|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh, te igrice
3.7.2007 14:46:33   
UOBERC
Pozdravljene moje dame. Imam en velik problem pa nevem kako ga naj rešim. Moj partner s katerim sva skupaj že 8 let in pol mi gre počasi že na k....! Sej bi ga poslala nekam ampak imava dve in pol leta staro pupiko pa to ni tako lahko. Sej ga imam zelo rada ampak ima eno zasvojenost. RAČUNALNIŠKE IGRICE! vsak dan cel dan visi na računalniku in igra igice. Nič ne vidi kaj se okoli njega dogaja. In vedno kadar mu rečem da naj kaj naredi dobim isti odgovor: POČAK MAL. Jaz imam tega čakanja dovolj. Spiva namreč na fotelju ki je najina postelja in jo je treba vsak večer pripratviti. On ne da bi sam to naredil ko dajem jaz tamalo spat, ampak mu moram rečt in zopet dobim isti odgovor ali pa ja sej bom. In je ena ura mimi postelja še ni pripravljena. Pol pa valda znorim pa kričim, on pa men pol teži zakaj se nanga derem pa zakaj ga želim pa take...Itak da sem pol cele dneve slabe volje. Skratka to je tako, dela ne vidi nobenega, sexsava 3X na mesec, če imam srečo, ker on igra igrice do pozno ponoči (valda ge nebom čakala ) skratka pomagajte mi kaj naj mu rečem oz. kako naj se z njim pogovorim!user posted image Hvala

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 3.7.2007 14:51:09 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:48:53   
Anonimen
to je ene vrste droga, res. tako kot sex in te zadeve. žal.

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 3.7.2007 14:51:50 >

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:52:35   
Pingvinčica
Pogovor ne pomaga? Povej mu da bo treba počasi odrasti in pomagati pri gospodinjskih opravilih. Pa saj ste vendar družina.


< Sporočilo je popravil Pingvinčica -- 3.7.2007 14:53:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:53:29   
Anonimen
Pogovor ne pomaga

ne ker živi z neodgovornim moškim, ki je en velik otrok, ima dva otroka torej.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:53:34   
lex
računalnik mu fentaj - vsaj za par dni

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:57:28   
bskrle
Zagotovo gre za zasvojenost, vprašaj kam za  strokovni nasvet.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 14:59:25   
Anonimen
Zagotovo gre za zasvojenost, vprašaj kam za strokovni nasvet


se ne bo pustil. Taki ne priznajo. Kot že rečeno isto kot droga, sex, videoigrice, gemblanje ipd.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 15:10:12   
Anonimen
Ja, računalnik mu uniči.. Druga ti ne preostane, če je tak odvisnik od igric.. Kaj otroku se sploh kaj posveča??? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 15:19:27   
BLAŽIKA
To je resna zasvojenost. Pokliči kam za nasvet, na kakšne centre anonimne in vprašaj kaj je za narediti. Takšni tega ne priznajo, kot so ti že druge napisale je ista zasvojenost kot alkohol, hazarderstvo.... 

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 15:46:09   
Anonimen
Tukaj pa sploh nismo mi pravi naslov, pri takih gre že za pravo zasvojenost. Poznam tipa, ki niti iz bajte več ne hodi, cele dneve igra samo Play Station, naročuje hrano na dom, živi v zatemnjenem in zatohlem stanovanju, ne umiva se več......Vedno hujše je z njim, punca ga je zapustila, nobenih prijateljev več nima......Pa se je tudi tako po stopnjah začelo, kako leto nazaj me je njegova punca spraševala kaj naj naredi, opisovala je to kar ti opisuješ, sploh je ni več poslušal, seksala več nista, ven več nista hodila, on se sploh ni znal več normalno pogovarjat....tako da jo je že bilo sram da pride kdo na obisk in to vidi, ker sta pred tem bila popolnoma normalen par, poem pa je on ostal brez službe in se zabubil doma in se predal svetu domišlije.....Hudo, zlo hudo....

