|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 11:31:57   
fantekj
kako dajete hippove zelenjavne kašice: pogrejete ali se lahko dajo tudi hlade??

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 12:04:27   
Naja31
Jaz mu jih nikoli nisem dajala, ker so mi bile prav zanič.

(odgovor članu fantekj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 12:43:41   
blue sky
Moj mišek sploh ne mara Hippovih zelenjavnih kašic. Sem jih na morje zraven vzela, pa ni hotel jesti. Ko mu pa sama isto zelenjavo doma pripravim, pa vse poje.

Še posebej brokoli s krompirjem in cvetača s krompirjem grozno smrdita, da raje ne omenjam okusa user posted image user posted image user posted image . Moj user posted image  je skoraj bruhal, ko sem mu to dala, jaz pa tudi, ko sem sama poskusila.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 12:45:02   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: fantekj

pogrejete ali se lahko dajo tudi hlade??



Za zelenjavne kašice je bolje, da so pogrete.

(odgovor članu fantekj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 16:03:15   
Naja30
Bolje je, da so pogrete. Saj tudi mi raje jemo toplo kot hladno, ne?
Drugače pa jaz moji ne dajem kupljenih zelenjavnih kašic.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 17:15:19   
crci06
lahko tudi  hladne oz. na sobni temperaturi

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 18:16:35   
frufru
lahko tudi sobne temperature, če jih mara. Naš jih ne mara, edino od Alete mu gre po grlu doluser posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hippove zelenjavne kašice
21.8.2007 22:43:21   
K_a_t_i
Mi smo samo eno kupili (brokoli z rižem) pa je tamal po prvi žlici samo ven pljunil in prav užaljeno zajokal user posted image . Pa drugače zmaže vse kar mu daš. Tko da - zelenjavnih kašic ne kupujemo več.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hippove zelenjavne kašice
22.8.2007 14:27:23   
ally1
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Še posebej brokoli s krompirjem in cvetača s krompirjem grozno smrdita, da raje ne omenjam okusa user posted image user posted image user posted image . Moj user posted image  je skoraj bruhal, ko sem mu to dala, jaz pa tudi, ko sem sama poskusila.


Tudi pri mojem se je to dogajal, sm misla da bo bruhal user posted image , pa še kolcal se mu je po tistem brokoliju.
Jaz sem se odločila da mu dajem zelenjavne, samo doma pripravljene; sadne mu pa dajem ko kam gremo. 

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hippove zelenjavne kašice
22.8.2007 19:21:51   
Maxica
Kadar mu jo dam, dobi pogreto, ja. Ampak to je res bolj izjema, kot pravilo. Sem mu pa enkrat tudi jaz probala dati tisti brokoli z rižem, sama sem skoraj bruhala od smradu, user posted image  je pa probal ene dve žlički in potem pametno zaprl usta.user posted image  Tisto ta oranžno, meso in zelenjava, ima pa še kar rad.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hippove zelenjavne kašice
23.8.2007 12:18:07   
frrrr
še nisem poskusila user posted image
sem pa nabavla ta teden krompir+korenček in zelenjava z rižem -> bomo sprobali. bom poskusla s serviranjem kr tko (na sobni temperaturi) in pogreto in bomo videli kaj mu bo bolj teknilo... če mu bo sploh user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hippove zelenjavne kašice
24.8.2007 15:12:39   
frrrr
evo, dans sprobala Hippovo kašico mlada zelenjava z rižem -> na navodilih piše, da je potrebno pogret, zato sem pogrela.
nekje polovico lončka je pa pojedel... tolk kolkr sm mu pripravla, je pojedel... drugo rundo pa ni več hotel user posted image
ne vem zakaj prvo vse poje in vse kaže na to, da še ni imel dovolj... a ko pripravim drugo rundo, noče več odpret ust user posted image
vonj kašice - sem še hujše pričakovala user posted image
okus kašice - no ja... zgleda ne sploh, a okus niti ni tolk slab... čeprav mi ni, da bi otroka s tem hranila... bom raje sama kuhala zelenjavo in se posluževala bolj sadnih kašic

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hippove zelenjavne kašice
26.8.2007 21:37:44   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Še posebej brokoli s krompirjem in cvetača s krompirjem grozno smrdita, da raje ne omenjam okusa user posted image user posted image user posted image . Moj user posted image  je skoraj bruhal, ko sem mu to dala, jaz pa tudi, ko sem sama poskusila.


Točno to sem hotela napisat, v glavnem jaz mu jih sploh ne dajem.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hippove zelenjavne kašice
26.8.2007 23:04:02   
solatja
mi smo tudi imeli eno hippovo zelenjavno, pa mislim, da je bila tudi tista z brokolijem: ko smo odprli, je zelo smrdelo, ta mala je pljunila ven, potem je pa mož probal, tudi on ven pljunil (sama je nisem hotela poskusiti) in kašico smo razglasili za pokvarjeno user posted image

glede na te vaše poste pa začenjam razmišljat, da verjetno pa le ni bila ...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hippove zelenjavne kašice
26.8.2007 23:08:10   
Marogica
Jaz sem dala vedno pogrete. Saj sama tudi zelenjavne juhe ali omake ne jem hladne..Naš je pljuval, dokler je bila hladna, toplo pa je pojedel.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?