|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrti se mi...
16.7.2007 15:52:59   
Anonimen
... vsakič, ko se dvignem, vstanem ipd, oziroma gre bolj za tisti neprijeten občutek, ko se ti pred očmi naredijo pikice, pa malo zavrti. Vedno imam boleče ovulacije, ampak tale je pa nadnajmočnejša do zdaj. Boli  me v križu, da postrani hodim (vedno me sicer boli v križu), trebuh pod popkom imam danes napet, prej pa me je 4 dni zbadalo (vedno me zbada, napeta pa še nisem bila), jokam že 5 dni, utrujena sem ko pes, najraje bi spala, res se slabo počutim-slabosti pa nimam jutranjih ampak mi je vsesplošno slabo, apetit pa imam zverinski. Najbolj nenavadne se mi zdijo te male vrtoglavice...
Ali je kateri od vas tako stanje prineslo nosečnost ? Hvala za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 15:57:27   
portugalka
tako stanje je pri meni na žalost prineslo menstruacijo user posted image
in sm ga obravnavala kot PMS.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 16:09:11   
Anonimen
Kaj pa če bi prej pomislila na slabokrvnost?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 16:31:58   
pin
lahko si slabokrvna. Mozno je, da te ob tvojih PMS simptomih muci tudi vrocina. VROCINA DELA CUDEZEuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 17:37:51   
pepa6
Vrti se ti lahko tudi takrat, če se prehitro nenadno dvigneš, ker ti tak hitro kri ne pride v možgane in se ti zvrti, pa tudi pri slabokrvnosti je tako, je pa res da ni to edini simptom slabokrvnosti.

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 18:57:15   
Marina_
Ja, kaj naj ti rečem...tudi meni se vrti ko šus.In to zaradi vročine.Malo sem zunaj in že sem cela mokra,zasopihana in se mi vrti.Ko pa pridem v hišo(imamo klimo) pa se super počutim

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 19:01:50   
kodrana
lahko imaš tudi nizek pritisk. moj je rahlo skos povišan, ko sem zanosila sem imela normalnega in mi je bilo super. lahko, da se je tebi tudi znižal. res pa je, da si lahko slabokrvna. paziš na redne obroke in kvaliteto hrane? vročina pa ima tudi prste vmes. mene pa mučijo glavoboli..
če si želiš bit noseča, držim pesti, da si. lp

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrti se mi...
16.7.2007 23:20:16   
Anonimen
Hvala vsem, ki ste se oglasile!!! Kri bom šla pregledat, sploh nisem pomislila na slabokrvnost! Za pritisk sem se pa že navadila, da mi povzroča težave, sem velika zaspanka user posted image ! Na nosečnost pa čakam, hočem rečt upam, da bom kmalu user posted image , zato sem tudi bolj pozorna na razne znake. Nič. sprostila se bom, pa bo. Lepe počitnice vsem, v četrtek grem na morje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?