|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sim(anti)patije vašega otroka
17.5.2007 16:21:00   
Anonimen
Naš fant bo kmalu 4 leta in ugotavljamo, da je zadnje čase strašno nastrojen zoper eno izmed babic, medtem ko drugo obožuje. In tiste prve prav ne prenese zadnje čase. Ugotavljam, da ne mara ljubkovanja, cartanja... Kot bi ne maral prevelike vsiljivosti.

Imate podobne izkkušnje in kako se je razvijalo to pri vas.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sim(anti)patije vašega otroka
17.5.2007 20:59:53   
Marogica
Jaz tega pri mojem 6.-letniku ne poznam, je pa res, da tudi on ni maral pretiranega cartanja. SMo pa to tudi spoštovali, čeprav bi ga najraje stisnila k sebi...pa ni hotel... Ne, neke antipatije pri mojem ta starejšem še nisem doživela.

Je pa možno, da tvojega ta druga babica pretirano carta in mu gre to na živce. user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sim(anti)patije vašega otroka
17.5.2007 21:02:49   
Anonimen
 
Pri nas je bilo podobno pri moji nečakinji. Ampak to samo zato, ker jo je moja mami vedno bezala, daj mi lupčka, pa a si kaj moja, pa objemala bi jo, ona pa tega ni hotela in jo je kr mal zavračala. Po drugi strani pa je oboževala mene, ker sem se z njo igrala, pela in plesala, lupčke pa mi je dajala kot po tekočem traku. Meni in svojima staršema, pa nobenem drugem. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sim(anti)patije vašega otroka
18.5.2007 5:30:10   
Anonimen
Hvala za odgovore. Sam menim, da je problem v tem ker je pri komunikaciji babica usmerjena v sebe in ne v otroka. Da pojasnim, pri cartanju pričakuje odziv otroka (kakršnega si je pač ona zamislila), da bi bila sama zadovoljna. Če tega odziva ni, se ohladi, prižge čik in sanjari naprej, kako bi lahko bilo. Zamislite situacijo, otrok se udari, ona prileti k njemu, da ga pocarta, on še bolj v jok, "pusti me", 15 minut kasneje že veselo kosita travo vsak s svojo kosilnico in stvar čudovito funkcionira (komunikacija je direktna, cartanja ni, je pa akcija).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?