|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dost mam...
5.4.2007 20:41:43   
Anonimen
Ne da se mi več. Ne da se mi razmišljat o zanositvi, o otrocih... Vse mi je odveč. Služba, prijatelji, partner,... Me prime, da bi pustila vse, šla nekam in začela na novo. Z drugimi cilji, ki ne bi vključevali potomstva. Da bi se vsedla na sonček in ob eni dobri kavi prebrala eno dobro knjigo. V vrtu bi pa gojila peteršilj, drobnjak in kako solato. In bi se imela fajn.  Ne bi pazila na to kaj jem, kaj pijem, kdaj in koliko seksam. Ne bi se obremenjevala in ne bi se sekirala. Počutila bi se dobro, žensko, ne bi se jezila nad svojim telesom, ki me je pustilo na cedilu in ne bi bila jezna nase, ker mi ne uspe tako naravna stvar, kot je zanositev. Aja pa jagode bi tud mela na vrtu. ŠIT.

Žalostna user posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 6.4.2007 7:17:30 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 20:49:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 20:57:55   
paris
Pa saj lahko počneš kar te veseli, seveda lahko, življenje je lepo, živi ga!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:01:41   
nana
Ja,te čisto razumem kako se počutiš,jaz bi tudi včasih najraje izginila iz tega planeta,ampak potem pride pa kak dru dan in se počutim bolje!Boš videla,pa,saj veš kako pravijo po dežju zmerej posije sonce!Kako dolgo pa seže mučiš,da bi zanosila?Jaz sem imela februarja 3 leta,dala sem skozi vse preiskave,pa je z mano vse o.k.,pa z mojim dragim tudi user posted image  pa ni,pa ni,pa ni,ampak boš videla enkrat pa bo!In ko bo za naju prišel ta dan boma najsrečnejše user posted image  na svetu!Lp pa nasmeh na obrazuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:07:59   
tintin
ko sem takole vrgla puško v koruzo sta nepričakovano prišli user posted image ....z načrti o selitvi v UK tako ne bo nič...
Pogumno. Držim ti pesti. Ne obupaj.
user posted image user posted image

(odgovor članu nana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:29:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:31:42   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Da bi se vsedla na sonček in ob eni dobri kavi prebrala eno dobro knjigo. V vrtu bi pa gojila peteršilj, drobnjak in kako solato. In bi se imela fajn.  Ne bi pazila na to kaj jem, kaj pijem, kdaj in koliko seksam. Ne bi se obremenjevala in ne bi se sekirala. Počutila bi se dobro, žensko, ne bi se jezila nad svojim telesom, ki me je pustilo na cedilu in ne bi bila jezna nase, ker mi ne uspe tako naravna stvar, kot je zanositev. Aja pa jagode bi tud mela na vrtu. ŠIT.



Zakaj pa tega ne narediš? Kaj čakaš.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:34:05   
@lina
in ko boš začela razmišljat o drugih stvareh, imela druge cilje, naloge in aktivnosti, se bo zgodilo... zelo verjetno je, da si si pravkar sama napisala recept za uspehuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DOST MAM...
5.4.2007 21:52:38   
Ayo
...tako enako se (tudi) danes pocutim jaz. user posted image

Anonimna, v slogi je moc! user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 7:37:14   
facka
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

ko sem takole vrgla puško v koruzo sta nepričakovano prišli user posted image ....z načrti o selitvi v UK tako ne bo nič...
Pogumno. Držim ti pesti. Ne obupaj.
user posted image user posted image





mislim., da je tu poanta vsega

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 7:45:12   
Anonimen
tako naredi! dobro partnerja in prijateljev ti ni treba dat na klin, vse ostalo kar te obremenjuje pa skenslaj. posveti se drugim ciljem in nehaj se sekirat. jaz sem bila ista predno nama je uspel narest taprvo punco. pa sva en mesec oba pošizila, ker se je vse vrtelo samo okoli tega in rekla, prov pol pa nič, bom pa js še fax najprej nardila on pa specializacijo, pa se bova drugim stvarem posvetila. evo tisti mesec sva pa naredla user posted image . prej sva gledala da sexava ma skor vsak dan da se nama je že gabilo skor na koncu saj sex s ciljem sploh ni zabaven. tistio mesec je pa on zbolel in sva sexala samo 1x! in takrat je pa ratalo! tako da odklopi vse in začni ževeti, dete bo prišplo kot pika na i!

