|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:18:46   
Anonimen
No, danes je dan 4. Torej vitamini. To bomo vriskale in prekipevale od zdravja in energije. Meni se je energija sicer nekam skrila, ampak upam, da jo najdem.

Sicer pa bom danes jedla jabolko, zelenjavno juho, kumare v solati, pa še kakšno sadje si moram umisliti. Meni sadje namreč nič kaj ne diši, v bistvu mi je zelo zanič.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:31:20   
Anonimen
ojla..

evo, še mene.. grešila že navsezgodaj zjutraj...user posted image Sem mogla en krof pojest- čokoladn..user posted image user posted image

Eh, sej bo bolš.. danes pa cel dan ta sadje.. ok, jaz bom še kak jogurt vmes pojedla, ker sploh ne maram sadja, zelenjava mi je pa sploh user posted image user posted image user posted image user posted image .

Eh, bomo vidl kako bo..

Sem pa dobila tisto kilco dol, k je šla gor za vikend k smo bli na morju.. tko da mam "že" - 2 kg od 7.5... user posted image user posted image user posted image Sicer gre počas, ampak bo že (za vikdende se tud mal ne držim diete..)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:44:27   
mojčika
Hojla, a se lahko pridružim, bom imela danes sadni dan, kako pa naslednje dni, dajte kak napotek, knjige o dieti nimam, kam in kako naj se obrnem, da bom vam sledila...

No meni sadje gre v slast, jaz bi dejansko lahko živela samo od tega...

Moja pregreha so sladkarije, rada bi dobila dol 3-5kg, kot je bilo pred porodom, sicer ni tako slabo tudi zdaj, 165cm in 58kg, a bi rada prvotno stanje...

No prosim za malo pomoči, bom vesela, če me sprejmete medseuser posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:48:51   
Anonimen
ja, itak da te vzamemo...user posted image user posted image

Najboljš da si pogledaš na teli strani: www.mojplanet.si/index.php?page:Predstavitev_diete

evo, tle si mal preberi, pa boš vidla kako in kaj...

Čist na kratko:

Z: vedno npr. 2 banani ali 2 jabolki ali katero koli sadje.. (nikoli npr. 1 banano in 1 jabolko)

K: beljakovinski dan: zrezek + solata
   škrobni dan: rižota + solata
   OH dan:  špageti + solata

V: pol kosila..



(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:52:09   
Anonimen
Tukajle so še ena "navodila":

http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

Če te kaj zanima, pa kar vprašaj.  

Ni pa potrebno pojesti dveh sadežev, biba, sploh pa ne banan. Banane sploh niso priporčljivo sadje za dieto.

Z linka sem si jaz iz menijev izpisala dovoljena živila za posazen dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:54:27   
mojčika
Hvala, se pridružujem, me samo zanima še, kako je s kavo, pijem nesladkano zjutraj, a lahko ostane...

Sem pa pogledala tisto sms ločevalno, pa tista je pa tako nezdrava s temi kečapi, grozno...

Dobro, lep sadni dan...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 9:56:23   
Anonimen
Kavo brez mleka in brez sladkorja lahko kadarkoli. Še bolje, če je še brez kofeina, če je je preveč.

(odgovor članu mojčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 10:09:58   
Julija08
Hoj,

jaz sem pa danes za zajtrk jabolko, za malico imam češnje.

K: verjetno kakšna solata iz menze
V: pojma nimam (zelenjavna juhica)

Mojčika dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede kave pa takole. Jaz jo pijem skoraj vsak dan zjutraj. Privoščim si uno iz avtomata in to z mlekom in čisto mičkeno rjavega sladkorja, pa mi gre še vedno dol. Temu se pač ne mislim odreči!user posted image
Prav tako sem jo pila pred časom ko sem bila na dieti in sem v enem mesecu vseeno shujšala 6 kg. Mislim pa da tudi če bi jo spustila ne bi bilo bistveno več. Saj majhne pregrehe pa morajo biti, ne?user posted image user posted image user posted image user posted image  Drugače bi mene že minilo.

