|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 8:47:30   
Anitka
Dobro jutro moje predrage!

Včeraj ste ponočevale, danes pa ste zaspanke? :)-:)- Sem videla, da ste včeraj spet razturale:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Pa nekatere ste me malce pogrešale. Kot ponavadi sem bila na jogi, pa potem sva šla spet na pizzo pa v posteljo;);) Hja jaz se tudi ubadam s premalo kilogrami kot naša :fis: ika Mi včasih kdo reče, da me bo veter odnesel, zdaj bi pa hitro rada kaki dve kilci pridobila, da naju s pikico, ko bo pri meni ne bi kam v višave odneslo.

:fis: kaj pa delaš iz gipsa?

Ja pa Severino ste obdelale. Moram priznat, da je tudi meni full dobra baba, da se tako izrazim:ups: Glede snemanja in slikanja pa ne vem? Nisem ravno pristaš.

A veste, da je sanjska ženska na nemški televiziji tudi naše gore list? Je pol Slovenka in pol Hrvatica in živi v Stuttgartu. In moram prizan, da res dobro izgleda. Dajte si vsaj kak del na RTL-u pogledat. Tudi če ne razumete nemško boste vidle kaka razlika je v primerjavi z našim Sanjskim moškim.:)-:)-:)-:)- Sicer pa ko bo PIA 73 v oddaji, bomo pa Slovenci prekašali tudi Nemce, a ne?

Pa špičake ste obdelale, pa z okroglo "konico" čevlje. Saj res PIA 73 kje pa si dobila škornje za smešnih 2000 sit?

Punce šibam zdaj malo v shoping in se beremo,
Anitka:metulj:

P.S. Pa še enkrat čestitke za ponovni rekord.:bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:21:18   
Anonimen
:bravo:Ja spet so rekordirale mene pa ni bilo:((:((da bi pristavila lonček:((:((Sem pa bila na lepšem..smo se srečale primorske RR,ojjj,kako smo obrusile jezike:)-:)-:)-No zaenkrat lep dan,čeprav pri nas meglen in oblačen.Neva:rozica::morje:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:23:44   
emaa
Še smo žive, je blo pa fajn včeraj, Neva a pr vas tud?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:26:16   
enci
NA obali oz na primorskem RR srecanju v zivo je bilo res SUPER!!!!
Definitivno se ponovimo!
lp
enci:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:30:23   
emaa
Pa če kaka iz okolice Ljubljane zaide se vam lah pridruž?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:31:35   
pika74
Ojla punce:rozica:!

Kva ste uceri razturale:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:. Mi smo pa vceraj ravno ob pol osmih imel eno skupno vecerjo s prjatli. Pa sva mogla se ful pripravit prej in pol so prsli, pa sm se neki prsmodla:ups:. No, in pol enkrat okol 10h sm mimgrede opazla, da sm dobla en sms od Pie73. (Sorrcy Pia73 moja, k ti nism odgovorla:rozica:). Sam nism mogla pol kr it na RR ceprou me je fuuuuul mikal. Sm vedla, da mate zurko. Sam nasa zurka je pa trajala tud do ene polnoci. Zdele zjutrej sm pa rabla kr eno uro, da sm se prebila cez vaso debato. Vse ste obdelale:bravo: in res mi je zou, da nism mogla bit zravn.

Bomo ze enkrat nadoknadl ane.

Punce, neki sm slisala, da je dons otvoritev sezone na Krvavcu:bravo::bravo::bravo: Ce je ktera gor nej povoz uno Franco, da nau vec dol u dolino hodila;).

No pa pridne bodte pa na sonck :):) pejte.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:33:49   
emaa
Za otvoritev lova na Franco s Krvavca sem jz tud slišala, kva če b se tud za prvo nagrado zmenle za tisto, ki jo dokončno pokonča (valda za vse). Sam pol bi država rekla, da je nataliteta prevelika.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 9:52:35   
Anonimen
Emamair več kot dobrodošle bi bile vse tudi iz drugih kraje.Veš kaj sedaj ko je avtocesta vse do nas pa ni tako daleč do nas na kavo pridet.:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-Imam pa namen drugi mesec kakšen dan pred božičem skočit do ljubljane,malo po obiskih in seveda v Sity Park.Enci:bravo:taki klepeti pa bodo morali biti kar pogosti,se ti ne zdi?:bravo::bravo:Neva:morje:Škoda ker se ne da narisat megle nad tem otočkom,bi bili v stilu z današnjim dnem:((:love:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:02:06   
tia
Hoj punce,

pa ve ste prave čvekačice,kolko dela ste mi dale,:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: za rekord.Mislim,da vsaki petek je več strani,smo the best!!