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 8:18:06   
koala
Sedi na sonček, pojdi na vrt prekoplji gredo in posadi jagode, petršilj,...
Pojdi v knjižnico in si izposodi dobro knjigo.
Naredi nekaj zase, pojej tudi kaj "prepovedanega",mmmmmm kako paše.
Ko se jaz počutim tako se mi prileže tudi sprehod do "mojega" drevesa, ko ga objamem je svet lepši, ko se lahko v gozdu izkričiš svojo jezo, frustracijo, strahove,... posije sonček.
Samo obupaj ne in ne drži jeze v sebi ker škodi duši in telesu.
Vem pa da po neuspehih ni lahko, a me smo močne in zmoramo marsikaj.

Bom se pa še malo razjezila, ker GRRRRRRR mi grejo kar lasje pokonci, ko slišim, odklopi pa bo ratalo!!!! Drage moje nekatere nimamo te sreče, da bi samo odklopile pa bi ratalo, nekatere imamo težave druge narave.

< Sporočilo je popravil koala -- 6.4.2007 8:19:52 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 8:38:07   
MarijaPo
Tudi jaz mislim, da bo najbolje, ce odnehas s to "zanositev" agonijo.
Pusti zadeve, jej vse, tifol vrzi v smeti, magari si kupita kondome, da se vama bo zdelo, kot da res noceta zanosit in vama bo lazje. Probajta bit 1/2 leta zanalasc nenoseca in se bosta mal pobrala.
Res ni pametno se tok sekirat. Otroci tud niso vse. (tudi ta forum je mogoce prevec s froci obremenilen, da bi ga clovek, ki ni glih noro ploden, pa si zeli novega druzinskega clana, bral).

Srecno!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 8:59:49   
BaByGiRl
Ja, tudi jaz sem ugotovila, po dolgem dolgem času, da je treba sexat zato ker je luštn, ne pa zato da je dojenček...pa je ratal, ko sem se že čist sprijaznila, da nič ne bouser posted image
V drugo je bilo isto. Po nevem kolikih neuspehih in enem neposrečenem uspehu,raznih pregledih...pol je pa bilo kar tako, ko sploh ne bi verjela, da je mogoče.

Uživaj življenje, čimbolj probaj pozabiti da si tako noro želiš user posted image , čeprav je težko...pol boste pa kmalu pestvali.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 9:14:35   
buča
oj...men je tud kr mal dol padl vse skup!Z mojim sva bla tkooo pridna,podirala sva vse rekorde v user posted image (v 20 dneh sva šla tudi po 15 kratuser posted image ),pa nič.Zdej sem dobila Klomifen,bomo vidl,ampak sekiram se ne več,eno punčico imam,zdaj je sonček zunej in bova tekale po vasi,pa čebelce in trote opazovaliuser posted image ,zame je pomlad in poletje nekaj najlepšega,nekam greš in se izklopiš,pozimi je drugače,sam čakaš,kdaj boš šel v službo in kdaj bo O za sex in kdaj bodo znaki za user posted image ,in kdaj bo prišla user posted image !Ma ****t ga vse skup!Kr nej pride,jo mam že 20 let,pa tud če še ta mesec pride,me nau pobraluser posted image ...(včas,ko sem dobla user posted image  in sem šla recimo iz službe,sem zanalašč iskala po radiu,kšno žalostno pesem,balado,dab se izjokala,zakaj je spet prišla user posted image in zakaj nama spet ni rataluser posted image ....pa sem se silila,da bi jokala,pa ni šlo,pa še nobenga mirnga komada ni blo po radiu,pa sem rekla,ma j...t ga,po pa nč,po pa tud jokala nam,če ne mormuser posted image user posted image user posted image user posted image )....zdele bom šla z mojo sončico ven,gledat rožice.....lp

