|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako???
18.6.2007 13:50:03   
Anonimen
Kako naj najdema z možem čas za sex,pri dveh malih otrocih-dojenčkom in 2 letnico?Mož cele dneve dela,jaz doma na porodniški z dvema user posted image ,pa problem ni utrujenost kot pr nekterih,ampak zvečer ko se spravma v akcijo,tastarejša ziher zaspi,dojenček pa veste kako je,skoz se nekaj cizi,ker mu dudka ven pada in to traja tud po 2 urci,zjutraj ne utegneva,mož ga šibav službo,js pa tak spim,ker sem utrujena od nočnega vstajanja.Kaj pa čez vikend?Jah spiva kot ubita,dokler se ne zbudi starejša,ki naju spravi gor z možem in še user posted image  se zbudi.user posted image Zadnič sem na brzino uspavala dojenčka in tastarejšo poslala v sobo se igrat,midva pa veselo na delo user posted image ,a kaj user posted image  se zgodi??user posted image Tastarejša pridrvi v spalnico in dobi mamo na atijuuser posted image  in se začne dret mama ne,mama ne,ati avuser posted image  -ja atija je bolelo,ko je mama po njem skakala.user posted image  Tako da pojma nimam kdaj ujet pravi trenutek in se v miru in užitku user posted image .
Kak pa vam to rata????????????
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako???
18.6.2007 13:56:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bo treba babice pa dedote "ponucat"....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako???
18.6.2007 13:58:36   
orhideja75
JAimaš pa res težak problem. bi rada, pa ne morta.
težko ti rečem. bosta mogla večkrat poskusit. enkrat bo ratal, drugič vaju bo spet nekdo zmotil.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako???
18.6.2007 14:02:30   
tanikaa
Težka je. Ampak da otroček ne spi vsaj pol ure skupaj? Kar težko verjamem, sori.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako???
18.6.2007 14:06:52   
orhideja75
ja eni rabijo mal več. predigra pa to... drugače pa res. sej otroci pa ponoči vsaj za eno urco zaspijo. če si res želita sexa, bosta morala pa pač počakat, da otroci res zaspijo.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako???
18.6.2007 14:09:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

ja eni rabijo mal več. predigra pa to... drugače pa res. sej otroci pa ponoči vsaj za eno urco zaspijo. če si res želita sexa, bosta morala pa pač počakat, da otroci res zaspijo.


ah ah.. otroke pred TV.. eno risanko gor.. oči pa mami pa skočta v spalnico nekaj pospravt za pol urce.. hop hop hop.. in potem vse skupaj pogledajo risanko do konca..

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako???
18.6.2007 14:14:22   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

ja eni rabijo mal več. predigra pa to... drugače pa res. sej otroci pa ponoči vsaj za eno urco zaspijo. če si res želita sexa, bosta morala pa pač počakat, da otroci res zaspijo.


ah ah.. otroke pred TV.. eno risanko gor.. oči pa mami pa skočta v spalnico nekaj pospravt za pol urce.. hop hop hop.. in potem vse skupaj pogledajo risanko do konca..


Kokr jaz vem, dojenčki ne gledajo risankuser posted image . To metodo lahko začneta uporabljati čez ene dve letiuser posted image .

Anonimna, tebi pa svetujem, da odmislita to, da se lahko otroka zbudita in se z možem raje sprostita. Če se user posted image zbudi- se zbudi, če ne pa tok bolje! Enkrat bo že ratal. 


< Sporočilo je popravil Elis@ -- 18.6.2007 14:15:11 >

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako???
18.6.2007 14:17:39   
Miss Piggy
Pred dojenčkom se itak nimata kaj zaklepat, dveletnica se pa lahko fajn ustraši, če so vrata spalnice zaklenjena.user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako???
18.6.2007 14:20:05   
Anonimen
Nekaj časa pa le imata zase, niso otroci skoz budni... Sicer pa: daj ju v varstvo en dan v vikendu, ko bosta oba doma, pa nadoknadita s celodnevnim hopa cupa user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako???
18.6.2007 14:20:52   
Miss Piggy
Saj po moje ni problem konstantno prebujanje otrok, temveč napetost dveh horni staršev, ki se ne moreta sprostit zaradi možnosti, da se otrok lahko zbudi.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako???
18.6.2007 14:28:37   
Miss Piggy
Zahi bo že držalo, samo ne razmišlajo vsi vedno in izključno s spodnjo glavo.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako???
18.6.2007 14:31:05   
Mina1
ja zahi res ne vem, kako bi ti vse to zdržal.
pa za sebe tudi ne vem!


evo še ena pohotnica tuleuser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako???
18.6.2007 14:32:28   
Mina1
drugače pa vse se da, ne pustita da zamre, ker pol bosta imela "sranje" žal, pri meni je bilo tako, pa me sedaj daje za nazajuser posted image user posted image user posted image .

Vse se da če se hoče, z glavo na zabavouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako???
18.6.2007 14:54:04   
purple
Vem da ti ni lahko. Prišel bo čas, ko bosta tudi vidva imela čas za užitke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako???
18.6.2007 19:14:30   
Naty*Taja


Draga Anonimna - tebi pa en nasvet - sej če se dojenček malo pojokca, če sta glih sred dela (in če ne traja seveda predolgo) bo pač malo počakal! Tudi tako se da! Pa sred noči, ko oba spita, če seveda vidva tudi ne? Midva sva v isti situaciji. Pa skoristva, ko dava maladva k tašči, preden kam greva, ko maladva ne moreta zraven...

< Sporočilo je popravil Moyca RR -- 19.6.2007 16:59:14 >


_____________________________

MONTIGNAC
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?