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 15:57:47   
Spark
Oj. Samo da ti povem, mi je vse znano. Moj možek ima računalnik in PS2 in je kar zasvojen s tem sranjem. Res je da ne igra pozno v noč ampak mi gre na živce, ko je čas da dava spat najino pupiko, mi reče ja sej bom. In nima nobenega občutka, da ja  takoj, pa naj potem igra igrice ali pa visi na internetu celo noč. Meni gre na živce takrat, kadar se tiče najinega otroka. Ko ji je treba dati za jest ali pa spat, oz. se z njo igrat, da on ne vidi kaj je bolj pomembno. Meni vsake toliko časa poči film, pa se zderem nanjga pa je potem nekaj časa mir. Prejšnje igrice sem mu prodala, pa je bil mir skoraj 2 leti, potem pa ga je ponovno zagrabilo in si je kupil nove. Res je da ga ta njegoova osedenost zagrabi vsake toliko časa. In res je da preživi več časa na internetu kot pa igra igrice, samo jaz bi to kar likvidirala. Upam, da mu bom v kratkem. Zdej se je pa že najina pupika navadila, in ko jo tašča vpraša kje je oči, ji odgovori igra igrice.  Pa se mi zdi da ga malo nazija.  Kdaj se bo odvadil in na kak način, ne vem, in ni mi jasno kdaj bo odrasel saj je star 30 let.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 16:00:44   
trojči
Ljudje smo sužnji navad, tu si ne moremo nič pomagati. Treba se je edino truditi, da smo sužnji dobrih in slabih navad.

Odvisnost je ja to pri tvojem. Slaba navada je prerasla v odvisnost. O odvisnostih boš našla veliko na spletu, v knjižnici, za začetek ti priporočam, da se informiraš. Mali mi je ravno včeraj govoril o teh virtualnih življenjih, ki so obsedla veliko ljudi po vsem svetu. Da je en zastavil hišo in kupil virtualni hotel ali nakupovalni center ali nekaj takega (zelo dobro poslušam user posted image ) in nato zaslužil 500.000 dolarjev. Dejansko te zasvoji, živiš virtualno življenje, pozabiš na svet okrog sebe, na gledanje zvezd, na naravo, na ljudi okrog sebe, na svoje težave........

Samo znanje ti bo dalo orožje, da boš ti prišla iz teh težav živa in zdrava. Živa, ker mi je mali rekel, da so že smrtne žrtve in zdrava, ker ti računalnik lahko uniči zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 17:15:17   
ronja
Hm, če to ves čas počne, je vsekakor zasvojen. Vendar ti težko kaj narediš, dokler tega sam ne uvidi... Vsi kdaj delamo kaj drugega, kadar se nam ne da tistega, kar bi morali, vendar pa odgovorni odrasli ljudje nekak uvidimo, kdaj je pa skrajno čas, da se spokamo in naredimo, kar je treba... ko se je moj lubi recimo učil za izpite oz. pisal seminarje in se mu to seveda ni dalo, je tudi nabijal igrice (ki jih sicer nikoli), ampak ko je pa ugotovil, da tako nikamor ne pride, je lepo šel in zbrisal igrico iz računala... Sam, jaz mu nisem nič težila, ker še zdaleč ni bilo karkoli kritičnega. Samo za to moraš bit kolikortoliko odrasel in zrel in samokritičen, nič od tega pa se mi ne zdi, da bi tvoj dragi posedoval...

Ne vem, kako se spopasti z zasvojenostjo - probaj mu postavit izziv, ko bo rekel, da ni zasvojen, mu reci, naj ti dokaže in 1 teden ali mesec ali kolikor se bosta pač zmenila, ne takne igric! Naj sploh ne prižge računala... Če zdrži, bo itak začel gledat malo okoli , kaj se še drugega dogaja poleg igric v njegovem življenju. če ne zdrži, pa naj gre nekam po pomoč...

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 18:21:46   
Anonimen
jap, poznam-dobro!!!!!

