|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večja doza klomifena
3.6.2007 12:23:33   
buča
sedaj sem po prvem ciklusu jemanja klomifena.Ovulacija je bila točno 7 dan po prenehanju jemanja-špikalo,bolelo me je kt pr norcih,tko,da je to bilo to.Vendar z 99,9% gotovostjo lahko trdim,da do zanositve ni prišlo.Imam že vse znake,da bo M prišla(danes je 23 dan)user posted image
Drug mesec imam večjo dozo(2 tabletki na dan).Zanima me,a se to pojesta obe naenkrat in ali po močnejši dozi še bolj špika in boli.Imela sem tudi zelo povečan beli tok,zadnjih 7 let še nisem imela takega.Tudi z vidom sem imela probleme 1 dan sem ostala zaradi tega na bolniški.
Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 12:47:10   
Anonimen
Buča samo en mali nasvet, če jemlješ Klomifen prosi svojega ginekologa naj te da na UZ in naj spremlja tvoje folikle in če je z možem vse OK, boš vedela kdaj je treba točno iti v akcijouser posted image . In ja ima stanske učinke, ki niso ravno prijetni in če si prebrala navodila boš videla kaj vse se lahko zgodi, če do zanositve ne pride. Sama bi iz izkušenj lahko trdila, da so se negativni stranski učinki pokazali v obliki povečanega PCOS in na koncu svojih ovulacij nisem več imela.

Ni Klomifen toliko nedolžen kot si mislimo, ja umrle zaradi njega pa ne bomo user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 13:20:37   
buča
a povečan PCOS pomeni povečan beli tok?user posted image Moja g mi sploh ni nikoli rekla,da naj kdaj vmes pridem na uzuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 17:03:46   
Anonimen
V navodilih ti piše, da če imaš probleme z očmi, moraš takoj prenehati jemati klomifen!
Punce, bo potrebno brat navodila, niso te tabletke tako nedložne.

Jst sm po klomifenu fasala glivično vnetje - izcedek in srbenje. Vedno to fašem  s klomifenom user posted image

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 17:50:22   
Sibil_
Moj nasvet-Klomifen je kar močen, zato ga ne jemat neprekinjeno.Jaz sem ga jemala en mesec, naslednji mesec  (ko je še deloval) sem pa zanosila.user posted image

LP pa čimlepšo nosečnost,
Sibil

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 18:04:45   
buča
probleme z vidom sem imela samo en dan,še to ene 4 ure,potem ne več....ja sej sem navodila ene 10 krat prebrala od spredaj pa od zadaj...a potem mi priporočate naj naslednji mesec imam pavzo?Jest sem pa glih overdose hotla vzetuser posted image ,,,hec,hec

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: večja doza klomifena
3.6.2007 20:59:55   
hokejistka
Klomifen jemlji tako kot ti je priporočil G in ne kar po svoje. En mesec ja, en mesec ne. tako to ne gre. Različni G predpisujejo K za različno dolgo časa. Moja G mi ga prepiše za samo 2 meseca. Je pa nujno!!!!!, da te spremlja z UZ in ugotovi ali reagiraš na K ali ne. To je njena dolžnost in če te ni naročila na Uz jo spomni.

Srečno!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vam je ime LENA všeč?
nika23



da (39%)

ne (61%)


Število vseh glasov: 306

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!