|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara in posteljica
6.8.2007 12:33:36   
mala pikica
Vem, da je dojenček lahko v košari nekje do 4.meseca, potem pa jo verjetno preraste.
Zanima me, ali ste mamice, ki ste imele dojenčke v košaricah, po 4 mesecih dale otroka v posteljico v otroško sobico ali ste imele posteljico v spalnici?

Razmišljam namreč, ali se naj odločimo za nakup košarice, ker se mi zdi malo prehitro dati otroka pri štirih mesecih v svojo sobico.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 12:41:45   
cicido
Ko je nasa prerasla kosaro, sem jo dala v pograd na spodjno posteljo, na zgornjo pa se je selil petletni bratec in se zdaj je tako. Spimo pa zaradi majhnjega stanovanja se v isti sobi.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 13:34:51   
živa
Moj je bil v svoji sobi od rojstva, pa ni bilo nič prehitro. Precej staršev pravi, da otroci dosti bolje spijo v svoji sobi. Drugo je, da si starši želimo otoke imeti ob sebi. 

Lp,

živa

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 14:02:40   
kaya2007
naša je bila v košari do prejšnjega tedna-ko je bila stara 2 meseca in pol. V košari je bila zato, ker se mi je zdelo tako bolj enostavno, potem pa se mi je zdela že malo majhna pa še nagnila se je malo. zdaj spi v svoji sobi in v svoji posteljici, se mi zdi da je še bolj zadovolja kot prej, ker ima svoj mir.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 14:10:01   
nena82
Mi smo jo dali v posteljico  zraven najine. 

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 14:39:04   
Brbs
mi tudi zaradi prostorske stiske. drugače pa bi ga mirne duše dala v svojo sobico, vendar verjetno malo kasneje (je star 4 mesece), saj me nič ne moti, da je zraven, poleg tega ga ponoči kar pogosto dojim.
Je pa bil do dobrega 3. meseca v košari.

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara in posteljica
6.8.2007 15:51:19   
simona76
JAz jo imam že od začetka v posteljici zraven najine - eno stranico sem vzela dol, da jo ponoči brez težav nahranim in položim nazaj (stara 2 meseca in pol). Enako sem delala pri sinu, le da je ta bil bolj cartljiv in je velikokrat spal zraven mene oz. naju (je več jokal).  Sedaj pa je brez problema odstopil otroško posteljo sestrici in šel spat v veliko posteljo v svojo sobo. Niti pomislim ne, da bi hči že sedaj spala v svoji sobi. Takšna pač sem. To bi pomenilo tudi več napora zame, vstajanje, saj tudi mamice potrebujemo počitek. 

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara in posteljica
7.8.2007 0:04:53   
tejcek19
Mi imamo sinčka v zibki in ga bomo verjetno imeli še do 4. meseca, če bo šlo.

Glede financ pa mislim, da ti ni treba posebej kupovati košare, ker se bo otrokec navadil tudi na posteljico, če ga boš že od začetka dajala vanjo. Važno je, da ga daješ v posteljico tako, da je z nogami čim bližje ograjici, da ne more zlesti nižje in se potem po nesreči prekriti z odejico čez glavo.

Kar se pa tiče svoje sobe, je pa spet tako, kot bo tebi bolj pasalo. Sem pa od ene kolegice zvedela pameten argument, kdaj in zakaj otroka dati v svojo sobo - ko je toliko velik (cca. 6 mesecev menda), da se zbuja, če ti prideš šele za njim spat in da se zdrami, ko gre npr. ati zjutraj v službo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ime za deklico
lenika

Katero ime vam je najbolj všeč?

Ajda (20%)

Žana (8%)

Zoja (24%)

Lana (34%)

Tjaša (14%)


Število vseh glasov: 531

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!