|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektonska varuška Know How
23.5.2007 21:30:21   
tt79
Doma imamo 1-letnico. Do sedaj smo imeli Tomyjevo el. varuško, sedaj pa jo moramo vrniti, ker bodo pri lastnikih dobili novegauser posted image
Bolj ko se bliža dan vrnitve, bolj ugotavljava da bo brez nje težko, sploh poleti na morju, ko bommo zvečer zunaj ....

Zdaj pa nebi rada kupila kakšno drago, tale Know How pa je dokaj ugodna. Če je ktera ima, a mi lahko prosim javi, če je dobra, kakšen je prenos, ipd....
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektonska varuška Know How
23.5.2007 21:33:17   
Anonimen
Jaz jo uporabljam več kot dve leti in sem zadovoljna. Imam sanjavčka in je user posted image . Prenos je dober, imaš dva kanala. Nekje sem jo celo videla v akciji. Ti poiščem:

http://www.soncek.si/si/elektronska-varuska-know-how-sanjavcek-i3902.shtml

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektonska varuška Know How
23.5.2007 21:36:52   
Marogica
Mi ga uporabljamo že 6 let in smo zadovoljni. Deljuje brez problemov. Stal pa je nekje okrog 10-12 jurjev, če se ne motim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektonska varuška Know How
23.5.2007 21:54:05   
Jančika_
Že skoraj tri leta imamo Navihančka in nimam nobenih pripomb, super nam služi. Po lastni krivdi smo po dveh letih skurili baterijo, ker je nismo dali ven, ko je bila zadeva ves čas priključena na omrežje (piše v navodilih, da ne tega delat, pa nam je vseeno uspelouser posted image ). Zdaj je non štop v vtičnici - seveda brez akumulatorčka.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektonska varuška Know How
23.5.2007 22:52:58   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Jaz jo uporabljam več kot dve leti in sem zadovoljna. Imam sanjavčka in je user posted image . Prenos je dober, imaš dva kanala. Nekje sem jo celo videla v akciji. Ti poiščem:

http://www.soncek.si/si/elektronska-varuska-know-how-sanjavcek-i3902.shtml


Nam služi tale že 4 leta in pol in smo zelo zadovoljni! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elektonska varuška Know How
24.5.2007 8:11:00   
skuštrana
Mi jo imamo že 2 leti, s tem, da smo dobili podedovano. Smo čisto zadovoljni.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Elektonska varuška Know How
24.5.2007 9:17:01   
makica
Mi imamo tudi navihančka, vendar nisem zadovolna z njim. Bil je 3x na reklamaciji, sicer so vse korektno zamenjali, vendar vseeno je bila pot gor kar odveč. Problem smo imeli, ker je vedno napihnilo baterijo, ko smo jo polnili. Pa bil je ugasnjen kakor piše v navodilih. Na koncu nam je prekipelo in smo vzeli baterije ven in sedaj ga uporabljamo samo na elektriki. Če bomo kdaj kupovali bi gledala kakšen način imajo polnjenja baterij. Dejansko ne sme biti prižgan in priklopljen na polnjenje baterije. Saj če bi se baterija normalno vzela ven bi še šlo, tako pa moraš odstraniti droben vijak in nato ven. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?