Aha, da se še za vaganje zmenimo. A se bomo vagale vsak ponedeljek zjutraj ali kako?user posted image
Pa da poročamo o rezultatih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 10:18:22   
Anonimen
jaz tud pijem belo kavo vsak dan.. ponavadi eno ob pol osmih in drugo ob 11.. pa še popoldne kdaj kakšno...user posted image

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 12:12:13   
barcaffe
Meni je še toliko težje, ker sem pred štirimi meseci prenehala kaditi, sedaj se pa še s cigareti ne morem zakajti in s tem ignorirati kruljenje v želodcu.

Pač, bom danes kadila kaj drugega user posted image

Vitaminov se pa že veselim, bom vsaj zdrava in polna energija, samo ne vem kako bi jo porabila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 12:45:17   
Julija08
barcaffe - vem kako je to, jaz že 1 leto in pol ne kadim in sem v tem času uspešno pridelala 10 kg, ampak sem jih 6 že oklestila.
Saj pravim raje sem debela, kot pa da kadim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti kar vstajaj, se splačauser posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 12:51:32   
Anonimen
Jaz sem se tudi 10 kil zredila, ko sem prvič nehala kaditi. Ja, to je res hudič, ko namesto da bi enega prižgal, greš pa jest. In če si prej pokadil škatlo na dan ... ma to skozi ješ.

(odgovor članu Julija08)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 14:26:30   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz sem se tudi 10 kil zredila, ko sem prvič nehala kaditi. Ja, to je res hudič, ko namesto da bi enega prižgal, greš pa jest. In če si prej pokadil škatlo na dan ... ma to skozi ješ.

user posted image user posted image user posted image


Splišni, prav nasmejala si me z zadnjim stavkom.user posted image user posted image
Zrediš se definitivno, to sem vedela. Nekam je pač treba roke dat-jih zamotit.

Tudi jaz pravim enako kot Andreja "raje sem debela, kot pa da kadim"





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 15:02:44   
Julija08
Ampak jaz ko sem nehala kaditi nisem tolk več jedla. Se mi je pa prebava sfu...... čisto.user posted image
Saj počasi bo že bolje, ne?

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 16:00:17   
Allia
Danes na sadni dan so dovoljeni tudi oreški.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 16:22:59   
Anonimen
Ja, ravno sedajle imam za poobedek indijske oreške.user posted image

(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 16:41:41   
Allia
Tudi jaz sem imela indijske oreške in lešnike.Zdaj si grem pa naredit kavo, potem pa z našo deklico na sprehod.
A ste kaj švoh?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 16:46:15   
barcaffe
Ajej, kristus, danes je pa teeežkoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image za zdržat.
A mislite, da lahko grizljam bučna semena???

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 17:23:40   
Allia
Jaz mislim da lahko, saj so tko kot eni oreškiuser posted image user posted image user posted image al ne?

Meni je tudi mal kriza, zato sem pa stalno tu gor,da vidim kaj pišete in da vidim, da nisem edina ki trpimuser posted image , dokler se mala ne naspi in greva ven.Na sadni dan naj bi bili presledki med obroki po 2 uri.

O shit, sem se zej spomnila da greva še na eno prireditev in upam da me tam ne bo nonstop lulat tiščalo, ker nimaš kam it. user posted image user posted image user posted image Matr ta voda, včasih pa glih ne pride prav.

Ajd, uživajte in lepo grizljajte jabolka, pa hruške, pa oreške, pa češnje, pa jagode...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1-mesečna ločevalna - 4. dan - V
31.5.2007 21:32:58   
Anonimen
Ja, mene tudi skozi lulat tišči. Od vode in kave.

Mislim,d a se semena lahko je, če se ne pretirava.

Jaz sem tudi lačna, ampa mene po konci drži misel na jutrišnji dan. Bom sicer malo mešala beljakovine, pa kaj. Bom prepražila čebulo in bučke, potem pa polila čez s kislo smetano, zmešano z jajcem, in pustila, da se malo zapeče. In ker sem mesojedka, bom zraven še svinjske zrezke spekla. Mnjama, komaj čakam.user posted image

Zdaj pa bom šla počasi raje spat ...

(odgovor članu Allia)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?