|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prišla je!
18.8.2007 8:48:05   
mihi78
...kdo le user posted image ,ne! Je nisem nič kaj vesela! Več sreče prihodnji mesec. Zdaj se lahko prestavim na "M ne pričakujem septembra!". user posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 18.8.2007 10:46:30 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prišla je!
18.8.2007 12:43:27   
kodrana
mihi78, če je že morala prit, je bolje, da je prišla sedaj.. mihi vem, da ti je težko, po vsem kar si doživela. a verjamem, da boš tudi ti kmalu mama. vse bomo. samo ne obupat. pa še ..dobrodošla med septemberkami. jaz bom tudi tam.. ali kot navijačica ali kot soborka. podpora v vsakem primeru. drži se.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prišla je!
18.8.2007 12:50:24   
Srčekgirll
mihi78,user posted image user posted image
Glavo pokonci, vedi da boš tudi ti nekega dne ugledalauser posted image user posted image .
Moj D dan je jutri, pa ne vem kaj lahko pričakujem, mogoče(upam da ne) se ti bom pridružila v ne pričakujem v septembru.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prišla je!
18.8.2007 12:53:59   
vita80
Tudi pri meni je danes prišla hudička user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa sem že misla, da bo kaj! Torej v 5 krog! Zaj pa mislim, da bi že moralo ratat kaj počasi!
Držim pesti za vse, ki upajo na +!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prišla je!
18.8.2007 13:41:23   
mihi78
Punce, hvala za vzpodbudo, mi je res bla potrebna! Saj sem itak slutila, da bo prišla, ker sem bila 2 dni prej obupno tečnauser posted image user posted image user posted image . Bogi moj možek. Sicer ga pa moram pohvalit, ker je izreeeeedno potrpežljiv z menoj. Upam, da vam rata pa da že ta mesec zagledate user posted image . Lep dan 

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prišla je!
20.8.2007 12:43:06   
eole
tudi pri meni je prišla user posted image , danes.. sicer je zamujala, ampak ...  sem že na testu videla, da ne bo nič.
sem čisto žalostna, kot vreme danes..
v nove boje, ne preostane nam drugega user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prišla je!
20.8.2007 12:46:28   
Serendipity
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Groza je ko pride ta user posted image , težko nam je. Ampak glave pokonci in v nove boje, ker nekoč, kaj nekoč! še letos bomo vse z bušji po svetu hodile user posted image !

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prišla je!
20.8.2007 13:26:25   
NATALI99
Draga Eole!
En velikuser posted image  zate in seveda ti želim, da nasledniji mesec zagledašuser posted image  user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prišla je!
20.8.2007 18:16:34   
eole
hvala user posted image
sem že bolje ...

(odgovor članu NATALI99)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?