|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je nosečniški test prav pokazal?
21.8.2007 13:21:49   
Anonimen
Ojla punce!!!! Spet se malo oglašam,pravzaprav po več (treh) letih. Imam eno vprašanje za vse tiste,ki so jih testi za nosečnost malo zafrkavali.Skratka, danes je moj prvi dan izostanka menstruacije in sem naredila test (clear blue) in je pokazal negativno.user posted image Jaz pa imam že vsaj 5 dni  otečene in boleče prsi ,kar pred menstuacijami prej nisem imela. Včeraj zvečer pa sem opazila par kapljic roza krvi pomešane z sluzjo,bilo je čist mal,danes tega ni več in sem sklepala,da gre za vgnezditveno krvavitev. Edino kar me moti so krči v spodnjem delu trebuha in to že vsaj teden.
Zdaj pa res nevem. Al je test bil narejen prezgodaj al pa nisem noseča? (ker naj bi bil test 99% od 1 dneva izostanka menstruacije).user posted image

Kaj pravite?
Ciao

< Sporočilo je popravil Frizerka RR -- 21.8.2007 15:00:31 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
21.8.2007 13:25:39   
slovenka
Živjo,
jaz sem si tudi naredila CB test na prvi dan izostanka, ki je bil neg., in tudi imela simptom ugnezditvene krvavitve, potem pa še tri dni ni bilo user posted image , no potem pa je vseeno prišla, tako da je bil test pravilen. No, upam, da se pri tebi test moti in je ne bo z zamudo kot pri meni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
21.8.2007 13:27:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Živjo,
jaz sem si tudi naredila CB test na prvi dan izostanka, ki je bil neg., in tudi imela simptom ugnezditvene krvavitve, potem pa še tri dni ni bilo user posted image , no potem pa je vseeno prišla, tako da je bil test pravilen. No, upam, da se pri tebi test moti in je ne bo z zamudo kot pri meni...



Tudi enako prejšnji mesecuser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
21.8.2007 13:28:24   
kodrana
pozdravljena.

če je bila včeraj vgnezditvena krvavitev (kar je možno), potem ti test vsaj še en teden oz. več ne bo pokazal plusa. test pokaže po izostanku M, če je bila ovulacija na sredini cikla. počakaj še kak dan in če M ne bo ponovi test. želim ti, da ugledaš user posted image user posted image . sama tudi čakam, da ga ugledam.. upam, da kmalu.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
21.8.2007 14:55:24   
tikatoka
Pri moji sestri je CB pokazal neg. ampak je kar lepo bila noseča. Tako da je še upanje.

Pozdravček

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
21.8.2007 17:13:27   
bodoča...
naredi test "baby chek mini" ta ti pokaže rezultat prvi dan po zaostali M - v DMu stane okoli 4 eur, pa dva sta notri...

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
22.8.2007 14:09:30   
Baby_love
kako pa je tvoja sestra potem zvedela da je res noseča? je obiskala ginekologa?pri meni zamuja in počasi opažam da so se začeli pojavljati prvi znaki,vendar mi test pokaže negativen odgovoruser posted image user posted image

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
22.8.2007 14:13:31   
Anonimen
baby love
tudi pri meni so pe zaceli kazati nekateri znaki pa je test vseeno negativen. jaz bom se jutri zjutraj naredila se enega, pa bom vedla. drugac pa bom morla pocakat na user posted image  user posted image
no, upam da nama bo uspelo user posted image

(odgovor članu Baby_love)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JE NOSEČNIŠKI TEST PRAV POKAZAL?
25.8.2007 6:49:44   
Baby_love
anonimen
tudi jaz srčno upam da nama bo uspelo.Tudi jaz bom jutri zjutraj ponovila test saj mi zamuja že 16 dni.Kako zelo si želim ugledati magični user posted image .Sporoči kako je šo pri tebi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?