|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 13:17:59   
pety78
Uf, spet bom zatežila, ampak rabim nasvet izkušenih. user posted image

Dnevna soba bo nekaj v tem stilu, bela barva v kombinaciji z beljenim hrastom.

http://www.gorenje-no.si/14793

Kakšen laminat naj dam po tleh? V Rutarju sem gledala brest-a, ki mi je lepe barve, kako pa bi to prišlo skupaj z dnevno sobo se mi pa ne sanja. user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako pa je s trdoto laminata? Kakšnega priporočate?

Eh, saj upam, da bomo kmalu opremili, da ne bom več težila...user posted image user posted image


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:15:38   
Anonimen
jz mam laminat in ga odsvetujem...
če bi bla to jz bi raje parket...samo je dražji...

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:19:16   
pety78
A imaš točno takega? Imitacija bresta?

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:21:46   
muška
Tudi jaz imam laminat in komaj čakam, da ga vržemo ven ker ga videt več ne morem user posted image  . Je mrzel, ful se vse sliši, ko čistiš se vidijo sledi cunje,.... NEEEEE!!!!

Kakšna barva je beljen hrast? Svetla?

No, jaz sem tudi tik pred prenovo stanovanja in vem naslednje, po celem stanovanju bo pravi parket, kombinirano z ladijskim podom (kopalnica) , in tla bodo povsod temna. takšno vizijo imava z možem in tako bo torej moralo bit! Kdaj? In kdo bo evreke dal? To pa samo bog ve user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:25:03   
pety78
Da bo laminat, o tem ni dileme, žal, čeprav sem navijala za parket. Ok, če bo pa sranje, ga pa tak hitro zabrišem ven, da se bo kadilo za njim. user posted image

Beljen hrast je pa svetla barva, saj sem dala link.


_____________________________



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:31:19   
muška
Sem pohištvo gledala sorry user posted image user posted image user posted image

No sestra mi je razlagala, da je bila par dni nazaj nekje na obisku in da imajo po tleh nov lanimat, ki izgleda kot star in da baje huuudo izgleda. No jaz ostajam pri tem, da so tla temna. Ker svetle stene, svetla tla, svetlo pohištvo,.. a ne deluje nekak bolniščično sterilno?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:54:10   
r1ta
Midva imava beli laminat in res je, da je občutljiv in se vsaka smet in las vidijo, je pa lep na pogled. Pa čiščenje je malo bolj zahtevno ampak da pa sobi svetlobo!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Laminat Brest, trdota 31
10.8.2007 14:55:04   
Pi-kica 1
Jaz bi dala na tla ravno tako imitacijo hrasta. Ti pa toplo priporočam, da se ne odločiš za laminat. Res je parket dražji, samo se splača. Laminat je hladen, strašno ropota, če pade kaj na tla. Sama imam zelo kvalitetnega, izgleda kot parket, a bi ga z veseljem zabrisala ven.
Če pa ste se že odločili za laminat, pa vzami kvalitetnega, ne šparaj preveč. Z višjo ceno pa je izbira tudi boljša, imaš mnogo različnih barv in vzorcev. Mi smo ga kupili v Obiju.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?