|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   APP kaj vzeti sabo
4.6.2007 10:54:07   
KIKI****
Punce prosim a se vam da-sigurno se vam da pisat tle goruser posted image

Zanima me kaj jemljete sabo ko greste v app (mi posodo in posteljnino imamo, vse ostalo od hrane do pijače, plenic, igrač,...zdravil moramo vzeti sabo.

A se da kteri spisat podroben seznam, ker se ga men sami ne da?

Prosimuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: APP kaj vzeti sabo
4.6.2007 13:24:36   
Lunca1
mi definitivno vedno vzamemo velike skodelice, ker imajo potem samo tiste za kavo, v kateri ne moreš narediti niti enega poštenega čaja.user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: APP kaj vzeti sabo
4.6.2007 14:14:50   
Lenny
Nikoli ne pustimo doma svojega noža in ta velike teflon posode. Kljub temu, da je kuhinja opremljena.
Hrano izberem tako, da je z njo minimalno dela. Zelenjava in sadje se kupuje sproti.
Za otroka vzamem praktično vse od doma. Od zdravil svečke oz. sirup proti vročini, kakšen Lekadol, pa obvezno termometer.
Če pa kaj doma pozabimo, se drživa starega reka: što nema, bez toga se može user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: APP kaj vzeti sabo
4.6.2007 16:00:27   
paris
Se bom poskusila spomnit, kaj smo jemali s seboj, zdaj namreč že veliko let kampiramo.
Za v kuhinjo: vsaj dva noža ( za lupljenje in večji), teflonska ponev, manjša kozica za  kuhanje čaja, ali mleka, dilca, kuhalnica, cedilček,  večje skodelice (dostikrat so samo za kavo), odpirač za steklenice in konzerve, vrečke za smeti, alufolija, sol, olje, kis, sladkor, začimbe- (skratka osnovno fasngo v majhnih količinah, za prvo silo, da ni treba čisto takoj v trgovino letet), kuhinjske krpe in gobice.
Za otroke ( odvisno koliko so stari), razne igrače, karte, Človek ne jezi se, barvice, liste in podobno za slabo vreme, zdravila ( toplomer,  proti vročini, proti pikom in sončnim opeklinam, obliži, propolis).
Na splošno: sobne copate, kalorifer, polnilec baterij

Več se trenutno ne spomnim. Moj vedno pravi, da je najbolj pomembno s seboj vzeti denarnico, ostalo lahko kupiš, če potrebuješ user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: APP kaj vzeti sabo
4.6.2007 16:43:44   
KIKI****
Ja denarnice sigurno ne smem pozabituser posted image

Hrane bomo s kolegico veliko pripravile domain zamrznile, druge stvari so pa še odprte. Moram napisat spisek, da kaj nepozabim in tale link bo več kot dobrodošel ko bom pakirala, zato kar z idejami na plan.

Gremo pa s kolegico ki ima približno enako stare otroke kot jaz. Jaz (2 in 4) ter ona (2 in 5).

Hvala pa šekej napišiteuser posted image  ker sem kr obveznostna-pred morjem me čakajo še trije izpiti. gremo pa 7.7. na rab.

čao

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?