|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne vem več...
10.8.2007 21:59:49   
Anonimen
Sm že prosila za nasvet ampak res ne vem kaj naj,...S partnerjem sva šla narazen takoj ko sem zanosila,on se mi je umaknil.ker sm tak želela.Sem rodila je prišel,sem ga spet sterala(moji hormoni in nestrpnost)stan,pol pa še lani sept.,je prišel trikrat na obisk in šel.češ imam resno bejbo in ne morem,...
Vem vse sm sama kriva,ampak beba živi in on je njen oči.Zdaj je stara dve leti in sedem mes..zna šteti do 12 in pozna abecedo,normalno da me vpraša kje je oči.Ko ji povem da ga ni z nama,da živi pri drugi mamici začne jokati,da ga naj pokličem,...
Se mi ne oglasi,na maile ne trza,nič.Pošiljam mu slike da vidi kak mala raste.
Ne vem kaj naj,šla bom na socialno in ga terjala za preževnino,če se bo vsej pr tem zganu,al kaj nej?
Ja kriva sm,kak lahk popravim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:01:20   
Anonimen
Jaz samo upam da je to še ena zajebancija...z preživnino mislim..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:04:22   
smrka
ti si mal zmedena al kaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:06:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

ti si mal zmedena al kaj



Ja. Pa malo doooollgo traje ta zmedenost user posted image

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:06:52   
Anonimen
Kaka zajebancija?
Zmedena sm bla ja zdej nism,zakaj.Pač nismo vsi popolni,ti si?

(odgovor članu smrka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:07:48   
Anonimen
A lahko še enkrat po točkah napišeš, ker jaz ne razumem ravno najboljše vsega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:08:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaka zajebancija?
Zmedena sm bla ja zdej nism,zakaj.Pač nismo vsi popolni,ti si?


Ok, praviš da ni zajebancija. Gremo lepo počasi, ker težko napišeš vse pomembne informacije v večjem odstavku. Daj napiši kaj več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:09:02   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

..zna šteti do 12 in pozna abecedo,



Ja, ja. To je bistvo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:09:37   
Anonimen
Smrka si me užalila,veš.Raje ne piši kot pa da obsojaš ljudi.Lahko bi za tebe tut kej kdo kaj povedal,ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:11:21   
dalin
Bo spet fajtuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:11:38   
Anonimen
O faak, hir vi gou agen.

Ok anonimna, drži se problema. Gremo dalje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:11:45   
Anonimen
Napadajte koga drugega...Itak je rr postal zanimiv samo,če se pričkate.LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:17:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Napadajte koga drugega...Itak je rr postal zanimiv samo,če se pričkate.LP



Lp tudi tebi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:18:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:19:00   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Smrka si me užalila,veš.Raje ne piši kot pa da obsojaš ljudi.Lahko bi za tebe tut kej kdo kaj povedal,ne?


Ajde daj me na tapeto, povej kaj mas kej o meni za povedat.

Sori ker sem te uzalila, glavno da zna tvoj otrok do 12 stet pa vso abecedo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:19:37   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Napadajte koga drugega...Itak je rr postal zanimiv samo,če se pričkate.LP


Hja, najbrž si to tudi pričakovala, ali pa si celo hotela zanetit fajtuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:21:52   
Anonimen
Prvo: otrok pri dveh letih in sedmih mesecih zna štet do 12 in celo abecedouser posted image -madona fajn touser posted image
Drugo: a do sedaj nisi dobivala preživnine? pol tud otroških doklad ne dobivaš, ker jih namreč če nimaš uštimane preživnine ne moreš
Tretjič: zakaj bi že rada ga po več kot treh letih nazaj? a zato k je tk fejst človk pa je celo trikrat v življenju pršu svojo hči pogledat? najd si normalnga dedca
Četrtič: ja itak da pejd na socialo madona....tri leta prepozno sicer, ma....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:24:43   
Anonimen
Ampak ste pa res težke. Zakaj pa ne bi mogle z nasveti pomagati otroku, ki je ostal brez očeta?

Jaz zelo zelo verjamem, da to ni lahko. V vrtcu se pogovarjajo o mamicah in očkih in otrok se gotovo čuti prizadetega, če nima enega od staršev. In se začnejo vprašanja, zakaj. Potem če se še sam počutiš krivega za situacijo, kot tale punca očitno se, mora sploh biti to grozno.

