|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trgovine za nosečnice
27.8.2007 12:35:03   
mala pikica
Imam nekaj vprašanj. Zanima me, katere trgovine za nosečnice so v sklopu BTCCity-ja? Tri dni bom v Ljubljani, pa bi malo pogledala po teh trgovinah. Jaz vem samo za Kepico. Še je katera druga?

Pa če sem že pri trgovinah za nosečnice, me zanima, v kateri se dobijo majčke z napisom Prihajam...

Pa še samo eno vprašanje. Katere pa so trgovine z otroško opremo (vozički, cotke,...) v BTCCity-ju?

Hvala! Se že veselim pohajkovanja po trgovinah user posted image  Seveda sama, brez moške družbe user posted image



_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trgovine za nosečnice
27.8.2007 13:16:54   
NiLe
Kar se BTC-ja tiče lahko za oblačila za nosečnice (LA VIE) in vozičke pogledaš v BABY CENTRU, v Arielu pa samo vozičke in drugo otroško opremo + oblačila za otročke.

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trgovine za nosečnice
27.8.2007 13:22:48   
jerikou
mala pikica....

kar največ izbire je res v BTCju. Trgovine za nosečnice so v hali A (mislim da je to kepica), imas beneton v Emporiumu,pa v Baby centru imas oddelek za nosecnice. V centru Ljubljane pa je trgovinica Popek, kjer imajo te lustne majce z napisi prihajam.....spodaj ti dodajam se link od popka.
Drugace pa kar se otroške opreme tiče ravno tako najdes v BTCju v Baby centru, Ariel,Emporiumu,hala A, potem pa itak H&M za cotke pa na novo so odprl zdej se en del v City Parku kjer je Okaidi trgovina s cotkami....
Na Rudniku pa je se velika Pikapolonica kjer imajo otroško opremo pa v Rutarju imajo tudi oddelek otroške opreme....

pa še link

http://www.trgovinapopek.com/zemljevid.htm

tako ene par stvari od mene.....

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trgovine za nosečnice
27.8.2007 16:50:18   
mala pikica
Hvala zaenkrat. Se res že veselim!

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trgovine za nosečnice
27.8.2007 17:42:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: jerikou
V centru Ljubljane pa je trgovinica Popek, kjer imajo te lustne majce z napisi prihajam.....spodaj ti dodajam se link od popka.
 
Jaz sem mojo dobila od prijateljice, samo ne vem kam naj jo oblečem. Mi je bolj za foro.

IZVIRNO SPOROČILO: jerikou
v Rutarju imajo tudi oddelek otroške opreme....

Jaz sem bila v soboto v Rutarju in sem se zelo razočarala. Zelo skromno, tako da, če boš šla v Baby center, Ariel in Pikapolonico sploh ne rabiš it' v Rutarja, ker imajo v vseh teh trgovinah veliko več kot v Rutarju.

Pa vesel shoping.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?