|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test za nosečnost
3.7.2007 12:29:33   
ilatic
Pozdravljene punce,
mene pa zanima, kdaj pokaže test nosečnost. Naprimer čez vikend sem imela podne dneve, sedaj me pa zanima, če je kaj uspelo. A bi test za nosečnost že kaj pokazal? Kakšne so vaše izkušnje? Imam že dve punčki in obe so prišle nenapovedano. Sedaj pa si želimo napovedanega člana. user posted image
LP, Sanja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test za nosečnost
3.7.2007 12:31:50   
nov03
1. temo ti bojo prestavili na upajmo skupaj...
2. seveda ti bo test pokazal toda negativno - preglej malo forum, sej mamo kr naprej neki u zvezi s testi....
Najbolje je testirati 1.dan izostanka user posted image , oziroma najprej 14 dni po ovulaciji....

SREČNO

_____________________________

lp,
Uršula

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test za nosečnost
3.7.2007 15:54:55   
petraz
Verjetno še test ne bo nič pokazal... user posted image  Bo potrebno še malo počakati... Držim pa pesti in upam, da vam je uspelo....

< Sporočilo je popravil petraz -- 3.7.2007 15:55:44 >

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test za nosečnost
3.7.2007 18:33:34   
girly
da bo test pokazal pravilno, moraš počakati do dneva predvidene user posted image . če user posted image  ne bo, naslednji dan lahko narediš test...

srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test za nosečnost
3.7.2007 19:07:00   
koala
Iz lastnih izkušen ti povem, da šparaj živčke in denar in testa ne delaj pred izostankom. Kolikor vem, so vsi testi za domačo uporabo namenjeni testiranju po izostanku perila.

Sicer pa punce uporabljajte iskalnik.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test za nosečnost
4.7.2007 14:56:08   
ilatic
ja sem prebrala, da moram počakat. Ampak sem zelo neučakana. Milsim, da sedaj ko načrtujem ne bo šlo tako hitro kot pri prvih dveh. Moja prva nosečnost je bila po dveh mesecih s fantom, obdržala sem jo ker nisem za splav in še moj brat in njegova žena sta se trudila z umetno oploditvijo. Vendar nam je uspelo, ta moj fant je sedaj moj mož in sva si usojena. Pri drugi hčerki je bilo isto, mož je odšel v vojsko jaz pa sem prekinila z tablekami, da se telo malo odpočije. Drugi mesec brez tablek, s tem da sva pazila in user posted image le na 14 dni, sem že bila noseča. Sedaj si želimo fantka, čeprav smo pripravljeni tudi na punčko, vendar preventivno user posted image , le enkrat na teden, ker so baje potem moška semenčica bolj močnejša.
LP, in upam da bom čimprej user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: test za nosečnost
4.7.2007 15:41:12   
koala
Vem, da je težko čakati na rezultat, samo če boš test delala pred izostankom in bo negativen, se boš itak tolažila, da si ga delala prezgodaj.
Počakaj, se splača.
Želim pa ti, da se vama želje čimprej uresničijo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?