|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odisej
24.4.2007 16:13:14   
nas5
Živjo! Mene pa zanima ali ima kdo izkušnje z turis. agencijo Odisej? Smo namreč rezervirali za 1.maj preko njih in plačali tut že vse. Baje pa nas sploh nimajo gor v evidenci.
 A ve kdo kakšne so naše pravice v tem primeru?
 A se to sploh lahko zgodi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odisej
24.4.2007 20:07:25   
lex
Katastrofa so!!! Jaz sem plačala za atija potovanje v Rim in sem šele p nekaj mejlih in kontaktih končno le prišla do ure in kraja odhoda. Full se devajo zraven, kot da jim je zadnja briga. Nikoli vče! Raje dam par eurov več pa bo. Pa še sdelavec je rekel, da o imeli na Jahorini katastrofalen apartma tako da so jih mogli premestiti.
Upam, da boš uspela poštimat, darugač jim pa s cajtnagami zagorzi, pol so pa le bolj ustrežljivi.
Pa lepe počitnice!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odisej
24.4.2007 21:47:37   
can
Mi pa imamo dobre izkušnje z njimi. Vedno rezerviramo počitnice prek njih in sicer v poslovalnici Črnuče (LJ), še nikoli nobenega problema. Lani se nam je celo zgodilo, da smo plačali apartma za 4 osebe, dali pa so nam apartma za 6 oseb (eno sobo več)... Sicer pa, če ste plačali že vse, morate imeti dokument, potrdilo o plačilu, ki potrjuje rezervacijo in jih s tem lahko terjate, da vam zagotovijo počitnice, ki ste jih plačali.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odisej
24.4.2007 22:04:02   
Peli
Midva sva preko njih našla apartma in sva bla zelo zadovojna. Moram pa rečt da so bili v Kranju zelo prijazni.

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odisej
24.4.2007 22:33:08   
KEKA
Kako, "baje" vas nimajo na seznamu?

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odisej
1.5.2007 22:43:16   
nas5
Ja, so nas dan pred odhodom "premaknili" v drug apartma, Košir. Zakaj so na sprestavili, nam po večx mailih ni uspelo zvedeti. Kar se mene tiče, za nas agencija Odisej ne obstaja več. Brez pojasnil te vržejo drugam.

(odgovor članu KEKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?