|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko - prehod
6.3.2007 13:07:36   
maca24
Imam leto dni starega otroka. Do sedaj je pil prilagojeno mleko, sedaj pa smo se odločili za prehod na navadno mleko. Vse je vredu, vendar otrok tega mleka noče piti. Poskusili smo ga tudi sladkati, vendar še vedno ista zgodba. Vse druge stvari pa z navadnim mlekom je: mlečne kašice, puding, jogurte..., le piti tega mleka noče.???? Kako pa ste vi prešli na "navadno" mleko?
Prosim za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko - prehod
6.3.2007 14:31:36   
ostrouskaduska
Tudi moja hči ni marala kravjega mleka, ko smo prenehali z adaptiranim. Niti kakava ni pila. Pa je nisem silila. Je pač jedla druge mlečne izdelke - jogurte, skute, sire. Mleko s kakavom pije šele zdaj (3,5 l), pa ne preveč rada. Pa ji ni hudega. user posted image

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko - prehod
6.3.2007 15:55:31   
bt08
Moj Ožbej tud ni hotel piti samo mleka pa tudi sedaj ko je 2 leti star ne mara samega mleka.Poje pa vse drugo kar je mlečno,pa mu nič ne manjka,je zdrav fantič.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ostrouskaduska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko - prehod
6.3.2007 19:11:10   
natalia
naša isto, sem poskušala nadoknaditi z jogurti, skutami... pa obvezno neki lino v mleko, da ni bilo okusa po mleku.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko - prehod
7.3.2007 8:36:59   
romy
Jaz pa sem na prehod šla počasi. Najprej sem v flaško dala 3/4 mleka v prahu in 1/4 alpskega. Potem pol-pol, in tako naprej.
Se pravi da sem dodajala alpsko mleko in zmanjševala mleko v prahu in tako smo po 1 tednu prišli normalno na alpsko mleko, brez sladkorja, kakava in drugih dodatkov. In še zdaj obožuje mleko in ga pije vsak dan. Res priporočama ti da stopnjuješ in ne kar čez noč mu dati drugo (alpsko mleko).

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko - prehod
9.3.2007 10:18:36   
Putka
Sej ni nič narobe, če ne pije mleka. Moj dragi in tašča sta tamalo vedno nalivala z melkom (za žejo!!), pa je imela ves čas obložen jezik in zadah. Potem sem ga pa omejila, tako da zdaj sama tašči reče da ne sme piti mleka, češ mami ne pusti.

Če otrok po enem letu uživa druge mlečne izdelke, lahko mirno izpustite mleko. Sploh pa so razni jogurti in kefirji bolj zdravi (po mojem mnenju). Kalcija je pa v drugih živilih zadosti za dober razvoj kosti.

Poskusite lahko tudi z drugimi "mlečnimi" napitki, sojinim ali ovsenim mlekom. Mogoče mu bo pa tisto pasalo.

Putka

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko - prehod
10.3.2007 23:17:16   
arabela*
k flaški dodaj malo čokoladnega mleka,za okus.Naša pije ko nora že pol leta

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko - prehod
14.3.2007 22:11:32   
CAPA
Pri nas je blo pa tko, da sem mu en večer namesto adaptiranega, dala v flaško kravjega in dve žlički čokolinota not. Je plunu ven in ni več hotu pit....
Drug večer sem mu spet ponudla... bol za foro kot ne.... pa je kr začel pit...user posted image


Predlagam pa ti, da ko jeste zajtrk, malico... mej mleko na mizi in ga pijte. Ponudi tudi tvojemu user posted image . Če bo sm ter tja naredil požirek, se ga bo navadil...

Probat ni greh... pa srečno

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko - prehod
15.3.2007 11:22:09   
maca24
Upoštevali nasvet od romy. Resnično deluje. user posted image user posted image user posted image

Hvala!!!!!!!!!!

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko - prehod
4.4.2007 13:46:01   
Marelica
Mogoče je pa veliko odvisno od okusa "navadnega" mleka. Jaz sem hčerki namreč ravnokar začela uvajat tega iz tetrapaka brez počasnega prehoda in je flašo normalno popila. Pri babici, kjer imajo pa doma krave pa iz domačega mleka niti čokolinota ne mara.

Pa ravno sem brala o "zdravju" homogeniziranega mleka, da me je kar vse veselje minilo...user posted image

(odgovor članu maca24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Strahi bližajočega se poroda
Uredništvo RR

Dragi bodoči starši. Česa vas je najbolj strah glede bližajočega se poroda?

Ali bom v porodnišnico prišla pravočasno. (8%)

Dolžine poroda. (8%)

Bolečine. (18%)

Prereza presredka ali raztrganin. (10%)

Zapletov in posledic za moje zdravje. (4%)

Zapletov in posledic za zdravje otroka. (51%)


Število vseh glasov: 125

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!