|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko tekočine
22.1.2009 10:54:18   
temboli1
Pozdrav,

zanima me, koliko naj bi eno in pol letni otroci popili tekočine ?

Moja zadnje dni prav veliko popije, tudi v vrtcu mi pravijo, da vsaj dve ta veliki steklenički (približno 260 ml), potem pa doma tudi popije vsaj skodelico ali dve čaja, včasih sok. Mogoče delam napako, in dam preveč sladkorja v čaj.


Koliko pa vaši malčki poije, me res zanima.

Lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko tekočine
22.1.2009 10:57:10   
Kontrakarambolšrauf
Pri 17 mesecih popije liter in pol mimogrede. Pije pa najraje jabolčni sok BREZ SLADKORJA in to tako razredčen da je že skoraj sama voda.

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko tekočine
22.1.2009 11:02:41   
_andreja_
v vrtcu ne vem koliko popije je pa ta količina sigurno velika... okoli treh ko grem po njega do zjutraj ko gre spet v vrtec spije 2 litra čaja... količino vem ker ga morem vsak dan kuhat in nikoli nič ne ostane... za vikende ko je pa doma ga pa po 2X kuham ampak to pa včasih ne popije vse, včasih je pa še premalo... kakor kdaj... naš ko začne pit ne neha  dokler flaška ni prazna pa še kakšen sok po kozarčku pade vmes.... kronik user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko tekočine
22.1.2009 11:43:09   
Najaa
Moja že od nekdaj zelo veliko popije. Najraje zelo radredčen jabolčni sok. Ali pa čaj z medom in limono, sam to ko je bolana in takrat na litre.
Sej je dobro, če veliko pije. Sam da ne ful sladke pijače.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko tekočine
22.1.2009 14:22:22   
Nejch
Moja ful velik pije. Men je rekla P da lahko otrok do treh popoldne veliko pije, potem pa naj zmanjšamo do večera.
Naša tudi v vrtcu popije po tri flaške 260ml. Ko pa smo doma pa še kakšni dve zagotovo strese user posted image .
Stara je 15 mesecev.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?