|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še ena nova
20.6.2007 8:44:30   
naty85
Že kar nekaj časa berem ta forum pa sem se odločila, da se vam tudi jaz pridružim.
Midva z mojim user posted image se trudiva zauser posted image 3 mesece. Prva 2 meseca sem imelauser posted image točno 4 v mesecu, ta mesec pa je ni in ni. Naredila sem test, ampak nič ne pokaže. Razen zelo trdih prsi in občasnih blažjih slabostih nimam nekih znakov nosečnosti. Povejte mi kaj naj bi to pomenilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še ena nova
20.6.2007 9:05:21   
tamala_82
naty85 - dobrodošla na forumu user posted image user posted image user posted image

hmmm, ne vem ... kdaj si pa naredila test? Lahko, da je bilo prezgodaj ... kater test si pa delala?

DRŽIM PESTI, da vama je ratalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še ena nova
20.6.2007 9:11:02   
Naty*
soimenjakinjauser posted image najprej dobrodošla! Veliko sreče pri čakanju na user posted image .

Kaj naj bi pomenil izostanek in napete prsi je sicer težko točno reči, ampak pri meni so pomenile nosečnost (čeprav se ni srečno iztekla). Malo pobrskaj po forumu pa boš našla veliko koristnih tem user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu naty85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še ena nova
20.6.2007 9:16:27   
naty85
Test sem naredila nazadnje včeraj. Kupila sem ga pa v dm-u (first sign) mislim da se mu reče. Se tolažim, da mi mogoče malo hormoni nagajajo,ker ne bi rada preveč upala. 

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še ena nova
20.6.2007 12:04:09   
perbola
Cao. Men je zamujala 10 dni, pa sem imela vse simptome za user posted image . dans je pa prsla. Naredla sem tri teste, pa noben ni nc pokazu. jaz bi rekla takole. Par dni pocaki, naredi test in ce ti ne pokaze, se sitr sprost, da cimprej pride, pol pa spet lepouser posted image  naprej. Velik je na psihi. Lahko pa da bo... dokler niuser posted image  je vedno upanje, pa velik sreče

(odgovor članu naty85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še ena nova
20.6.2007 12:06:27   
majci198
sem istega mnenja kot perbola. tut men je zamujala 9 dni, vse znake sem imela, potem se je pa prikazala. pa veliko sreče ti želim! user posted image

(odgovor članu perbola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še ena nova
20.6.2007 12:11:26   
naty85
Hvala vsem za vzpodbudne odgovore. Saj jaz tudi komaj čakam že da se prikažeuser posted image , da bom čimprej vedela pri čem sem. 

(odgovor članu majci198)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?