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DOST MAM...
6.4.2007 21:38:34   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Sedi na sonček, pojdi na vrt prekoplji gredo in posadi jagode, petršilj,...
Pojdi v knjižnico in si izposodi dobro knjigo.
Naredi nekaj zase, pojej tudi kaj "prepovedanega",mmmmmm kako paše.
Ko se jaz počutim tako se mi prileže tudi sprehod do "mojega" drevesa, ko ga objamem je svet lepši, ko se lahko v gozdu izkričiš svojo jezo, frustracijo, strahove,... posije sonček.
Samo obupaj ne in ne drži jeze v sebi ker škodi duši in telesu.
Vem pa da po neuspehih ni lahko, a me smo močne in zmoramo marsikaj.

Bom se pa še malo razjezila, ker GRRRRRRR mi grejo kar lasje pokonci, ko slišim, odklopi pa bo ratalo!!!! Drage moje nekatere nimamo te sreče, da bi samo odklopile pa bi ratalo, nekatere imamo težave druge narave.


Se podpišem pod ta post user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dost mam...
7.4.2007 9:15:55   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne da se mi več. Ne da se mi razmišljat o zanositvi, o otrocih... Vse mi je odveč. Služba, prijatelji, partner,... Me prime, da bi pustila vse, šla nekam in začela na novo. Z drugimi cilji, ki ne bi vključevali potomstva. Da bi se vsedla na sonček in ob eni dobri kavi prebrala eno dobro knjigo. V vrtu bi pa gojila peteršilj, drobnjak in kako solato. In bi se imela fajn.  Ne bi pazila na to kaj jem, kaj pijem, kdaj in koliko seksam. Ne bi se obremenjevala in ne bi se sekirala. Počutila bi se dobro, žensko, ne bi se jezila nad svojim telesom, ki me je pustilo na cedilu in ne bi bila jezna nase, ker mi ne uspe tako naravna stvar, kot je zanositev. Aja pa jagode bi tud mela na vrtu. ŠIT.

Žalostna user posted image


...hmmm ne vem, kaj naj rečem...

mogoče le to, da te razumem. Tudi sama sem šla že večkrat čez tako "fazo razmišljanja"...
to pride in gre...
želja po otroku pa vedno ostaja....
nikoli ne mine...

Drži se!

user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dost mam...
9.4.2007 20:34:14   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74


...hmmm ne vem, kaj naj rečem...

mogoče le to, da te razumem. Tudi sama sem šla že večkrat čez tako "fazo razmišljanja"...
to pride in gre...
želja po otroku pa vedno ostaja....
nikoli ne mine...

Drži se!

user posted image  

Se podpišem pod Pikin post user posted image
user posted image user posted image user posted image         user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DOST MAM...
9.4.2007 20:35:56   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo

...tako enako se (tudi) danes pocutim jaz. user posted image

Anonimna, v slogi je moc! user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  Ayo, kje si user posted image  Te že pogrešam!
user posted image user posted image  user posted image   user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DOST MAM...
9.4.2007 20:53:56   
sayuri
Anonimna, si prav simpatično tole napisala. Sploh z jagodami user posted image  Čeprav je v tebi žalost in hkrati jeza, imaš nekaj humornega v sebi in mene si uspela prav nasmejat s temi željami o vrtu in peteršilju. user posted image user posted image user posted image
Punca, če ti tole paše....GO FOR ITuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DOST MAM...
9.4.2007 21:21:04   
dajamaja
Z vrtnarjenjem ne pretiravaj, sploh če nimaš kondicije (:   Jaz sem letos po dolgem času šla med motokultivatorje in boli...  Sicer pa JA ok, saj je vendar tvoje življenje in z njim narediš tisto kar se tebi zdi vredno živeti. Ampak to lahko narediš tudi tam, kjer si zdaj, ker potem boš res na sebi nekaj spremenila. Vsaj mislim tako. Zmagaj!user posted image
 

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?