user posted image .Čim me vzamejo za ned. čas pa veselo na delo.
Sva sicer nezaščitena, on pazi ampak se nama je že enkrat ponesrečilo, zato taka panika.Prsa me sploh ne bolijo, so pa ogromna.Trebuh me ne boli, ki ponavadi me, da moram vzet lekadol in nič mozoljev nimam.Ka mislite ve??
Kakšne izkušnje imate s tem testom?Ali ful vpliva pitje tekočine?
Hvala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:23:28   
Lunc_a
test se dela zjutraj in je lahko tudi lažno negativen ,ker si popila toliko tekočine

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:25:04   
t*e*j*k*a
Ola!
Testi so v vsakem primeru najbolj natančni zjutraj ko se vstaneš.
Glede na to da si ti kr veliko spila v službi ne vem, ker nekatere imajo z jutranjim urinom ful slabe črtice, jaz pa sem naprimer mela fulll močno in če bi spila tolk kot ti bi verjetno še vseeno bila šibka, tko da ne vem.

Počaki še kak dan da boš vidla če bo pršla M, če  ne pa ponovi test.

ČAo

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:28:02   
Anonimen
Meni tudi zamuja 2 dni. Test je bil včeraj negativen. Me je pa orng včeri bolelo na levi strani. Se sploh nisem mogla zravnat. Žejna sm ful, slabo mi je če ne jem, nonstop lulam, prsa me ne bolijo ampak so pa še večja k običajno, mozoljev tud pri meni ni, pa ful mam močen beli tok. Nič ne vem pri čem sem. Če je še par dni ne bo delam še en test.

Aja pa še nekaj smešnega sem opazila, dlani mam čist rdeče pa srbijo me, pravtako podplatiuser posted image - a je to kakšen znakuser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:32:59   
mala zirafa
Za dlani nisem še nikoli čula.Misliš da bi moral bit + glede na zaužito vodo???Tako sem se tresla po poti da sem komaj prišla domov.Sem šla pogledat v kanto in je še vedno samo ena črtica, kontrolna seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:40:32   
t*e*j*k*a
tudi jaz še nikol nisem slišala za srbeče dlani tko da ... nimam pojma kaj bi to bilo user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zamuja!
15.3.2007 13:44:30   
mala zirafa
če M ne dobim niti jutri, kdaj naj ponovim test?

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:14:41   
pina-1
mala zirafa, če jutri M ne bo počakaj vsaj teden dni. Moja je zamujala 18 dni, pa BT je bla skoz povišana in je še vedno tudi po končani krvavitvi.

naj ti test pokaće kar si želiš!!!

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:18:14   
Anonimen
pina-1 a si ti ziher da nisi noseča?user posted image

meni si mal sumljivauser posted image . Moja kolegica je tudi imela "menstruacijo" pa je bla noseča.

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:21:21   
stunfek
Če ti je pokazal minus po zamudi potem je to vsekakor pravi minus ne glede na to koliko vode si popila.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:28:40   
pina-1
karin24, jaz v nič nisem sigurna. še moja 4 letnica me skozi po joškah šlata , kdo ve zakajuser posted image user posted image .

bomo pa jutri za zhier vedli, ko grem na "servis" h moji G.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:31:01   
pina-1
karin24 sem prebrala tvoj podpis, pa se mi je porodila ideja, da tvoja in moja štorklja kje skupaj kakšen šnops rukata pa sta pozabli prit k nama na kavo user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pina-1 -- 15.3.2007 14:34:18 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:36:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Ja ne vem kaj je tem štorkljam. Jaz ji bom kompas kupla, pa me pol mogoč le najdeuser posted image

Ne men je res ful "sumljivo" da maš še zmeri povišano temperaturo. Upam da jutri zveš eno fajn novicouser posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zamuja!
15.3.2007 14:59:08   
mala zirafa
Stunfek, si 100% prepričana?Zakaj potem piše da naj se testira zjutraj ,v zgodnji nosečnosti.Pa tudi pitje vode je omenjeno na listku.
Veste kaj sem malo za smeh nardila, sem šla v kanto po test in se ponovno gor polulalauser posted image user posted image Rezultat itak neveljaven, kljub temu -.
kako pa zgleda rahla črtica.Jaz kot rahlo opazim testni trakec.Pol pa ne vem a se mi že blede al si jo samo domišljamuser posted image .
Želim vam čimveč +++.

Naj omenim da moja M NIKOLI  ne zamuja in tudi nisva načrtovala, ker včasih zamudo povzroči psiha.Vsake tolko hodim gledat  na wc a nič novega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zamuja!
15.3.2007 15:05:32   
stunfek
Jaz sem 100%, samo to je moje osebno mnenje in moje osebne izkušnje. Itak pa nobena ni mirna dokler sama na svoj način ne preveri, kar pač želi preveriti.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zamuja!
15.3.2007 15:07:02   
stunfek
Pina-1 a nimaš ti jutri g pregled?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zamuja!
15.3.2007 15:16:36   
kaja80
mala žirafa tudi jaz nisem testa delala s prvim urinom in se je pokazala kar močna druga črtica.
Po moje te malo psiha daje, kot je nas je že vse.
 
pina-1 meni si tud sumljiva! Upam, da jutri sporočiš veselo novico.user posted image

Lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zamuja!
15.3.2007 16:09:31   
mala zirafa
Kaja 80, s katerim testom si pa ti testirala?Saj če nisem noseča nič za to, ker sem hotela načrtovanje preložit v naprej.Malo me je strah, ne da si neskončno zdaj želim.Kaj misliš, da zaužita  tekčina ne vpliva?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?