|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ima vročino in sili ven
7.4.2007 15:14:39   
CIPRESA
Kaj naj naredim? Naš Žiga ima okrog 37,5 vročine in sili ven na sonce. Pri miru ni čisto nič, pozna se mu tudi nič da je bolan............KAJ NAJ NAREDIM????

Jaz sem bolj ziheraš, ampak toooolk navija da bom kmal popustilauser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ima vročino in sili ven
7.4.2007 15:18:26   
Gina
Jaz bi ga dala ven. S tanko kapico na glavi, ker kljub soncu, pri nas kar piha. V bistvu moraš edino to pazit, da se ti ne razdivja. Jaz bi mu dala ajmarček in lopatko, ali kaj podobnega, kar ga veseli, pa bi šla ven. Ali pa v voziček in na sprehod. Po moje mu ne bo nič slabše, kvečjemu zraka se bo nadihal.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ima vročino in sili ven
7.4.2007 15:26:05   
CIPRESA
Ja saj to sem tudi jaz pomislila, ker je zunaj tako toplo da mu verjetno ne bo škodilo če gre malo na sončkauser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ima vročino in sili ven
7.4.2007 17:02:07   
NRMM
Verjetno zdaj že uživata zunaj in prav je tako.

Naša mala tudi nima miru,če jo tako kuha. Še pozimi smo morali za vsaj 15 min ven kljub vročini,ker se mi je pred vhodnimi vrati tako hudo jokala,da bi mi še kdo socialno pripeljal user posted image .
Če otroku nič ne manjka tako sam pokaže koliko je razpoložen.Če je na pohodu kakšna viroza,so pediatri mnenja -no vsaj naš-da se viroza prej pozdravi na svežem zraku kot v zaprtem prostoru.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ima vročino in sili ven
7.4.2007 17:13:23   
CIPRESA
No sva res šla malo ven in mali je tak kot nov, nobene vročine večuser posted image
Res ne razumem več teh modernih viroz!! Včasih smo bili otroci bolani in imeli vročino 1-2X na leto po kake dva dni pol smo meli pa mir, zdaj pa zjutraj 38,2, popoldne pa 36,4user posted image
Nisem več dost pametna!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?