|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:13:37   
Neža81
... noseča sem.... PO NARAVNI POTI  user posted image user posted image user posted image user posted image

Včeraj zvečer sem bila pri G na drugi redni kontroli po porodu........ ona pa mi pove da sem noseča user posted image user posted image  Še zdaj ne morem verjet, ampak z morja smo prišli trije,

Moj se zajebava zdaj in pravi, da si je na morju pač obu japonke in naredo "otroka iz Paga".

Tudi meni se je nasmehnila sreča, čeprav so zdravniki rekli, da ni variante, da zanosim po naravni poti.

Torej je res....... po vsakem dežju enrkat posije sonce.

Presrečna Neža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:14:28   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pobožaj svoj mali čudežuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:15:03   
ledenka
user posted image user posted image user posted image user posted image

LEpo, zdravo nosečnost ti želim!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:15:03   
kodrana
čestitkeuser posted image user posted image user posted image . čudeži se res dogajajo...

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:15:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:17:07   
tia
Neža81 BRAVO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

ČČČČČČČEEEETTTTTTTTTTIIIITTTTTTTAAAAAAAAAAM!!!

Naj veselje traja vsaj še 8 mesecev,bodi srečka nosečka.

Zate sem pa res vesela,joj kako se mi smeji.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neža81 sedaj pa mili le na dobor,šč slabe misli.

LP
Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:17:23   
tintin
Neža, spremljala sem tvojo žalostno zgodbo...življenje ima čudne poti...ampak veseli se tokrat svojega malega user posted image in uživaj v malem čudežu. Verjamem, da bodo sedaj bolj pazili nate. Tokrat bo sreča na tvoji straniuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:17:50   
metkica1
Kak sem vesela za tebe, sem spremljala tvoje poste. Lepo nosečnost ti želim in zdravega otročka. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:18:16   
vita80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak sem vesela za vas! Lepo nosečnost in zdravega otročička!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:18:52   
Šaki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:20:38   
pimpa
Pozdravljena!

Sicer te ne poznam a ti iz srca čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image . Tudi mi smo pred dvema letoma iz Paga prišli trije (no ja štirje, ker smo v treh šli). Nasvet: Čuvaj se ti mali otroci s Paga so mali vržičkiuser posted image user posted image user posted image . Neprecenljiviuser posted image user posted image user posted image

Čestitke še enkrat.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:22:30   
koala
JJEJJJJJJJJJJ Neža, to delaj. Neskončno sem vesela zate. Uživaj, uživaj, uživaj in še enkrat uživaj.
Pobožaj bušija pusti se razvajati. Pazi nase in na vajin mali čudež!!!!!!! In naj se tokrat vse izteče kot se mora.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:23:03   
soncece24
Iiiiiiiiiiiiiiiiiii, čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za malo morsko dete user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu pimpa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:23:16   
GITA14
Neža ne morem verjet , sem tako srečna in šokirana da mi kar solze polzijo po obrazuuser posted image user posted image user posted image

Čestitke, čestitke, Čestitke

Zaslužiš si po tolki žalosti, ki te je doletela je tudi zate posijalo sonce, sreča in veselje

Zdej se pa maksimalno čuvaj in uživaj v tej nosečnosti.

pozdravljam te
gita

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:24:44   
njoka
BRAVOOOO !!!!! user posted image

Čestitam in ti iz srca privoščim. user posted image user posted image user posted image user posted image

Srečno

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:25:42   
neni
Neža iz srca čestitike. Božaj bušija in uživaj, pa tokrat bo sigurno vse v redu.
Tvoja user posted image user posted image  bosta pazila na vas tri.

lp Neni

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:25:44   
muki1
Kako lepa novica na ta deževni dan user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:26:51   
blue sky
Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:27:36   
Felicity
Bravo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke za user posted image !

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:28:21   
*sanela*
ČESTITAM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:28:46   
Maxica
user posted image O, iskrene čestitke, iz srca ti privoščim. Naj tvoje detece pod srčkom varujeta tvoja dva user posted image user posted image . Srečno srečno srečno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:34:33   
Raho
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nežika, čestitke. Ful sem vesela za vaju.user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:35:07   
lana38
user posted image user posted image user posted image  To je pa res čudovita novica Neža81. Čestitam! Iz srca ti želim lepo, mirno in zdravo user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:37:02   
natasarobi
ISKRENE ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zgodil se je čudež ...
4.9.2007 10:39:21   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,čestitam,čestitam ti.Mi je kar na jok šlo ko sem tole veselo novičko prebrala.Čestitam ti in naj se vse srečno tokrat konča.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?