|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 11:00:19   
ElaM
Ojla,
imam eno vprašanje za tiste, ki ste rodile letos v Lj. Znanka je nekje zasledila, da zdaj tudi oni takoj po rojstvu naredijo Uz kolkov in, da se zato povija samo "normalno". Pa me zanima, če je res, ker sama nisem nikjer zasledila.
Lp

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 11:08:52   
karamela
Točno ne vem. Je pa o tem že bilo govora (povedala mi je babca) pred enim letom, ko sem jaz rodila v LJ. Je rekla da to uvajajo...


(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 11:18:26   
jana77
Lani jeseni so uvedli UZ kolkov prvi ali drugi dan po rojstvu ne vem točno. In če so OK ne rabiš širokega povijanja.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 11:21:02   
taška30
Res je.
In če so kolki 1A ne rabiš široko povijat, če niso, pa povijaš široko 6 tednov do kontrole.

(odgovor članu jana77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 12:54:54   
emaa
Drži od avgusta lani naredijo UZ kolkov, našima dvema so ga delali drugi dan po porodu. 

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 13:20:04   
Anonimen
O super, to je pa dobra novička!

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
21.6.2007 15:28:38   
ElaM
No, fajn. Lani julija, v peklenski vročini, so novorojenčke povijali na široko in so bili res bogi v vsej tisti gmoti plenic. Super, da zdaj tega ni več. Hvala za odgovore.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
22.6.2007 12:12:47   
ema79
Jst sem rodila lani novembra in so moji žabici naredili UZ zadnji dan, ko sva odšli domov. Kolki so bili 1A, zdravnik na UZ mi je rekel, da ni treba več povijat, medicinska sestra pa je rekla, da nič ne škodi, če še kak mesec povijam. In tudi sem.

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
11.7.2007 13:09:33   
polona25
Tudi meni so v porodnišnici po UZ kolkov rekli, da ne rabimo na široko povijat ampak mi je babica doma priporočila široko povijanje. Je rekla, da se potem lahko zgodi, da moraš pri 3 mesecih ali kasneje otroka široko povijat, ker se izkaže, da s kolki ni vse ok. Ne vem, široko povijanje tud men sicer ni po godu ampak sem se odločila, da malega vsaj nekaj časa široko povijam ponoči. Čez dan je res prevroče.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UZ kolkov, Lj porodnišnica
11.7.2007 13:28:36   
Nikki24
Nam je v sestra v MŠ rekla, da če so kolki OK, ni potrebno široko povijanje, vendar priporoča, da vseeno široko povijaš do kontrolnega UZ pri 3 mesecih, ker se lahko vseeno kaj narobe zaraste. Tako da jaz bom vsekakor upoštevala njen nasvet, da kasneje ne bi bilo kaj narobe.

Lp

(odgovor članu polona25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?