|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam all inclusive?
14.3.2007 13:28:33   
mala maja
Je kdo našel že kakšno poceni varianto all inclusive??

Ni problema če je treba it zadnji teden v juniju. Sem malo brskala po netu, našla sem tole

http://www.sonchek.com/

A je kdo našel še kaj bolj primernega za 5 člansko družino. 2 odrasla + 3 otroci 10, 6 in 2 leti..

Pa hvala za namigeuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam all inclusive?
14.3.2007 13:56:36   
BLAŽIKA
Zelo dobra varianta je Bol hotel Riu Bonaca. Imajo otroci do 16 leta zastonj brez doplačila, le družinsko sobo vam dajo. Poglej pa preko Atlas airturs agencije, dela pa za njih  intelekta. Smo bili že v različnih hotelih z all incl. varianto ampak takšne punudbe kot je tukaj pa še ni bilo res nikjer. Pa še okolica in plaža je fenomenalna za otroke.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam all inclusive?
19.3.2007 17:25:11   
Anonimen
Tunizija-Djerba-hotel Djerba Plazauser posted image . Bla 3x na Djerbi, ta mi je bil najbolj všeč, velik otroški bazen in v tavelikem bazenu res velika plitvina dokler se ne začne bolj globoko. Lepe sobe, velike kopalnice z bano, dober animacijski prigram za otroke, vsak večer otroški disco, čez dan ga lahko predaš animatorjem in imaš cel dan mir, otroci pa uživajo ko velikiuser posted image . Dovolj zastonj ležalnikov za vse, midva sva bila julija in ni bil panike.
Solidne cene, tudi do 18 obrokov, preko Intelekte. Prijazni in dobro vodeni izleti, če se jih želiš udeležiti.

Srček

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam all inclusive?
19.3.2007 19:15:46   
zungi
srček: Letos tudi midva z možem planirava dopust na Djerbi, kjer še nisva bila. Vsa leta sva potovala po tujini, letos me pa malo skrbi ker imava sinčka, ki bo jutri dopolnil 10 mesecev. Ali je Djerba primerna za tako majhne ali ne? user posted image
O Djerbi sem slišala namreč tudi to, da je zelo umazana, no nasplošno Tunizija?!
Zato sva za drugo opcijo izbrala Španijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam all inclusive?
20.3.2007 17:20:18   
Anonimen
Komot lahko grete na Djerdo. Nič ni umazana, mi smo imeli morjei n plažo kristalno čisto, da ne govorim o hotelu. Odvisno v katerega greš, priporolam sigurno najmanj 4 *. Aja, moja je bla stara ne polnih 5 mesecev in je blo fenomenalno user posted image

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam all inclusive?
20.3.2007 18:28:21   
zungi
nivess: no super, torej nam ostane opcija Djerba. Me pa še nekaj zanima: Kako je bilo na letalu z otročkom?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam all inclusive?
20.3.2007 22:25:43   
Annny
Tudi Bolgarija je super, ogromno je tudi za pogledat..

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam all inclusive?
24.3.2007 8:17:41   
Anonimen
Tudi Turčija ima dobre AI pakete.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam all inclusive?
27.3.2007 1:48:22   
KODA
Poglej pri Relax-u.Tam sem zapazila ugodnosti,npr.,če imaš 3 otroke.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam all inclusive?
4.4.2007 16:29:24   
Jutra
AI:
- najugodneje junija: Grčija, Tunizija, Egipt
- najugodneje sept., okt.: Turčija

Junija je Sredozemsko morje lahko še hladno, zato je takrat najbolj ziher iti v Egipt (na Rdeče morje, seveda). Takrat je tam krasno poletjeuser posted image  Tudi cenovno je ta dežela za AI najugodnejša, sem preverila pri vseh mogočih agencijah.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?