|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je z mano kaj narobe
21.6.2007 19:28:46   
Anonimen
Vedno(ko še nisem imelauser posted image ) sem bila pridna, tiha, vse naredila tudi kadar sem bila jaz na slabšem-samo zato da se nisem kregala in da nisem bila komu v napoto.

Zdaj pa ne vem.... Zadnje čase se z nobenmu ne razumem ker se preveč sekiram in potem pač na glas povem da mi ni prov.
Ne vem ali sem tok nestrpna do drugih ker me živcira faks(rada bi ga končala pa mi kar n e zlaufa), ker nisem predno sem user posted image  pomislila da mojemu user posted image  ne bom mogla vsega kupit (delam pri privatniku in sem valda prijavljena na minimalcu in zdaj je porodniška bedna....)
Ne vem no sam pol mi gre pa na živce ker pričakujejo da bo kar lepo poslušala njihove pripombe,....
Nekaj je očitno narobe z mano ker tudi vsako stvar si takoj zapomnim in sem še dooolgo jezna.
Edino moj sonček user posted image me še v dobro voljo spravi: zjutraj pleševa, skačeva, pojeva, ....

Sam pol me pa tudi tako znervera naprimer pripomba: zakaj sem dopoldne skoz z njim notri( kadar spi se POSKUŠAM UČITI-navečkrat ne gre, ko je buden pa ali likava ali pa je za pospravit toliko potem to delava skupaj).

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 19:35:26   
snake
user posted image user posted image user posted image ma s kom se ti jeziš??? sama nase? na moža? na taščo? ne razumem nič

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 20:32:23   
tanikaa
Nič ni narobe s tabo. Končno si spoznala, da niso vse drugi, ampak ti in otrok. Pomembne so tvoje želje, otrokove potrebe...in šele nato pridejo drugi na vrsto. Bravo. V mojih očeh si zdaj odrasla. Ampak zavedaj se, da je potrebno sklepati kompromise.

Če je tebi všeč, da si doma z otrokom in da se učiš ta čas, ko otrok spi...super. Ker se zavedaš, da moraš končati šolo in omogočiti sebi, družini in otroku lepo prihodnost. Po moje ravnaš odgovorno. Samo nikar pri tem ne zanemarjaj potrebe otroka. Otrok potrebuje svež zrak, družbo...

To, da pa več nisi tiha in da se več ne uklanjaš željam drugim zaradi ljubega miru...čestitam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 20:34:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
tudi vsako stvar si takoj zapomnim in sem še dooolgo jezna.




To pa čim prej opusti. Škodi lepoti in zdravju. user posted image  Med drugim. Predvsem pa tebi in otročku.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 20:35:31   
karmy
nikoli ne glej na druge, bodi sebična in glej le nase in na otroka, za druge naj ti bo vseeno in pizdi nazaj če nočeš poslušat njihovih pripomb in teženja... jaz včasih kar zatežim nazaj da se mi ne da drugih problemov poslušat ker mam sama dovolj svojih problemov, pa mam mir... se ne sekiraj... je človeško biti sebičen ... kdo bo pa zate skrbel če ne ti? noben...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 21:41:43   
Anonimen
ja se je res slišalo kot da ga zapiram med štiri steneuser posted image . Sej hodiva ven. Sam pač ne visim cel dan vzunaj. Hodiva vsaj dvakrat na sprehod, sva vzunaj na terasi,...

Jezim pa se na vse... Pa kaj čem že sam k mi hočjo neki pamet solit jih po moje tako grdo pogledam da ej kar groza.

Pa pač imam status da kompliciram zdaj: npr.:ker nočem it kar durh na nos za vikend na morje brez rezervacije. Se mi user posted image  smili ker nočem da hodiva z njim od hotela do hotela pa gledava če imajo kaj prodto. To se še moj strinja sam drugi so me pa pogledal da kaj pa je to kaj takega men pa se ne da v tej vročini revčka vlačit za sabo.

Pa ne vem ampak se mi ne da... mogoče sem tok zoperna sam mi včasih pač pol za avanture zmanka energije.

Pač mi gre pol že kar vse na živce pa ne bi bila rada taka... Jaz bi rajši vse z neo roko opravila stvari, zdraven se hecala, nič mi ne bi prišlo do živega, zabavna bi bila,sproščena,  EVO TAKA BI BLAuser posted image user posted image user posted image

SUPER MAMA


(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 21:45:13   
tanikaa
1. Super mame NI. Je ni bilo, je ni in je ne bo.
2. Edino vi kot družina ste pomembni. Dogovor ti in partner/mož je pomembno...vse ostalo je...NEPOMEMBNO.
3. Ne trudi se bit všeč drugim. Trudi se bit všeč sebi in partnerju.
4. Če upoštevaš prve tri točke...si SREČNA ŽENSKA IN ZABAVNA PARTERKA.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je z mano kaj narobe
21.6.2007 22:04:34   
mamsi
Ti že veš, kaj je dobro zate in za tvojega otroka, hkrati pa meniš, da moraš skrbet in gledat še na vse ostale, ki so že dolgo polnoletni. Dragica, oni so odgovorni zase, ni tebi treba skrbeti za njihovo dobro počutje in nafilan ego, ko jim daješ prav in jih ubogaš. Prav nihče na tem svetu ne ve vsega najbolje. Še najmanj pa kaj je dobro zate in za tvojega otroka. Zato vklopi svoj materinski čut in mu popolnoma zaupaj, vse ostale neželjene nasvete pa vrzi skozi ušesa v koš. Na ostale se oziraj le toliko, da jim ne škoduješ, za svoje dobro počutje so odgovorni sami, ti si pa odgovorna za svojega in za otrokovega.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je z mano kaj narobe
22.6.2007 1:32:16   
Anonimen
S tabo je popolnoma vse ok.user posted image Očitno ti je končno dosadilo, da si bila tiha, pridna, nekonfliktna... vse za ljubi mir. Končno si prišla do točke, da sama odločaš o sebi in svojem življenju in ne dovoliš, da ti drugi karkoli diktirajo. Zdaj si s to jezo in vsem zraven pač v fazi, ko si nekak prešla iz ene skrajnosti v drugo. To skrajnost boš pač morala dat skoz, da se uravna in boš nekak bolj diplomatsko postopala, pa vendar živela po svojih načelih. 

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je z mano kaj narobe
22.6.2007 10:10:02   
Anonimen
Super mama ne obsaja. Ko smo bili mali, je bila na TV super babi, o super mami ni bilo ne duha in ne sluhauser posted image . Moja mami je mene imela zelo mlada. Pa je bila meni vedno vzor in najbolj pametna oseba na svetu, tudi jaz sei želim, da bila točno taka mami kot je bila ona. Ko ji to povem, se mi smeji in pravi, da pojma ni imela kaj dela. Samo notranjemu občutku se je prepustila in smo vsi prav ok iz tega ratali. Zato sem ne sekiraj kaj pravi mama, tašča, soseda, prijateljica.....te imajo tako vedno kaj za povedat, pomembno je samo ali jih poslušaš ali ne. Jaz jih ne.....
Pomembno je kar se vidva s partnerjem dogovorit, samo ne dovoli, da mnenje drugih vpliva na vajine odločitve.
Čisto normalna si, končno si se postavila na svoje noge in začela rjovet kot user posted image . Ne pusti se jim do živega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?