|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:10:49   
Putka
Imam namreč eno zagato, v katero sem se sama spravila. Z keramičarjem (reference od znancev, videla njihovo delo) sem se po telefonu dogovorila za polaganje ploščic v kuhinji. Rekel je, da točne cene ne more povedat, ampak nekje med 3.500-5.000 sit/m2, odvisno od bordur, velikosti ploščic... Že po telefonu sem mu povedala, da imam velike (30x60) in da kvadratura ni velika. Ker sem bila zadovoljna, sva se zmenila, da par dni pred delom pride pogledat keramiko in oceni zahtevnost.

Ko se je pojavil s kolegom in materialom se mu je zelo mudilo, rekel mi je da mi bo ceno sporočil kasneje. No, jaz sem preračunala, da me bo mojih 4m2 prišlo max 100EUR. Pa mi mirno reče, ja tole je 250EUR, taka je cena za kuhinjski pas!! Aja, dela je bilo za 3 urce, s čik pavzami vmes.

Zdaj pa mi povejte, kdo je v kratkem delal kuhinjo inkoliko so vam računali! Toliko denarja mu niti slučajno ne mislim dati.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:13:16   
rija
pa kaj si ti nora? nam jih polaga za 1500 starih sit....

daj mu pač 4 x 5000 sit, tako kot ti je povedal.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:13:53   
Seven*
2000 sit na m2, ne glede na to kaksne so bile ploscice. Imela sem 10x10cm in cca 10m2 kuhinjskega pasu in je cena ostala ista, torej 2000 sit/m2.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:14:03   
Anonimen
2.5m dolg pas, ploščice 10x10 = približno 10.000 leto in pol nazaj(delal približno 3 ure), je pa res da sva imela mal cenej k nama je tud kopalnico, wc in pralni kot naredu oz. položil ploščice.

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:15:15   
Anonimen
O Marija tale je pa prekoračil vse meje.Preveč,veliko preveč user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:16:03   
Olivija
Moja starša sta plačala za celo kuhinjo in hodnik 60.000. Res, da je delal sosed-keramičar, samo še vseeno. Pa je kuhinja velika, hodnik pa dolg, pa še stara hiša je, tako da so vse stene krive in se je kr fejst namatral. Položil jih je pa po stenah in po tleh, natančne kvadrature pa nevem. Je pa zelo lepo položil ploščice. 

< Sporočilo je popravil Olivija -- 1.4.2007 21:17:38 >

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:17:19   
Strawberrie Cherrie
100€ mu dej, pa naj gre user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:18:03   
mika
u tale pa zna računatuser posted image . mogoče ti je pozabil povedat da za vsakega posebej plačas toliko, pa še takrat bi bilo manj.

nam je ploščice polagal za 2.500sit/m2, kamen pa 3.500sit/m2

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:24:19   
sergy
Škoda da si se odločila sploh za ploščice. Danes skoraj vsi namesto ploščic položijo oblogo v isti barvi kot delovna površina in je zelo lepo na pogled in skoraj nič dela.-tako smo tudi mi naredili.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 21:43:49   
Putka
Hvala vsem! Sem že jaz mislila, da sem na drug planet prišla, ko je začel flancat o drugi tarifi za "kuhinjski pas". Pa da je bilo treba bit ful natančen pri tavelikih ploščicah, ker so bolj debele!

Mi je položil 11 ta velikih ploščic na stik, naredil 2 luknji za štekarje, pa približno 3m2 10x10 ploščic, ki so bile zlepljene po 12 skupaj. Aja, pa FUL lima je porabil, za 6 jurjevuser posted image Še vedno ne vidim, kako to 3x zadevo podraži.

Sem pa razmišljala o vseh mogočih oblogah, od stekla, laminata do kerrocka (pult bo tak), pa sem se nazadnje kar za keramiko odločila. Je prišlo zelo zelo lepo, ko bo končano kako slikco gor nalepim.

(odgovor članu sergy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Polaganje ploščic v kuhinji - help!
1.4.2007 22:18:57   
BLAŽIKA
mogoče ti je pozabil povedat da za vsakega posebej plačas toliko


Verjetno res za dvauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?