|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupujete šolske potrebščine?
6.6.2007 17:24:43   
Anonimen
Mi dobimo naročilnico za Kopijo nova MB. Eni starši so se že bunili, da so določene zadeve dražje.user posted image Jas že leta tkole naročam, vse na enem mestu in pošljejo ti, ni mi treba letati po knjigarnah. Kako pa ve ali v knjigarni naročite al imate tudi tkole urejeno v šoli?
5 razred 82 eurov samo DZ, kje je pa še ostalouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
6.6.2007 22:10:15   
Laubica
Mi smo v prvem tudi pri kopiji naročili ,v drugem sem letala okrog ,ker so ene modrovale kako je tu dražje -samo se ne splača za tretjega bom spet v kopiji naročila ker se mi ne da letat okroguser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
13.6.2007 13:18:49   
m76
Jaz pa vsako leto DZ in učbenike naročim preko spleta ( učbeniki.com), dajo na 3 obroke  če naročiš do 20.6., zvezke in ostalo pa v knjigarnah.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
16.6.2007 23:28:44   
Anonimen
Jst ne maram teh naročilnc (čeprav smo jih tut uporabljal en cajt), ker sovražm use, kar je podobn položncam. user posted image  Tko, da bom šla letos kr na sprehod po knjigarnah enkrat avgusta, pa bo. Moj mladič gre u 5. razred 9-letke in komplet učbenikov in delovnih zvezkov (vse novo) je cca. 180 €. Potem pa še zvezki, pisala, športne in likovne potrebščine, torba, copati... ene 300 € pa bo, no. user posted image user posted image Vse razn učbenikov pa kar lepo v City parku.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 16.6.2007 23:29:08 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
14.7.2007 19:41:22   
MAJDA22
Zdravo!

Tudi mi smo prvič kupili preko Kopije. Vendar smo dobili zvezke prvi šolski dan, drugi dan so morali že biti oviti. Groza!! Da ne rečem kako dolgo sem jih ovijala, lepla nalepke z imenom gor. Nič več!!!
Zdaj pa grem s seznamom, katerega dobita v šoli v DZS in tam dobim vse. Če pa slučajno nimajo, mi pa naročijo, ko imajo vse me pokličejo.
Letos sem imela 28.6. že skoraj vse zvezke in del. zvezke pripravljene.
Najboljše pa je to, da si otrok lahko sam izbere motiv na zvezku. Pri nas je zdaj motiv Yu-Gi-Oh! popularen in vsi zvezki imajo ta motiv.

Zdaj nas več ne skrbijo zvezki in knjige, saj imamo počitnice!!!!!!

Lep počitniški pozdrav!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
14.7.2007 20:26:38   
Barbara111
V Mladinski knjigi izpolnim naročilnico, lahko plačaš na 3 obroke. Po 15 avgustu pa dvigneš pri njih paket.

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
14.7.2007 22:42:24   
al1*
Mi delovne zvezke, večino zvezkov in material za likovno naročimo pri kopiji. Dostavijo nam okoli 15.8., takrat plačamo tudi treji obrok. Razne malenkosti (mape, beležke, svinčnike, ovojni papir, nalepke...) - pa gremo kupit v papirnico.




_____________________________

lp


(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
15.7.2007 8:58:00   
s.
Papirnica Libro v Avstriji.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
16.7.2007 11:14:58   
Anonimen
mi pa imamo možnost naročiti kar v šoli,od mladinske knjige.dajo na 3 obroke in prvi dan jih čaka paket v šoli.mi ni treba nikamor hodit v tej vročini in ko je taka gneča po cestah...
sem pa naročila samo DZ,kar nanese 69,73 €.
učbenike si sposodi v šoli brezplačno.
zvezke in ostale drobnarije pa smo do sedaj kupovali kar v najbljižji papirnici.
letos si je zaželela kaj drugačnega in gremo pogledat v TS,kakšna je izbira...

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
29.7.2007 23:44:45   
pravljica
učbenike si izposodimo v šoli...dz greva kupit avgusta v MK (se še ni zgodilo, da česa ne bi dobili)...zvezke in ostale drobnarije pa v interšpar user posted image
jaz ne vem, od kod vam take cifre...toliko nad 100 eur user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
3.8.2007 10:48:37   
Anonimen
oj,kerensa,najina mladiča sta pa enako stara,oba v 5.r. 9letke,a? si bova lahko kake izkušnje izmenjaliuser posted image .
ja,pravljica,če kupiš vse novo,hitro nanese taka cifra. za dz sem dala skoraj 70 €. če bi kupovala še vse učbenike nove,bi bilo to še naslednjih 70 €. in včeraj smo šli po zvezke in to in sem dala spet 70 €.
e,ja 140 ojrotov je šlo tako mimogrede. še dobro,da učbenike dobimo na šoli...

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
5.8.2007 22:07:07   
daša
Jaz sem dala v Mladinski knjigi za komplet učbenike (po obrazcu Kopija nova) 107 eur. Knjige pa dobijo "na posodo" v šoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
5.8.2007 22:07:52   
daša
Aja, pozabila napisat za 5/9 razred.

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
6.8.2007 10:17:44   
pika30
Naša gre tudi v 5.raz/9 letke,delovne zvezke sem naročila preko kopije v DZS-ju in odštela 72€,drug teden pa še po ostale potrebščine tudi v DZS,hvala bogu,da mi še letos ni treba torbe kupit,ki je od vseh potrebščin najdražja.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu daša)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupujete šolske potrebščine?
6.8.2007 11:42:57   
Anonimen
o,sej nas je kar nekaj tukaj,ki bomo imeli otroke septembra v 5.r/9letke!!
tudi moja se je odločila,da ji je torba tako všeč ,da noče še nove.
je pa zdej čisto nora,sploh zdej,ko so že vsi zvezki doma,bi kar zavijala,pa lepla etikete,pa urejala peresnico,... bi že kar šla v šolo. komaj čaka september...

(odgovor članu pika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?