|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odganjalec komarjev
1.6.2007 17:34:22   
Anonimen
brez kemije,z neko visoko frekvenco...
a kdo to pozna in uporablja?

mi imamo milijon komarjev.pikajo nas zunaj in v stanovanju,podnevi in ponoči... v vseh prostorih imam v vtičnicah raid tekočino,pa nič.
zdej sem našla v Conrad-u to zadevo,ki deluje brez kemije in me zanima,če to res deluje.
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:37:41   
Anonimen
Kaj pa če bi dala mreže na okna? imajo v Merkurju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:40:28   
gojska
Joj revčki,
jest pojma nima. Edino kar lahko predlagam so mreže na oknih. Te so ziher brez kemije. Sam ne vem , če je izvedljivo.
čao
gojska

< Sporočilo je popravil gojska -- 1.6.2007 17:41:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:41:59   
Anonimen
ma nimamo oken,samo balkonska vrata. iz dnevne,kuhinje,sobe grejo ven na teraso in balkon  vrata,velika,široka...
v sobi imam mrežo,tako da tam je ok.
vrata od dnevne in kuhinje so pa skozi odprta,ker ves čas letamo ven in not.smo poskusili tudi tu namontirat te mreže,pa se je tamala gor obesla in ...čau mreže...
potem smo poskusili namontirat malo boljše mreže,na pantih-taka mražasta vrata,pa je utrgala tudi to.
tako,da...
dokler si bo mala mislila,da je tarzan,z mrežami ne bo nič.

< Sporočilo je popravil NIKKI -- 1.6.2007 17:43:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:48:43   
gojska
A ste zraven bajerja doma?
A veš da določena zelišča odganjajo mrčeš. Jest ko sem živela zraven oz. blizu hleva sem posadila okrasen tobak zato ,da me ne bi mrčeš pojedu. Pa ni nič pomagal.
ha ha ha ha
Če jih je preveč nič ne pomaga. Kaj pa tiste hipijevske zavese iz kuglic. A veš ko na morju. Pa še moderne so spet. 
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:50:01   
Anonimen
A veš da določena zelišča odganjajo mrčeš.


Točno. Sivka, sivka odganja komarje, daj jo v teglne pa na okenske police, zdaj bo ravno cvetala, pa ne bo hudičev not. Počakaj še malo, da še katera potrdi tole, samo meni se res zdi, da je to sivka. In če je, naj ti ne bo škoda denarja zanjo, ker je res lepa in lepo diši.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 17:56:32   
Anonimen
ja,točno,lavanda...
ke lepo,bom ko v provansi!!!user posted image
tenx za idejo!!

me pa res zanima,kako deluje tista zadeva za v štekar.user posted image

pa ne,ne živimo na kakem močvirnatem območju,tudi zraven hleva ne (čeprav je stanovanje res ena štalauser posted image ). je pa ful rož okoli bajte in v podstavkih vedno ful vode,ker je raj za komarje. in posode z vodo za zalivanje... samo kaj,ko je to od tašče in tako pač mora biti,tudi če nas mrčes požre.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odganjalec komarjev
1.6.2007 20:52:54   
noe
Pomaga  tudi roža kromperjevka, jih imajo v vrtnariji in ima podoben cvet kot krompir. Jaz jih imam že četrto leto in  imamo mir pred komarci. Jim baje ful smrdijo in jih s tem odganjajo.Za ljudi pa nimajo vonja.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odganjalec komarjev
2.6.2007 9:34:28   
Muca Copatarica
Hej, Nikki!
Jaz sem enkrat samkrat kupila odganjalec komarjev, ki ga daš v vtičnico in lahko ti povem, da naju je oba s partnerjem bolela glava po njem. Ko sva ga odstranila, je bilo spet vse ok. Ga ne kupim nikoli več.


(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odganjalec komarjev
2.6.2007 16:23:47   
Anonimen
ojoj,muca copatarica!
pa je bil to tak odganjalec,ki deluje s to frekvenco ali tisti na tekočino oz. ploščice? ker mi imamo te s tekočino in mi ful smrdijo. tisti brez kemije naj ne bi imeli vpliva na človeka in domače živali,samo na komarje in take insekte...
v enem tednu porabim celo flaškico off-a,ker se skozi špricamo...
uf,sovražim te tigraste komarje!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Muca Copatarica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odganjalec komarjev
2.6.2007 19:01:37   
blak
Kaj pa tiste sveče z vonjem po citrusih. So take velike, prav "balkonske". Baje, da jih tudi to odganja, ampak nisem še probala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?