|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obloge na zobkih
5.4.2007 12:32:37   
mika
zadnje tri dni, naši pupi ne morem dobro očistit zobkov. pod dlesnimi ima na zobkih obloge(2-3mm), ki sploh ne grejo dol. kaj bi to bilo?
zobke ji redno umivam3x na dan, če bi bilo po njenem bi vsako urouser posted image .
naj povem, da pije iz kozarca. flaško s cucljem je imela do 6meseca, potem pa je do 20 mes pila iz magičnega lončka, pa še to samo takrat kadar smo bili zunaj.

prvi zobek je dobila pri 11 mesecih.

aja, prejšnji teden je imela vneto uhico in je pila hikoncil- a je možno, da je od tega?

pri zobozdravniku še nisva bili in ga bova sedaj očitno morali obiskati. a mi lahko katerega svetujete iz mb ali okolice.

hvala in lp


< Sporočilo je popravil mika -- 5.4.2007 12:33:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obloge na zobkih
5.4.2007 12:34:55   
Mina1
Pojdi v Sanolobar, tam imajo takšne posebne ščetke, bele in zelene 9mm in ne 16 mm, vpraša prodajalko, to definitivno pomaga. Mi smo imeli obloge po antibiotih in zdaj je v reud. Je draga krtačka, je pa fajn, sem jo tudi zase kupila in otrokoma res pomaga.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obloge na zobkih
5.4.2007 13:07:31   
mika
Mina, hvala za nasvet. bom kupila to ščetko. upam, da bodo obloge šle dol in da  to ni znak za  karies.


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obloge na zobkih
5.4.2007 13:49:07   
ma19teja
Mika,
naš tavečji (2 leti) ima tudi obloge lani poleti je dobil Hiconcil, septembra pa sem opazila črne obloge na zgornjih zobkih na notranji strani. Sva šla takoj k zobozdravnici in ta nama je zatrdila, da to ni karies, ampak pač obloge. Ta nadloga nikakor ne gre dol, sem kupila vse žive otroške krtačke, tudi električno (je malo bolje). Uporabljava Weleda zobno pasto.

Mina1,
res sem vesela tvoje novice. Nisem še slišala za to krtačko. Takoj danes jo bom šla iskat in upam, da bomo tudi mi zdrgnili to nesnago dol.user posted image



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obloge na zobkih
5.4.2007 15:07:07   
ma19teja
Mina1,
sem klicala v Sanolabor Šk.Loka (nam najbljižji) pa žal nimajo pojma katera krtačka bi to bila. Jutri gremo v LJ in bom šla v un Sanolabor pri Intersparu. Njih pa za user posted image ne prikličem. Bi ti bila tako dobra in točno napisala firmo, model oz. kar je razpoznavno za to krtačko, da me navjo še tam bukov gledal.

1000x hvala

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obloge na zobkih
5.4.2007 22:13:22   
Mimika1
Kratačke so od firme Curaden, model pa single&sulcular CS 1006 (CS 1009 je prevelika).

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obloge na zobkih
6.4.2007 8:43:30   
Mina1
Kratačke so od firme Curaden, model pa single&sulcular CS 1006 (CS 1009 je prevelika).


Evo to je to, ma19teja, sem ti pisala tudi na privat. Imajo Sanolabor in imajo tudi po lekarnah.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mimika1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obloge na zobkih
9.4.2007 12:30:11   
ma19teja
Hvala obema, sem dobila in uspešno uporabljamo. Zaenkrat še ni vidnih sprememb, a ne bomo obupali!

Lp

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obloge na zobkih
10.4.2007 21:16:59   
petarda
Hvala obema, sem dobila in uspešno uporabljamo. Zaenkrat še ni vidnih sprememb, a ne bomo obupali!


A mi lahko prosim potem na ZS sporočiš, če je kaj bolje...Mi imamo tudi zdaj Hiconcil in že vidim, da so se zobki obarvaliuser posted image ... Stari smo pa leto in pol.user posted image

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obloge na zobkih
10.4.2007 21:18:45   
Lunc_a
z rednim ščetkanjem bodo obloge šle stran!!!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obloge na zobkih
13.4.2007 7:02:01   
srki
Jaz tudi mislim, da bodo šle obloke stran z rednim ščetkanjem, z navadno ščetko. Naš je tudi imel obloke, po moje od samih antibiotikov, odkar se je stanje z antibiotiki umirilo, tudi nima več takih oblog in ima res lepe zobeke, ga je tudi zobozdravnik pohvaliluser posted image .

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?