|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mala Zala
11.10.2004 15:55:23   
Blanka77
Me veseli, da ni samo moja pikica tista, ki se dere v vozičku. Zdej so že tri: tvoja Zala, Dašina Anteja in moja Lana. Ni pa kriv nov voziček, ampak voziček nasplošno. Pol se pa res najde kaka teta, ki zna kej pamtenega povedat na račun mojega "neskrbnega" materinstva (otrok je lačen, otrok je žejen, otroku je vroče, otroka zebe ...). Najbolj mi gre pa na živce, ker bi jo te iste tetke pol še mal pobožale. In ko rečem, da naj se ne dotikajo mojega otroka, so tako užaljene, da se jim kar nos dol obrne. Žer kar čakam kakšno peticijo, da sem čist neprimerna za trbovsko učiteljico, ko se bom vrnila s porodniške.
Za duo v parku pa velja, le če ne bo deževalo.

LP

Blanka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mala Zala
11.10.2004 16:54:34   
kimi
Jaz bi tudi najraje znorela, ko se kakšna ustavi pa bi ga rada pobožala. Sicer se ne dere ampak vseeno. Ali pa gredo mem kot, da ni nič ko so pa mimo pa obračojo oči v voziček kot, da jih bodo pozabile tam. Ali pa ga za rokice šlatajo on pa jih potem v usta nese.

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mala Zala
11.10.2004 20:02:18   
Nataša R.
Božajo naj svoje otroke ali vnuke naše pa naj pustijo na miru.

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mala Zala
12.10.2004 0:20:54   
mala Zala
JOOOOJ, sem ti cel spis napisala, pa mi je "stran potekla":(:(( in je kar zmanjkalo... Ti bom povedala, ko se vidimo!

LP!

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mala Zala
12.10.2004 10:22:14   
Maš
Hehe, brez skrbi, ne bo nobene peticije - v Trbovljah se starši ne zanimajo kaj preveč za svoje otroke, kaj šele za učitelje. Samo da so čimveč v šoli, da je doma mir... :hudicek: (Ne pišem iz lastnih izkušenj ;))
...saj ni tako hudo, no, samo malce mi že preseda ta kraj in večina prebivalcev... Nekaj nas je pa tudi v redu (sploh jaz ;):)-:)-:)-)
Lp iz Trbovelj!

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mala Zala
12.10.2004 11:31:35   
Blanka77
No, men pa Trbovlje niso še tko zoprne, ker sem tu šele dve leti. Mi gre pa že mal na živce, ker me vsi poznajo. Na začetku je blo bolš.
Lepo se imejta.


:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mala Zala
12.10.2004 12:41:51   
Anja167
Tukaj je še ena, ki se ji otrok dere v vozičku :( :( :( - tako da greva potem raje kar v slingu na sprehod ... Pa sva potem spet največje čudo ... Kako se bova nosila, ko bo imel 40 kg, pa ne vem ... :zmeden: :)

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mala Zala
12.10.2004 12:49:50   
mala Zala
Tudi jaz ne morem rečt, da so mi zoprne, saj so navsezadnje moj rojstni kraj, v katerem sem preživela otroštvo, najstniška leta in še vedno se jim nekako ne morem odrečt (starši, prijatelji,...).

Je pa res, da je kraj relativno majhen in se skoraj vsi ljudje med sabo poznamo:(. Seveda pa je slaba stran tega to, da vsak o vsem vse ve (ponavadi še več, kot je res).

Jaz sem še mojga iz Zagorja sem potegnla:bravo::bravo:

LP!

(odgovor članu Blanka77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?