|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
4.9.2007 22:19:26   
pinkec
Ojla, punce -

imam eno vprašanje v zvezi z rjavim izcedkom, in sicer ga imam vedno pred in po M, ta mesec pa traja že 9 dni. Ja, sem že mimo tistih idej o vgnezditveni in me začenja malo skrbeti. Ali je katera že imela tak pojav in kaj bi to lahko bilo, poleg vnetja recimo? user posted image

Hvala in lp vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje
4.9.2007 22:25:42   
freha
kaj pa vem tudi pri meni dostikrat zasledim te izcedke kot opisuješ, najbrž je to običajno. mogoče ti bo katera druga bolje svetovala, bye

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje
5.9.2007 15:08:33   
lindy
Pa si test že nardila, ker jest sem tud mela, ko bi mogla pridt m. rjav izcedek ene par dni, sem bla noseča. ampak se je na žalost kmal vse končalo!

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje
5.9.2007 16:03:27   
marjana.r
naredi test in če ti pokaže negativno daj it do zdravnika, ker je lahko prišlo do neravnovesja hormonov. meni se je to dostikrat dogajalo, da sem mela kak teden rjav izcedek pa komaj po tem sem dobila m., pa tudi po m. sem mela nekaj dni rjav izcedek. probaj it čimprej do g. user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje
5.9.2007 22:56:21   
pinkec
Hvala punce. Glede na to, da imam kmalu prvi pregled v ambulanti, bom to kar tam povedala in upam, da bomo kaj rešili.

En test sem naredila že, ja, pa je bil negativen. Mogoče bom še enega, ampak kaj vem.

user posted image

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje
6.9.2007 2:38:54   
mojca345
pinkec, to so lahko tudi živčki, kej mentalnega ali pa en od takih mesecev ko je tako. sej ne more biti skoz isto pa delat ko urca, en dan ni enak dnevu.


(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje
6.9.2007 13:49:03   
pinkec
Ja, imaš prav. Dejansko sem, odkar sem nehala jemat KT, spet na istem, kot sem bila prej, namreč pri ubadanju s temi nerednimi cikli. Kaj čemo, tako pač je. user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje
6.9.2007 15:42:49   
mojca345
pr men je blo isto, tko da mal časa more pretečt. pa nabavi si tabletke za bolečine. jaz uporabljam nalgesin. jest sem brez tega mrtva. ne morem se vstat, ne morem spat, ne morem NIČ. kakšna služba ? rabim dopust vsaj za dva do 3 dni. tako močne bolečine imam. to se najbrž lahko zahvalim babici, k je imela podobne izkušnje. vedno močne menstruacije.

pr men je tko, da moram počivat vsaj pvre dva dni, drgač sem celoten mesec v k****. ene k jih berem tuki gor, pa tista menstruaija, ko da ni nič. ko da greš v trgovino po novo majčko.

smo si pač zelo različne.

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje
6.9.2007 17:35:24   
zvezdica.1
Meni se tudi pojavljajo rjavi izcedki. Prajsnji mesec sem namestouser posted image  dobila rjav izcedek ki je trajal 8 dni.  Mislim da je to tako šibka user posted image .

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje
6.9.2007 18:43:52   
pinkec
Ja, menda je res to neke vrste šibka M. Sem glih zadnjič nekaj brala o tem.

mojca 345, glede bolečin pa moram rečt, da jih nikoli nisem imela, tako da niti ne bi vedela, da imam M, če je ne bi videla, tako da je vsaj to v redu. Mora bit prav mučno, če te tak zvija, kaj? No, upam, da tablete le pomagajo malo.

Skratka, dolgi cikli, kratki cikli, upam, da nam vsem rata naredit otrokece. user posted image

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?