Moj sicer ni zasvojen, se zna odklopit, je pa res da bi tudi visel celi dan pri igricah če bi imel priložnost.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 18:42:40   
snake
moj pa je zasvojen z športom, vse spremlja, dirke, nogomet, tenis, box, plavanje, smučanje,hitrostno drsanje, tudi HITROSTNO DRKANJE bi spremljal če bi obstajalo, ampak me ne moti več ko tolko, ker ko mu rečem da je dovolj in da gremo počet kaj drugega(ne mislim na seks, ma na splošno, ven, na plažo, na sladoled, žurat) je takoj za...

če pa bi bila na tvojem mestu draga moja, ne verjamem da bi še imel računalnik....zmečimuga stran.pa naj naredi kar če, sej zgleda da živiš z meglo, nič ni od njega kot pišeš sama

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 20:15:43   
Anonimen
Še dobro,da moj ni tak.Njega moram včasih kar prosit,da pogleda kaj na net čeprav ima svoj računalnik.Sem pa bila sama obsedena en čas z Fliperjem na računalniku.Tako dolgo dokler nisem prišla na pravo mesto potem pa več ne.In Hugo pa Super Mario brosuser posted image user posted image user posted image No seveda sem naredila kar sem mogla in potem igrala,ampak takrat nisem mogla stran do jutra.user posted image user posted image Pa me je minilo.

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Oh, te igrice
3.7.2007 23:12:38   
sky
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

jap, poznam-dobro!!!!!

Moj sicer ni zasvojen, se zna odklopit, je pa res da bi tudi visel celi dan pri igricah če bi imel priložnost.

Enaka situacija.


_____________________________

BK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 0:19:12   
Anonimen
En fejst pogovor, še prej pa seveda zbris vseh podatkov na comp.user posted image
Izgovor: eh, mala je nekej pritiskala in je šlo vse v maloro.user posted image

(odgovor članu sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 7:18:38   
srki
Poskušaj najti kakšen način, da ga odvrneš od tega, ponudi mu še kaj bolj zanimivega ali pa enostavno udari s kladivom po računalnikuuser posted image . Saj se hecam.

En resen pogovor, jaz bi definitivno že davno zgubila živce pri takemu dedu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 11:55:41   
_andreja_
postal je zasvojen s tem in dokler nebo sam tega ugotovil, nebo nič boljše, mogoče bi pomagalo če pokvariš računalnik in bo nekaj časa na servisu...user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 13:20:53   
karmy
igrce so zakon user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 13:52:08   
Anonimen
oh ja , vem kako je touser posted image  pogovorta se, pust mu otroka pa pejt nekam, večkrat to nared pa se bo navadu bit mal brez igrc.

tist da bi rač pokvarl ne pride v poštev, verjemte da ne bi dolg premišljal da kup novga, bolš takoj nov rač k pa čakat na servis.

< Sporočilo je popravil duc.20 -- 4.7.2007 13:53:54 >

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 14:56:29   
žirafica
In kateri so sploh plusi takšnega partnerjauser posted image  Kot da bi skrbela in gospodinjila za enega zajedalca. Ne, hvala. Odseli se naj.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 17:59:18   
Anonimen
Sam punce, veste kaj?? Jaz sem pa zasvojena s forumi in mislim da se mi lahko marsikatera pridružiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Oh, te igrice
4.7.2007 19:04:46   
UOBERC
ja žirafica to se tudi jaz sprašujem, kaj imam sploh od njega! sej vam pravim, da bi ga najraje poslala u k.... pa mi ravni ni do tega, ker vem, da je brez tega računalnika. Sej prej je blo skoraj vse kul. se je že dalo nekako zmenit.
tudi na to sem že pomislila da bi  mu rekla naj ga izsklopi za nekaj časa pa točno vem kakšen bo odgovor oz. vem kaj si bo mislu: " baba ti si mal prfliknjena!" ma sej sem itak vedno jaz tista zmešana kura. oh ja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?