Samo, anonimna, raje ne govori punčki, da očka živi pri drugi mamici, ker otrok res ni nič kriv in tako ji samo še otežuješ situacijo. S tem bo imela edino še manjši občutek varnosti. Ne vem ..., reci, da ne živite skupaj in da je še veliko takih. Gotovo še kakšne poznaš. Očeta pa res poskusi dobiti in prepričati v redne obiske. Saj ta nova bejba najbrž ve, da ima otroka, a ne?

(odgovor članu Miška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:27:54   
rija
peeeeeeeeeeeeeeppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

< Sporočilo je popravil rija -- 10.8.2007 22:29:47 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:29:24   
rija
vzamem nazaj kar sem napisala....user posted image  sem šele zdaj brala dalje....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:32:30   
kajalin*
draga Karin 24
Prvič:sm zelo ponosna na svojo hčerkico kaj zna,ker ne poznam nobenega njenega vrstnika da bi poznal vse črke,zna tvoj?
Drugič:slučajno otroški dodatek dobivam in sicer 80eu,kljub temu da nimam preževnine
Tretjič,hčerka ni še stara 3 leta,torej ne zamujam že več kot tri leta
Četrtič:napisala sem samo svoj problem,napadle pa ste me ve,tak kot v zadnjem času vse anonimne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:35:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ampak ste pa res težke. Zakaj pa ne bi mogle z nasveti pomagati otroku, ki je ostal brez očeta?

Jaz zelo zelo verjamem, da to ni lahko. V vrtcu se pogovarjajo o mamicah in očkih in otrok se gotovo čuti prizadetega, če nima enega od staršev. In se začnejo vprašanja, zakaj. Potem če se še sam počutiš krivega za situacijo, kot tale punca očitno se, mora sploh biti to grozno.

Samo, anonimna, raje ne govori punčki, da očka živi pri drugi mamici, ker otrok res ni nič kriv in tako ji samo še otežuješ situacijo. S tem bo imela edino še manjši občutek varnosti. Ne vem ..., reci, da ne živite skupaj in da je še veliko takih. Gotovo še kakšne poznaš. Očeta pa res poskusi dobiti in prepričati v redne obiske. Saj ta nova bejba najbrž ve, da ima otroka, a ne?


Splišni, po resnici povedano, jaz enostavno ko preberem tako zgodbo na tak NAČIN napisano, me mine do vsega. Najprej pomislim na ubogo deklico. In po resnici povedano imam občutek da se tu ne da naredit tisto kaj bi jaz želela. Sploh pa sem jezna da se ženska "spomne" čez nekaj let, da otroku pripada preživnina.
A je naveden na rojstnem listu oče? Tega ne vemo. Torej, ga bo mogla tožit če ni otroka priznal. Ima še časa dobri 2 leti.
Da pa mu pošilja slike in maile????????'  N I K A DDDDDDDDDD

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:36:44   
Anonimen
Ah dej no, ne dramatizirej še ti zdej.

Zrihtej pa je. Žalostno, da boš to komej zdej. Ker večinoma punc tukaj, ki so same z otročki, to zrihta takoj. In po tolkem času je že marsikakšna obupala.



Ta post je namenjen lastnici te teme.Da ne bo pomote.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:37:24   
Anonimen
Jaz te nisem nič napadla, samo povedala pa čudila se kaj tvoj otrok zna. Itak da si ponosna. Sam ni pa glih običajno to znanje a? No moj ne zna-ga nimam. Pa tud noben k ga poznam pr teh letih tega ne zna. Itak pa to nima veze z temo.
Za doklade je čudno da jih dobivaš. A imaš sploh očeta vpisanega?
Za to da preživnine nisi šla terjat pa zamujaš ja krepko zamujaš, ker tisto ni zate denar, in ne tepta tvojega ponosa, ampak je denar za hči. In on je dolžen to plačevat ne glede na to kaj imata vidva med sabo.
Pa jaz sem razumela da si želiš da pride nazaj. In ne razumem zakaj? Kaj pa imaš ti, oz. še bolj pomembno, njegova hči od njega?

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne vem več...
10.8.2007 22:41:16   
Anonimen
Če te dobro razumem - 3x si ga odslovila, sedaj pa hočeš, da vidi tamalo?

Če bi jaz bila na njegovem mestu, bi enako reagirala. Žal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?