|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 10:00:17   
Teya
ta ciklus greva z dragijem končno SPET v akcijo....:bravo::bravo: abrazija je skazila najune prejšnje načrte...teta :hudicek: se je šele dobro poslovila, jst pa že vsa nestrpna ;)...hehe....mislim, da iz te moke, ne bo kruha....
eno vprašanjce imam.....
jst prou razumem, da je ovulacija vedno tam nekje na sredini ciklusa? to pomeni, da če imama teto :hudicek: na 28 dni, nekje 14 dan in če imam teto :hudicek: na 32 dni, tam okrog 15,16 dne?
vem, da bi to skor mogla vedet :ups:, ma jst kr nekako čutim znake ovulacije, kdaj tudi ob neprimernih dnevih :ups:...mislim, pa, da je krivec predvsem moja glava, saj sem tok obremenjena z dogajanjem v svojem telesu, kot še nikoli....in opazim stvari, ki jih sicer normalno nebi....
kej čmo?! želja dela svoje....in ni lih tok enostavno odmislt, kot se mogoče komu zdi....:)-
en lep pozdrav vsem, mejte lep dan, pa čeprav ponedeljkov...:pujs:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 10:02:38   
KIRA
živijo teja, ja drži. nekje na polovici je. če je sama ne zaznaš, si lahko pomagaš z rednim merjenjem bazalne temperature, ali pa če ti je to laže - kupiš test za zaznavanje O.

LP:rozica:

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 10:12:40   
žužu
hm, se strinjam. midva drugega otroka nisva načrtovala, pa je vseeno prišel. takrat, ko sva bila prepričana, da je nemogoče, nekaj dni pred naslednjo menstruacijo.

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 10:34:35   
Lunca1
Če čutiš, potem itak veš kdaj jo imaš. Jaz pa tega nisem nikoli čutila. Drugače pa je res tam nekje na sredini ciklusa.

Lp Lunca

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 11:22:13   
Teya
hvala vsem za tko hitre odgovore...zlate ste!:love:
Tinca, abrazijo sem imela 07.09., moja G mi je "ukazala" 3 mesece pavze, v bolnici so mi rekli 6, Dr. Pušenjak pa 1 ciklus. 7. 12 bo torej šele 3 mesece, O bom imela malo prej....tko, da smo kr konkretno pogoljufal...mal si mečem pesek v oči, ker so mi rekli, da se krvavitev po abraziji šteje za M, torej sem jih imela že 3;).....pa še full sm se obesila na Pušenjakovo mnenje, da za veš kot ciklus ali dva, ni utemeljenega razloga, pa tudi, da je treba upoštevat višino nosečnosti, ko je do abrazije prišlo. Pri meni je to bilo v 9 tednu, a z diagnozo "bligten ovum", kar pomeni, da se zarodek sploh ni razvijal....sploh pa...kdo pravi, da nama bo uspelo kar že prvi mesec :modri::roza:?
kot vidiš imam malo slabe vesti za to "goljufanje" in verjemi, da te full full dobro razumem, kar se tiče neučakanosti....
drugače mi je na pregledu po abraziji, G rekla, da je vse ok in da je imela tudi že nosečnico, ki je zanosila 14 dni po abraziji in se je čist ok končalo...
želim ti, da bi ti čas, ki si si ga zadala za pavzo, čim prej minil!
srečno vsem!

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   končno spet med rjuhe! :)
22.11.2004 13:05:20   
Teya
Te povsem razumem. Mislim, da bo strah, pri nas, ki smo to dale skozi, vedno prisoten, ne glede na to, koliko mesecev bo preteklo.....glede na to, da si bila noseča le 5 tednov, se, kot pravijo, čas čakanja zmanjša....hvala bogu, čeprav se čudno sliši, pa je večji, po krajšem čakanju, le riziko za ponovni ss oz prezgodnji porod, ne pa okvare otročka.... sm skor sure, da bi ti Dr. Pušenjak na med.over, po tolk kratki nosečnosti, reklu, da je en ciklus čakanja dovolj...seveda, pa ker jaz nisem on, bi mogoče lahko kar njega vprašala...ali pa pobrskaj malo po njegovem forumu, kjer je bilo to že večkrat rečeno.
evo, link:
http://med.over.net/phorum/list.php?f=19
pa srečno, javljaj!

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   končno spet med rjuhe! :)
23.11.2004 8:04:49   
Teya
ku lepo to prebrat.....iskrene čestitke in veeeeeeeeeeeeeeliko sreče ti želim!!! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   končno spet med rjuhe! :)
23.11.2004 9:26:08   
tinkamiška
Medy, ČESTITAM!!!!:rozica: To je pa res tako lepo!

Vse najlepše!

Tinka

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Ime za fantka
Nataliya

Katero vam je boljše ime?

Nik (28%)

Taj (20%)

Žan (24%)

Mark (28%)


Število vseh glasov: 594

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!