|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj podariti za 8 mesecev
5.4.2007 16:58:31   
mama06
Pozdravljene,

zanimajo me vaše ideje za darilo pri 8 mesecih. Lahko tako za punčko kot za fantka.

Hvala za pomoč!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
5.4.2007 17:02:39   
Anonimen
Kakšno igračo, plenice, robčke... Ne vem. Stajico, hojico...Res ne bi vedela. Kaj za obleči...zmanjkalo idej.

LP

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
5.4.2007 22:35:11   
eya
Vprašaj starše, kaj rabi. Sigurno pa jaz ne bi nosila kakih pliškotov, raje kako knjigico-kartonko. Pa čeveljčkov tudi ne, ker ne veš, če mu bodo prav. Od oblačil pa taka, ki so za 1 leto, sploh če je bolj velike sorte.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
6.4.2007 7:41:12   
lenika
Oblačila-kratek rokav za poletje za 1 leto. kakšno didaktično igračo od fisherprica ali tommya. Lahko tudi kakšno kjigico kartonko, naš 11mesečnik obožuje tiste, v katerih je še kaj za tipat. Naš Mtic obužuje tudi vse vrste žog, najbolj pa tiste, ki fino ropotajo, ko jo vrže.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
6.4.2007 7:46:50   
Anonimen
Kakšno gumajisto "grizlo". Naš je imel eno žirafo v tem času, mu na vseh slikah z ust visi.user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
6.4.2007 7:48:51   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kakšno gumajisto "grizlo". Naš je imel eno žirafo v tem času, mu na vseh slikah z ust visi.user posted image


A veš kaj je zanimivo, naš pa grize vse po vrsti, tisto kar je pa namenjeno za grist (razne gumijaste zadeve), pa niti ne povoha. Če mu daš v roke samo vrže stran.user posted image

< Sporočilo je popravil lenika -- 6.4.2007 7:49:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj podariti za 8 mesecev
6.4.2007 7:52:59   
Anonimen
Lenika, pri nas je bilo tako, da je morala biti prava. Ta žirafa je bila iz take mehke gume, ko so jo valjal po zobkih sem in tja, je prav škripalo. Tako da mu je res pasalo, izgleda. Se je res malo "popraskal".user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?