|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predavanja v porodnišnici Ptuj
23.4.2007 14:21:50   
Vanja1
Pozdravljene!

Zanimama me če je katera že bila na predavanjih in ogledu porodnišnice ki jih organizira porodnišnica Ptuj, baje vsak 3. ponedeljek v mesecu?
Sama bi namreč rada rodila na Ptuju, pa bi seveda šla pogledat porodnišnico.
A katera ve kdaj so spet ogledi porodnišnice in predavanja?

Lep pozdrav !

Vanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
27.4.2007 11:14:14   
brigita
Kdaj pa imaš rok poroda?

Meni je moj ginekolog priporočal predavanja, oziroma me povsbil pa še nisem bila. Baje pa je zelo poučno!

_____________________________

BIBA76

(odgovor članu Vanja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
29.4.2007 9:35:59   
Vanja1
Rok imam 16.07 zato pa bi rada šla na ogled porodnišnice še v mesecu maju. Materinsko bom obiskovala v Celju, tako da ne bom imela ogleda porodnišnice v sklopu materinske šole na Ptuju.
Glede na to, da še nisem dobila nič odgovorov na to temo, ne vem kako so kaj obiskana ta predavanja v porodnišnici. Baje pridejo predavat strokovnjaki in mislim da sploh niso slaba. Je pa res da samo enkrat na mesec, in v mesecu maju tega res nebi rada zamudila.
Prosim za mnenja tiste ki ste že bile ali pa za točen datum tiste ki še greste.
Lep pozdrav iz Celja

Vanja

(odgovor članu brigita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
29.4.2007 20:59:09   
mala pikica
Mislim, da so predavanja na Ptuju res organizirana vsaki 3.ponedeljek v mesecu, ogled porodnišnice pa imajo po zakljulčenem predavanju v petek. Vsaj mislim, da je tako. Lahko pa pokličeš v ZD Ptuj, prosiš sestro, ki vodi ta predavanja (lahko na zasebno sporočilo sporočim ime in priimek), pa mislim, da ti bo vse pripravljena povedat. Tudi to, če lahko prideš samo na ogled porodnišnice.

Drugače pa bom tudi jaz rodila na Ptuju, zaenkrat je PDP 1.1.2008user posted image

(odgovor članu Vanja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
10.5.2007 12:58:54   
barby113
Pozdravljena,

Predlagam ti, da pokličeš v bolnišnico na porodni oddelek in tam ti bodo vse razložili. Naslednje predavanje v bolnici pa je 14.5.2007 ob 17 uri v prostorih jedilnice.

L.P.



(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
28.5.2007 22:54:45   
tecka_nosecka
Jaz sem bila prejšnji mesec na predavanju. Naslednje predavanje pa je 18.06.2007 ob 17. uri v jedilnici. PO predavanju smo šli na ogled porodnišnice, kjer so nam prijazno razkazali vse, kar moramo vedeti, ko bo nastopil veliki dan. Ali bo naslednjic spet ogled, to ne vem, ampak ker nas je na drugem predavanju bilo kar nekaj novih, so se prijazno ponudili, da nam razkažejo porodnišnico. Najbolje je, da prideš na predavanje in se poskušaš dogovoriti s predavateljem. Mislim, da ne bo problema, ker so res zelo prijazni.



(odgovor članu barby113)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
31.5.2007 18:39:45   
Vanja1
Hvala vsem za informacije. Na ogledu porodnišnice sem že bila, čist slučajno, ko sem šla vprašat kdaj je naslednje predavane. Je bila babica Gordana (vsaj mislim, da sem si prav zapomnila ime, če ne se iskreno opravičujem) zelo prijazna in ker niso imeli nikogar v porodni, mi je vse lepo pokazala. Sem bila čist navdušena, tako da sploh več ne dvomim da ne bi šla na Ptuj rodit. Upam, da mi bo uspelo, glede na to da sem iz Celja. Na predavanje v mesecu maju nisem šla, računam pa da bi šla na tega v juniju.
Zanima me kakšna je tema predavanja bo 18.6.?

Vsem želim lepo nosečnost čim lepši porod!



(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predavanja v porodnišnici Ptuj
13.6.2007 22:45:40   
tecka_nosecka
Malo sem pozabla na to temo, Vanja, ampak upam, da se ni prepozno:
  • 18.06.2007: Zgodnja priprava na dojenje. Predavateljica: Ana Španinger, IBCLC, sms-babica
  • 16.07.2007: Porod. Predavateljica: Dragica Trstenjak, dipl. babica
  • 20.08.2007: Nega novorojenčka in matere po porodu. Predavateljica: Dragica Trstenjak, dipl. babica

    Evo. To je to :D

    (odgovor članu Vanja1)
  • Neposredna povezava do sporočila: 8
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
    Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
    Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
    Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?