|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:04:00   
lysa
Enkrat sem na tem forumu že brala, da nekatere niste mogle dlje časa imeti spolnih odnosov po tistem, ko ste bile rezane med porodom. Jaz sem tudi bila rezana in od poroda je že 5 mesecev in še vedno ne morem imeti spolnih odnosov. Bolečina je enako ostra (kot bi izgubljala nedolžnost) kot je bila pri dveh mesecih, treh, štirih in sedaj pri petih, ko sva ponovno poskusila. A se ta rana res tako dolgo celi??!?? Opazila pa sem tudi, da imam naslednji dan po poskusu spolnega odnosa težave z iztrebljanjem in mi teče kri. A je to normalno? Bi mogoče bilo dobro zaviti do ginekologa? Če je imela katera podobne težave in jih je uspela rešiti brez ginekologa, bom zelo hvaležna za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:06:36   
Anonimen
Mislim, da si že sama sebi odgovorila, ker tako dolgo imeti take težave ni normalno.Kolikor je meni znano glede tega. Hemoroide pa si verjetno dobila pri porodu, zato krvaviš. Ker veliko žensk to faše pri porodu.

(odgovor članu lysa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:06:37   
TONČI.
Sam tolk, leto in pol sem po porodu. Ko sexava me obupno boli tam kjer sem bila šivana. Menda da sčasoma izgine bolečina.

(odgovor članu lysa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:10:14   
muki1
Jaz ti res svetujem čim več seksat, da zbrusita brazgotino user posted image .
No, mene je tudi zelo bolelo, ampak vsakič manj. Zdaj je že nekaj časa čisto normalno, sploh več ne vem, da sem bila rezana.
Mogoče pa bi bilo pametno nabavit kakšen lubrikat, mogoče se ti nožnica ne vlaži dovolj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:22:08   
BLAŽIKA
čim več seksat, da zbrusita brazgotino


Ja ta bolečina je en čas še kar prisotna s časom in pa z vajouser posted image user posted image user posted image pa izgine.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 13:30:35   
lysa
Že porodne bolečine sem komaj prenašala (nizki prag bolečine), tole pri polni zavesti je pa za umret! Uporabila sva pa skoraj celo tubo lubrikanta, pa ni nič pomagalo, tudi ogromna vzburjenost ne. No, slednja je vsaj malo ublažila bolečino.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 14:15:29   
Naty*Taja
Možno, da so te preveč zašili - pa ne se smejat, ker imam kolegico, ki je šla spet na rezanje zaradi tega. Drugače je pa mene tudi bolelo skoz.. do drugega poroda! Ja potem ponavadi neha bolet, verjetno zaradi tega, ker se malo bolj napne in potem je zrahljano. Poskusi user posted image .

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 15:37:39   
pikapolona2
tudi jaz poznam eno ki so jo preveč zašili.....tako da mislim da je res najbolje da zaviješ do svojega ginekologa...takole na daljavo je težko ocenjevat.....

sploh pa lahko meni biti pametna k me nič ne boli...hvala doktorju k me je lepo zašil!

P

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
6.6.2007 15:42:49   
bskrle
Lahko so hemeroidi, pomaga lubrikat ...Meni je pomagal bioenergetik, bila sem pri njem zAradi drugega razloga, pa sva še to porihtala.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
8.6.2007 15:21:01   
kaya2007
Jaz po porodu sexala še nisem...imam pa občutek, kot da so me PREMALO zašili, se mi zdi odprtina tako velika user posted image  a ima kdo izkušnje s tem? se kasneje še kaj zoži? sem en mesec po porodu...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
8.6.2007 20:15:39   
majas
Tudi mene je kar nekaj časa bolelo. Samo ko sem šla na pregeled k G. po pordu je videl da se je en šiv malo preveč zacelil in mi je kar on samo to "raztegnil" z neko stvarjo železno.. Je zabolelo ko user posted image in sem prišla vsa bleda ven, ampak me hvalabogu od takrat ni več bolelo.  user posted image

Tako da čim več odnosov ja da se to spet nazaj " raztegne"

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
9.6.2007 22:49:58   
***pika***
kaya2007, jaz sicer nisem bial nič šivana, pa sem imela prav tako grozen občutek, da mi bo kar kaj ven padlo in da bi mi vseeno mogoče morali zašiti eno drobno raztrganino.

Pa se je potem vse lepo uredilo.

Splača se tudi delat vaje za mišice medeničnega dna. Se mi zdi, da je pomagalo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
10.6.2007 8:52:40   
Nyah*
Bolečina pri odnosih je normalna, dokler se telo, ozirmoma pac nas spodnji del, ne navadi spet na to. Je pa res, ceprav se smesno slisi, treba veckrat probat, pac zaceti, kot da je prvicuser posted image , pa vsakic malo vec, bos videla, da bo slo. Jaz sem bila namrec rezana, pa se strgana znotraj, sem mislila da nikoli vec ne bom mogla user posted image , pa sva se trudila, poskusala, se navajala skupaj na nove obcutke, in je slouser posted image .

Mogoce je pri tebi res kaj narobe, stopi do G, ce tako mislis, ampak po mojem je to pri tebi lahko tudi strah, posledicno je se tezje imeti odnos, noznica je pa seveda tudi malo manj vlazna in verjemi, na zacetku obcutki ob ljubljenju res niso tako fajni, kot so bili prej in bodo, verjemi, se potem.

Kar pogumno v nove boje!!user posted image user posted image

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
12.6.2007 8:35:32   
lilka
No jaz se morem pa pohvalit, sem bla tdi ful prerezana pa me ni prav nič bolelo, nič nisem čutila kakšnih bolečin, ko sva imela prvi odnos, čeprav je blo strah prvega odnosa kouser posted image . Počakala sva 7 tednov, da sem si jaz vstavila špiralo in da se je to lepo vsedlo.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
12.6.2007 11:02:21   
Anonimen
No, jaz nisem bila šivana, pa me skoraj 3 mesece po porodu še kr boli... moja G pravi, da je MV zaradi dojenja star 70 let in zato boli, čeprav nisem bila šivana. Boli sicer samo prvih par minutk potem pa je še kr za silo...

(odgovor članu lilka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spolni odnos in prerezan presredek
10.7.2007 1:16:04   
bygi
Pri meni ni nič boljše, me še kar fejst boli, čeprav je 7 mesecev po porodu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?