|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mame dude - kdaj jih mine?!
5.4.2007 23:26:13   
HuAnita
Naš newborn postaja ponoči prava mora. Ne bom spet o tem, da se mi že blede in kako rotim bogove vsem možnih religij, naj se me usmilijo in mi naklonijo vsa 4 ure spanca v kosu...
Kdaj jih to navdušenje nad dojenjem mine? Ko se pogovarjam s kakšno mamico, ki 2m starega user posted image  doji 5x čez dan, pa 1x ponoči, mi gre kar na jok. Naš dete se samo ponoči včasih doji večkrat, povprečno pa 4x!
A ga bo mililo, ali bo podono kot z dudo....? Ukiniti tam nekje pri 2 letih?! Ker sem že zdaj huda konkurenca afriškim mamam - joške, povešene do Maroka...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mame dude - kdaj jih mine?!
5.4.2007 23:48:22   
pinkiponki
HuAnita, pri nas je podobno, zdele sedim tle zato, da me ne "voha" ker bi se drugače spet priklopil, ker ne spi. Je pa tko, da kar jamrat začne, če sem zraven, če me ni je pa tih. Včeri, ko je bil bolan, sem pomoje 15krat probala vzet joško, če je zaspal na njej, pa je ni spustu, to res ni več užitek, ampak kr neprijetn občutek, tista joška je že kot guma...matr jo nategne včasih ko čigumi. Jst se tolažim s tem, da je bolje to, kot da sploh ne bi dojila.
Pa sej bo, pa srečno!!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?