Žal :((:((mi je da se niem mogla pridružiti sem komaj ob 00.30. prišla iz službe.

Bi še pisala ali grem malce prebrat kar se je včeraj dogajal,saj potem me spet služba čaka.

pa pa

Tia
:racka:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:06:03   
Pia73
Evo še mene, saj jaz bi še spala, sam je moj :) kljub roletam opazil, da je zunaj že dan,... Pa ne zdaj ampak ob 7.ih,...

Sicer pa sem kupila škornje na razprodaji v eni trgovini kjer so imeli tudi Benetonovo robo, sam si moral kupit 5 izdelkov,...potem so trgovino zaprli,...

Ja, čvek je bil pa O.K. :bravo::bravo::bravo:

Me veseli, da bom imela navijačice na tekmovanju,...:)-:)-:)-:)- mal me sam skrbi, ker sem poročena, pa baje ni dobro,....:)-:)-:)-:)-:)-

Anitka jaz sem te tud pogrešala sam sem vedela, da si na jogi, pa da je sedaj tvoj čas O, pa nisem niti sms-a poslala, da ne bi kaj zmotila,...:ups::ups::ups:

Simi, če bereš, dej se nam kaj pridruži, te pogrešam,...:angel:

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:07:47   
ZARA
ojla vsem....
sem vidla da ste me klicale,ampak jst sem veselo zaspala pred TV-jem...
Mi je blo zal,sam ni druge ce si zmatran :)-:)-...
Klepetulje ste podrle rekord od prejsnjega petka,hihi 8)8)8)

bye-bye

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:08:39   
Pia73
ti, ti mamica zaspanka,........ :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:12:06   
emaa
Sej moj se je ta mesec zdele med O tud potrudil. Nč več ni bolan, tko ko do zdaj tri mesece lih med O, pa sem ga mogla za :sloncek: skoz skor prost, pa je ponavad lih obratno. Zdej ko je pa zvedl, da od srede pa do ponedljka je ta boljš cajt (po pregledu pr g, pa da bi se izognu spermiogramu), pa vsak dan, še v Kranjski gori ni prespal na seminarju, ampak se je domov poštimat odpravu, pa zjutraj nazaj.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:13:43   
Pia73
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: emamair za tvojga dragega,...........

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:15:21   
emaa
Dons ma tekmo v Zagrebu, pa je reku, da ko pride nazaj se bo pa še mal "pomatral". Zdej pa šibam k svakinji, si pramene rihtat. jez sem njej zadnč zaveso za v kopalnico do 11ih, zdej sem pa jz pr frizerju na vrsti.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:18:07   
Pia73
Mene je pa zadnjič frizerka čist zasrala, naredila na pol pa še neke čudne barve, zdaj pa ne vem ali naj reklamiram ali kaj,.... Verjetn ne bom,....:(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 10:20:09   
emaa
Mam srečo, da je moja svakinja frizerka, tko da kar je bla v zadnjem letniku frizerske (8,5 let, skupaj sva pa 9,5 let) me ona striže, sem pa prebliz da bi me zasrala se ji ne da poslušat. zdej pa res šibam.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Sobota - po petkovem kofetku!
27.11.2004 11:24:52   
Anonimen
Evo še mene, zaspanke:) Sem šla spat šele ob 1h, ker sem pol po čveku še vlivala iz gipsa eno rundo pa okno z notreanje strani v moji sobi pomila pa gor novoletne nalepke dala pa lučke sem obesla že:ups: Zdaj pa še na RR žarnice ugasnem, da ne bo šlo preveč elektrike:)-, potem do konca okrasim sobo in jo pospravim, pol bo treba pa že kosilo kuhat. Potem pa piškotke pečt (tiste, ki sem jih nameravala včeraj, pa je bil čvek bolj zanimiv:)-)

Mami pa oči pa same sms pošiljata kaj sta v kšni štacuni vidla in kaj bi mele>:)- je rekla sis1 da jih nej vprašam, če sam po štacunah letata al še kej znamenitosti gledata:)- Pa to mi sploh ni jasn, da oči zdrži po trgovinah:)- Sta v Berlinu pa prideta že jutri nazaj:zmeden2:

:kava: in :rozica: vsem!

Anitka, ti pošljem geslo na privat, da boš vidla kaj vlivam:)

lp,:fis:

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




ime
SINEJA



Aljaž (45%)

Blaž (31%)

Tjaž (24%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!