|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izcedek iz bradavičke
20.8.2007 18:50:39   
Anonimen
ojla punce!
se je ze zgodilo kateri kaj takega-danes sem iz bradavicke opazla nek iscedek ne bel in ne rumen, nekaj vmes. do m je pa se 2 dni..saj to je prehitro za kakersen koli znak. a ne? no saj je bila komaj kaplica ali 2

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 20.8.2007 23:06:16 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 18:59:02   
Anonimen
to je prolaktin

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 18:59:50   
Anonimen
in se vedno nevem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:04:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

in se vedno nevem user posted image


mal pobrskaj, pa boš vedela. pri večini deklet ne pomeni nobenega znaka nosečnosti, če to misliš. pri kaki, ki pa ima že malega otroka, pa lahko. Ni pogoj, prej izjema. kaj pa to je, pa je že veliko napisanega, malo se pa lahko potrudiš

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:04:58   
Anonimen
aha...sedaj sem prebrala kaj je to..sam pise pa tudi da se to zgodi zenskam, ki so ze dojile, jaz pa niti zanosila se nisem...sedaj pa res nic vec ne razumem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:14:44   
metuLJchy
jaz se tudi bojim da gre za povišan hormon prolaktin..če je hormon povišan, lahko doseže takšno stanje kot med nosečnostjo...morda zato izcedek...če se trudiš že dalj časa na user posted image  pa ni uspeha, prosi G. da ti naredi hormonske preiskave, lahko pa prolaktin izmeriš tudi v laboratoriju adrialab na parmovi v ljubljani (cca. 8 eur mislim da stane)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:26:10   
Anonimen
ne, ne dogaja se samo ženskam, ki so dojile. tudi jaz še nisem zanosila nikoli, pa ga imam povišanega in tudi izcedek iz dojke najmanj 7 let, če ne več. Pejdi na preiskave in ne stiskaj si izcedka, ker to samo poveča še več izcedka in še več prolaktina

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:41:06   
metuLJchy
ja, in res, ne dogaja se samo ženskam ki so že zanosile, sama se žal že dalj časa trudim za prvega user posted image  prolaktin pa imam oz. sem imela povišan več kot 10x..vzroki so lahko različni..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 19:55:10   
Anonimen
res vam hvala, takoj zjutraj bom sla do ginekologa..
res hvala

(odgovor članu metuLJchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj pa je to?
20.8.2007 21:36:10   
Jančika_
Moja prijateljica je imela izcedek iz dojk (mleko), ko je jemala tablete za želodec (Tametil, ki se predpisuje tudi za nastanek mleka pri mamicah). Nikoli ni bil noseča. Piše v navodilih, da je to stranski učinek. Tako da je tudi to ena možnost, če mogoče kaj takega jemlješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj pa je to?
21.8.2007 9:38:01   
*sanela*
Ne odlašaj, kar na pregled se naroči!
Velika verjetnost je da gre za povišan hormon prolaktin.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj pa je to?
21.8.2007 17:29:45   
metuLJchy
anonimna me zanima kaj si kaj izvedela pri G.?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?