|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:24:17   
Seven*
Najprej sem mislila, da bom vzela IKEI-no. Pac cena je naredila svoje. V tem letu sem res pregledala veliko kuhinj in vem kaj je potrebno paziti pri njih.

Dokler nisem odkrila enega strica iz Konjic, ki prodaja res hudicevo dobre kuhinje (glede na vodila, glede na izdelavo, lepljenje...itd), za se manjso ceno kot IKEA?!?!? user posted image user posted image user posted image

So pa res ful hude finte. Recimo otroske zascite so na kartico, tako lahko imas predale, ki jih otrok SPLOH ne more odpreti. Fronta se z enim klikom cela dol vzame in jo lahko kar na tleh ocistis. user posted image user posted image user posted image Ima velik nabor elementov, toliko korit nisem videla nikjer (samo kotnih korit ima ene 10 vrst). Predali so taksni, da jih lahko nastavljas po sirini in levo desno. Vglavnem, bomba.

Stric ful prijazen, ce vam povem, bo mi jutri (nedelja) se enkrat pregledal skice. Vzame si cas, narise na roko, odkril je zadeve, ki jih mi nismo in nas opozoril. Rise pa menda kuhne ze 20 let.

Ce katera slucajno kupuje kuhinjo, tole je vsekakor za pogledat. Ima tudi vse mozne dodatke, vitrine, vgradne lucke, razdelke za predale ipd.

Zadeva me bo vkljucno s prevozom in montazo stala manj kot IKEA, ki je ze itak poceni. Kuhinje so izdelane na slovaskem, narejene za nemski trg.

Ce se glih ne kopate v denarju priporocam...

http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=2205

Narisane so bolj klasicne, ampak vedite da ima vse kar ima Gorenje ali Marles in se vec (sem bila vceraj na izrisu v Gorenju). user posted image




_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:30:50   
rija
Seven, daj primerjavo "od oka"user posted image  da vidimo razliko....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:36:29   
Anonimen
Konec koncev boš kuhinjo uporabljala ti in fajn je, da imaš takšno, kot ti je všeč. user posted image user posted image user posted image

Men je fajn, da si lahko popolnoma sama spomnim, kako bi kakšen element stal in tako ti ga mizar naredi user posted image user posted image user posted image . To je velika prednost mizarjev. Če je pa še dober, potem pa sploh user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:37:18   
Seven*
A kolk dnarja mislis primerjavo? Denarno je cenejsa par sto evrov (cca 500 recimo), je pa v tej ceni montaza in prevoz. Zdaj pa, glede na to, da imam skoraj 9 metrov kuhinje, se mi zdi ful pomembno, da je zadeva dobro zmontirana. Sploh pulti in taka jajca me skrbijo. Imam res veliko elementov.

Tip je naracunal 3800 evrov za mojo kuhinjo, pa imam skoraj same predale in izvlecne kosare (ful drage elemente torej), pa poleg je se sank vkljucen. (za primerjavo)


http://www.kuchyne-dada.cz/3/images/stories/obrazkyDecodom/elis/elis_zebrano.jpg

Brez rjavih komponent. Pa drugi rocaji, pa pultov ima tip vsaj ene 50 vrst menda.




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:38:35   
Seven*
Meni je bilo ful smesno, ko je s svincnikom narisal skico kuhinje in kuhinja izgleda kot umetniska slika.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:55:57   
Vesna_2
Pozdravljene, Seven ali te lahko prosim če mi malo opišeš kakšno kuhinjo boš imela, ker imam tudi jaz približno tako veliko kot ti. in prosim te če mi malo poveš kako si se dogovarjala s gospodom in kaj vse ti je predlagal. tudi sama sem v nabavi kuhinje pa me malo zanima kako in kaj se dogaja drugim.
hvala ti in veliko užitkov v novi kuhinji.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 17:56:53   
Seven*
Vesna, ne vem tocno kaj te zanima, morda bodi bolj specificna.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Vesna_2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 18:14:14   
Vesna_2
ima me kakšno razporeditev kuhinje imaš( L,U,...). in pa na internerni strani od Linee si lahko ogledaš samo slike (vsaj pri meni je tako), ali ti je gospod prišel na dom in ti vse zrisal, koliko čas boš čakala na kuhinjo...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 18:16:51   
Anonimen
Definitivno se bolj splača po meri. Men jo je naredu en inženir ,ki dela v Svei. Sem mela pa tud zakomplicirano, ker mam mansardno kuhinjo in ozko. Stala pa me je 1000 €, kar je pa tud vredno cene. Mam pa tud drage elemente: predalnik, zaključek kuhinje z izvlečno košaro in 3 viseče omarice, ki se odpirajo proti stropu.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 18:22:38   
Seven*
To niso kuhinje po meri. :) Slovaske kuhinje za nemski trg narejene. Ti pa zrise kar hoces in kaj si zmislis.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 18:26:09   
Anonimen
Aha, no sej risat ti itak mora po želji.user posted image  Sam da je ne boš preplačala, pa da bš maksimalno zadovolna z njo in je ne boš menjavala kot gate.user posted image  Drgač mi je pa všeč!

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 19:13:40   
Seven*
Nati, to pa ne skrbi. Imam ful malo denarja na razpolago, pa bi rada  z cimboljso kvaliteto skoz prisla.  Nekako, cimvec muzike za malo dnarja. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 20:14:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  sam da dobiš kuhinjo, pa da bo cenovno zate.Sej veš, možek in otroci ne morjo oz. ne smejo bit lačni.user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Premislila sem si glede kuhinje
24.3.2007 20:18:08   
Anonimen
Očka jo je dal tudi po meri narediti in je cenovno prišla enako kot bela sjajna iz Ikeje. Plus montaža je bila všteta.

Meni se je najbolj praktično zdelo to, da so prišli izmerit prostor in jo naredili v nulo natančno. Sama sigurno ne bi znala tako v piko premerit, ker niti nisem vedela, na katere vse milimetre in kote je treba biti pozoren.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?