|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 11:23:04   
simonka
Mamice pozdravljene.
Prosimza vaš nasvet.
Naš fant bo star 6 mesecev in je polno dojen. Začeli smo že z uvajanjem GH, me pa zanima kako je s pitjem. Dajam mu vodico po žličkah.  Rada bi ga navadila na kakšno stekleničko oz tako imenovane magične lončke. Kakšne izkušnje imaste in katere izdelke priporočate. Ne bi ga rada namreč navadila da bi pil po dudici iz stekleničke.
Hvala in lep pozdrav

_____________________________

Naša sončka: Timon in Jaka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 12:36:19   
livia
Mi smo pili po dudici, po žlički, po magičnem lončku, po slamici in iz kozarčka. Seveda postopoma.

Jaz sem moji pri 3 mesecih kupila magični lonček, pa je kar znala pit iz njega.
Po slamici je bilo malo težje, ampak ko sem enkrat kupila sok v tetrapaku s slamico je tudi takoj pogruntala, ker sem tetrapak malo stisnila in je priteklo ven. Še danes najraje pije s slamico in zato ima tudi tako flaško na slamico.

Kolegica mu pa iz flaške s cucljem kar direkt z razdalje šprica v usta.

(odgovor članu simonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 14:37:40   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Kolegica mu pa iz flaške s cucljem kar direkt z razdalje šprica v usta.


To se mi pa zdi malo bedasto user posted image user posted image user posted image .

Drugače pa probaj z magičnim lončkom. Jaz sem kupila Chiccovega, pa mali ni bil kaj dosti navdušen. Kakšnih dvakrat je potegnil, potem se je pa igral in grizel. Zdaj imamo Nukovo flaško z ročaji, katero si sam drži pri pitju in ni nobenega problema. Z magičnim lončkom bomo pa še malo počakali user posted image .

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 15:59:44   
Mojc
Tudi mi bomo stari 6 mesecev in se polno dojimo.
Občasno pa že malo pije. Dajala sem mu že po žlički, malo pije tudi iz flaške, kadar je s kom drugim na sprehodu, sicer pa pije kar iz kozarca. In mu čisto lepo gre.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 20:29:45   
SPOKEC
tudi  mi smo probali z magičnim lončkom in punca ne zna piti iz njega-samo grize, iz flaške tudi ne, tak da zaenkrat ostajamo pri žličkiuser posted image

(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 21:24:55   
Naja30
Pri nas se na žalost obnese samo flaška z cucljem. Probala sem z magičnim lončkom, pa se igra z njim in ga grize, na slamico tudi ne še ne zna, no na žličko pa tudi gre. Raje je ne silim piti recimo s slamico, naj kar pije s cucljem, važno da pije.

(odgovor članu SPOKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
3.9.2007 21:32:42   
Strawberrie Cherrie
Meni je zelo všeč tupperware magični lonček, pa tudi NUKov ni slab. Avant je bolj tako tako, pri nas se ni obnesel. Tommy tippe (ali nekaj takega) pa je zelo hitro počil - mali ga skoz nekaj meče po tleh.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PITJE IZ STEKLENIČKE
4.9.2007 12:30:00   
vampirka
Pri nas je bila enaka situacija - cel arzenal lončkov in stekleničk, pa iz nobenega ni hotela pit. Pred tednom dni pa je frajla pogruntala slamico in sedaj sem ji kupila tommee tippee lonček s slamico in popije več kot deciliter dodatne tekočine na dan (točno deciliter več kot do sedaj user posted image ): user posted image ...pa na padce je tudi odporen (preizkušeno N-krat). Ta lonček je sicer označen 12m+, ampak ga Laura obvlada za razliko od magičnih lončkov, ki so od 3m+...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?