|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rukanje otročička :(
12.6.2007 13:49:22   
sandra85
pozdravljene...
mene pa zanima, kakšen občutek imate ve med sexom?
meni sicer normalno paše, ampak pol pa imam tako slabo vest, kaj pa če sva ga fajn zrukala, al ga je bolelo med rukanjem,.....???
najin sex ne traja 2 minuti in konec, ampak tudi po 20 minut...po orgazmu pa imam večkrat čisto trd trebuh
rada bi pa bila sigurna, da njega to prav nič ne moti...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:50:39   
tanikaa
Če G ne odsvetjuje, ti kar seksaj. Do otročka g. Predsednik ziher ne pride. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:53:26   
sandra85
user posted image to vem... :)

ma kaj pa rukanje? ga moti?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:54:17   
tanikaa
Čuj, še noben ni prišel ven, pa rekel: Čujta ta stara, malo preveč sta me rukala. user posted image  Tak da ni panike.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:54:53   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85
po orgazmu pa imam večkrat čisto trd trebuh



To je čisto normalno po orgazmu.

Sej boš videla,ko boš rodila če bo mali/mala vseko atija po čelu in mu reko: ''a tebi bi pasalo tole nonstop''..........en del vica,brez zamere user posted image .

Ni panike,če ginekolog ne odsvetuje sex potem vidva le veselo do konca nosečnosti,ker potem se 6 tednov vleče noooro user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil NRMM -- 12.6.2007 13:58:38 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:57:50   
sandra85
ma punce prav v smeh znate spravit tut iz take "resne" teme :)))))))))))user posted image
hvala za odgovore


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 13:58:59   
Anonimen
Sandra, v eni reviji sem prebrala, da otročkom med spolnim odnosom prav paše.. Med orgazmom pa še bolj.. Tak, da ga nič ne moti user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:00:05   
sandra85
a celo paše jim? pol pa bova sexala noč in dan :))))))))))))))))))))) sam da bo tamali vesel

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:01:41   
piščanc
dvojčka igrata poker v trebuhu. pa eden reče: 'daj no kaj mečkaš?' in mu drugi odgovori: 'če mi pa skoz en **** v karte gleda'.

normalno je, da trebuh po orgazmu otrdi zaradi mišic. je pa res, da to ni ravno prijetno, otrdevanje namreč user posted image . se boš morala sama odločiti, jaz sem rodila zdravo deklico en dan po strastnem user posted image v 37 tednu.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:11:42   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ta vic je pa res dober user posted image user posted image user posted image
ma sexat ne bom odnehalauser posted image  to bi bila prevlka kazen zameuser posted image
zaj ste me pa itak prepričale, da se nimam česa batuser posted image
hvala punce!

piščanc tebi pauser posted image  za zdravo punčkouser posted image ...pa fantka tudi!!!

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 12.6.2007 14:12:57 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:22:41   
piščanc
res je da mi je v prvi nosečnosti res pasalo user posted image , v drugi pa ne. mogoče me je malo glodalo, kaj če gre kaj narobe, al pa kaj pa vem. ali pa je odvisno od spola - a pričakuješ deklico?

če ti paše ti kar, telo bo samo opozorilo, če je kaj preveč. sicer pa je proti krčem magnezij

ja, pa več krvi pride med seksom do posteljice, pa hormoni sreče itd. otročki so itak v vodi in jim je to zibanje uspavanka. sicer pa je enako tresenje med vožnjo z avtomobilom, med hojo, sploh tekom... tako da brez skrbi

< Sporočilo je popravil piščanc -- 12.6.2007 14:25:19 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:24:54   
sandra85
ne fantkauser posted image ...
ma glih zato, ker me včasih pol kake 10 minut spodi boli-al je to sam psiha, al pa-kaj js vemuser posted image
magnezijeve šumečke pa pijem že celo nosečnost (ne vsak dan-3x-4x na teden)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 14:31:22   
piščanc
med vagino, kjer je penis in otročkom je maternični vrat. če te boli, je mogoče preobremenjen ali zmehčan. lahko vprašaš ginekologa, kakšen je tvoj maternični vrat, da se slučajno ne odpira.

