|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje takoj po rojstvu-izjemen video
17.8.2007 21:17:41   
Anonimen
Pravkar sem dobila vabilo na srečanje LLL, zraven pa je bil izredno ganljiv video, o dojenčku, ki se 10 minut po rojstvu sam priplazi do mamine bradavice in se začne dojiti.

BREAST CRAWL

Meni je tako žal, da mi pri mojem porodu babice niso Ele takoj dale k prsim, šele po več kot eni uri sem mojemu rekla, naj gre eno poiskat, da mi jo je pomagala pirstavit. Novorojenčke ima namreč pol ure po porodu najbolj razvit sesalni refleks in če se takrat ne začne dojit, so kasneje lahko težave. Midve sva jih imele kar precej, saj mala ni znala zagrabit, jaz pa ne pristavit. Ampak nama je steklo dojenje po nekaj dneh. user posted image
Tale video me je pa ganil do solz. user posted image  Res se splača pogledat. user posted image

Pa še link iz MONa TUKAJ

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.8.2007 16:04:02 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izjemen video
17.8.2007 21:25:54   
blue sky
Ful lepo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izjemen video
17.8.2007 21:41:26   
tinaaja
naslednjic bi jaz tud takoj bebiko na zizo. preden jo popedenajo.. lep video!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izjemen video
17.8.2007 21:43:27   
Anonimen
Ojooooj,jest sem kr jokala zraven.Kako lepooouser posted image

Jest bi tud dons crkljala user posted image

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izjemen video
18.8.2007 22:12:23   
Naja30
Ful lepo. Tako naravno user posted image

Jaz sem mojo dobila cca 15min po rojstvu, da sem jo dojila. Ampak naslednjič, če se bo le dalo, bi pa takoj dojila, še preden user posted image  zrihtajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izjemen video
18.8.2007 22:48:53   
Slončica
Jst sem jih tud mogla spomnit,dali so mi jo pa takoj ko so me zašili.Po 20 minutah,pa je še kr znala zagrabit.In  še kr dojim,čeprav se marsikdo iz moje okolice zgraža,da je že dost velika in da je to samo crkljanje.Da ne zgleda mi je prijavla ena starejša gospa.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izjemen video
19.8.2007 14:56:27   
Naja30
Sploh se ne sekiri za okolico. To je tvoj otrok in ti sama dobro veš, do kdaj ga boš dojila. Me prav iz tira vržejo te stare gospe, ki imajo toliko za povedat.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izjemen video
22.8.2007 13:38:39   
Majchi
Res lep in ganljiv videouser posted image . Jaz sem jo v P sama dala na dojko in prosila babco, če mi pomaga, drugače ne bi bilo nič.
Za naslednjič bi si pa tudi jaz takole želela. Res neverjetno!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izjemen video
22.8.2007 22:12:36   
petrinja
ma mi je šlo kar na jok-kako lepo poskrbi mati narava za naše otročke, ne? jaz sem na žalost imela carski rez in nisem izkusila prvega podoja v porodniuser posted image . upam da bo v drugo pa malo drugače.

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izjemen video
24.8.2007 21:34:44   
rainbow
To je res idealna situacijauser posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izjemen video
30.8.2007 12:05:27   
bamby
Zelo ganljivo in lepo!
Sem pa tudi jaz imela CR, tako da ni bilo nič od tega, na žalost tudi kasneje ne user posted image .

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?