|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodni kamen
20.3.2007 19:55:46   
Anonimen
Kako se rešite vodnega kamna v banah. Jaz sem kupila ta Bref, ki full smrdi pa sem full glancala in dvakrat špricala, pa nič ne pomagauser posted image , mate kako idejo ki resnično pomaga prosim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodni kamen
20.3.2007 19:59:48   
Anonimen
Calgonit proti vodnemu kamnu al pa muscolo. Sam moreš še zmeri ful drgnt. Moja mami banjo zriba z pralnim praškom-je res pol čist čisto bleščeča.
Proti vodnemu kamnu pomaga sam redno pucanje, pol ni tolk drgnenja. Jaz jo vsak teden umijem in res nimam nič vodnega kamna.
Lahko pa probaš tudi s kisom sam men je ful lažje z čistili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodni kamen
21.3.2007 5:27:17   
Lunca1
poskusi še s Cillitom, meni ga odstrani

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodni kamen
21.3.2007 10:16:25   
Anonimen
Ja men gre s Cillit Bangom vse dol, pa se nam tud nabere v enem tednu, ker imamo tako trdo vodo. Sem pa uporabljala eno majhno sivo plastično stekleničko proti vodnemu kamnu, mapak zdaj jo več ne vidim v trgovinah - pa žal ne vem niti od koga je blo. 

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodni kamen
21.3.2007 12:18:44   
Anonimen
Cilit Bang. Samo pošpricaš, 3 minutke pustiš in spereš!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodni kamen
21.3.2007 12:21:14   
Mina1
Ja, tist je bila tekočina BENE, odlična in najceneje je bila, dobil si jo pa recimo v Mavrici trgovini, če to še obstaja.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodni kamen
22.3.2007 7:04:25   
G in T
Jaz pa uporabljam Zlatosan Conti. Litrska plastenka, nekaj čez 5€. Super odstrani ves vodni kamen.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodni kamen
2.4.2007 15:52:01   
2mak
Če še ni prepozno, ti predlagam SMAC. Je v belo-modri plastenki (okrogli!) z modrim pokrovčokm (obstaja namreč več čistil Smac). Jaz s tem pomijem kuhinjski lijak in celo kopalnico, pa gre res čist na izi kamen dol. Skor tako kot v reklamah, ko samo narahlo pobrišeš. Imam namreč ful vodnega kamna in tega čistila res ne zamenjam. Lp.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodni kamen
3.4.2007 10:11:02   
facka
domač jabolčni kis definitivno pomaga, sama vanj namočim tiste mrežice, ki so na pipah, samo mene vonj full odbija

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vodni kamen
3.4.2007 22:37:42   
eya
Mi smo imeli v tuš kabini precej vodnega kamna, ki ga nikakor nisem mogla spravit stran, potem pa sem enkrat preko noči nalila wc čistilo in naslednje jutro zdrgnila, pa je šlo prav vse stran.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vodni kamen
3.4.2007 22:50:48   
Anonimen
V študentu je socimer po pomoti in popolnoma nenamensko rešu tuš vodnega kamna tako, da je sedel na školjki mrtvo pijan in cel večer bruhal v tuš, pol je zaklenjen v WC noter zaspal. Celo noč nismo mogli skreta uporabljat ampak ko je zjutri umil tuš ni blo sledu o vodnem kamnu. (matr jst sem se pa 2 dni na roke matrala tist dol zdrgnit)user posted image

Banje ne bi poskušala očistit s to metodo - ima preveliko prostornino.user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vodni kamen
4.4.2007 19:13:01   
Jutra
Enostavno in najceneje: KIS. Samo potem nekaj časa smrdi po njem. Ampak čisto pa jeuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?