drugače pa dlje časa počivaj po seksu leže in bo OK. tudi če bi likala dve uri bi te spodaj prekleto bolelo.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:00:36   
puncica
Ja rukanje ga moti ja, pa kaj ti je punca, verjetno mu je še fajn ko ga mal ziba user posted image user posted image user posted image Trebuh pa je normalno trd po sexu, tud pri men je bil.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:04:30   
sandra85
piščanc-sem bila prejšnji teden v bolnici, ker me je moj G kr tja napotil na opazovanjeuser posted image  pa sem ostala 3 dni...
MV imam 41mm in sem čisto zaprta...
ja prav maš-likanjeuser posted image  sem 2 dni nazaj zlikala enih par majc od mojega user posted image  pa me je vse bolet začelo, še posebej pa hrbetuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 12.6.2007 15:08:05 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:14:30   
piščanc
zakaj pa si bila v bolnici?

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:23:40   
sandra85
v nedeljo,3.06. sem še zadnji dan delala, pol pa sem se v ponedeljek spravla generalno celo stanovanje spucat in me je (normalno) zvečer spodi bolelo (dviganje sesalca, 3x poln škaf perila,.......) drugi dan sem pa imela reden pregled pri G in sem mu povedala, da se prejšnji dan mal pretiravala s pospravljanjem in da me mal boli....je dal prste not in reku: ja MV se ti je skrajšal, boš šla v bolnicouser posted image ...mi je dal napotnico in moj me je peljal...ko sem prišla tja so me takoj na CTG priklopli in je glih takrat bil en rahel ampak pravi popadekuser posted image ...pol so mi še UZ naredili (z otročkom vse ok), pol še vaginalni UZ (zmerli MV) in pol me je še ginekološko pregledala (lepo zaprta)
rekli so mi da je moj G slabo ocenil MV in da bom ostala samo zaradi unega popadka malo na opazovanju, če ne bi lahko šla domov....
no pol sem drugi dan imela CTG 1uro pa ni bilo ničuser posted image user posted image user posted image , v petek pa sem prišla domov

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:27:00   
sandra85
pred skoraj 2 meseci sem bila tut v bolnici (2 dni) ker sem imela prezgodnje otrdevanje trebuha, ki se normalno pojavi šele po 25. tednu, js sem pa takrat bila komaj v 20. tednu...user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 15:48:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najin sex ne traja 2 minuti in konec, ampak tudi po 20 minut...po orgazmu pa imam večkrat čisto trd trebuh
rada bi pa bila sigurna, da njega to prav nič ne moti...



Ja, no, saj tudi 20 minut ni dolga doba user posted image .

Če mami nosečka uživa v seksu, se ji v telo spoščajo raznorazni hormoni, tudi hormoni sreče. Pač tisti, zaradi katerih se dobor počutimo user posted image . In ti hormončki pridejo preko posteljice tudi do otročka. In se še on dobro počuti, ker mamici paše. Torej kar v akcijo. če ni predležeče posteljice ali mehkega/skrajšanega MV, potem lahko telovadita koliko hočeta.

Boli pa po odnosu ponavadi zato, ker je nožnica bolj občutljiva, večja je prekrvavitev, sluznica ne izloča toliko sluzi, mišice in vezi so mehkejše, vse to kot posledica nosečnosti, kar je popolnoma normalno.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 16:57:01   
barcaffe
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

dvojčka igrata poker v trebuhu. pa eden reče: 'daj no kaj mečkaš?' in mu drugi odgovori: 'če mi pa skoz en **** v karte gleda'.





ehehehhehhhhhehehheheeeeehehehehheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 18:08:11   
sandra85
ankica user posted image  ta pa je bila prava doktorska razlaga user posted image  hvalauser posted image
sem že povedala mojemu, da se nimava kej sekirat-to pomeni, da bo danes spet veselouser posted image

pa vic sem mu tut pokazala-se je tko nasmejaluser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 18:32:34   
Anonimen
20 minut?????????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene bi že kap trofilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 19:34:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

20 minut?????????

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene bi že kap trofilauser posted image user posted image user posted image user posted image


Nisi vzdržna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 19:38:47   
Anonimen
dve minuti mam zadosti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rukanje otročička :(
12.6.2007 19:39:29   
tanikaa
Smetite temo user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?