|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lignji
3.8.2006 9:35:39   
PIAF
Kdaj ste dali prvič otroku lignje za jest?
Ne vem, pri teh morskih sadežih in gobah sem še vedno pazljiva...
Star bo dve leti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lignji
3.8.2006 9:44:27   
KIRA
pojma nimam. tu nekje, 22 - 23 mes. jih ne mara preveč. sicer jih pa tud jaz ne, odkar jih je naša mam probala filat. bljek.če jih je pa že kdaj prej probala pa se ne spomnim. mislim, da ne.
je jih, ampak ne tako kot ostalo meso. najraj ima piščanca. pečenga, oz. meso z perutničk in bederc - tako sočno.. 

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lignji
3.8.2006 10:27:03   
Anonimen
Od kakega leta in pol naprej ji raje dajemo ribe in morske sadeže kot meso.

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lignji
3.8.2006 11:39:43   
nuala
Za poskusit so dobili lignje še pred enim letom, ampak na žalost jih ne eden ne drugi ne marata preveč ( čeprav sicer obožujeta ribe in škampe ), tudi sipa in hobotnica ne gresta.
Mislim, da so najbolj problematične školjke, teh jaz ne dajem ( imata pa oba rada buzaro, se pravi zos v katerega pomakata kruh ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lignji
3.8.2006 11:50:19   
Maxica
Sploh mu jih še nismo dali probat, ker jih tudi mi redko redko jemo. Tudi morskih sadežev nasploh mislim, da še ni jedel, edino kakšne ribe, to pa ja.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lignji
3.8.2006 12:09:39   
BLAŽIKA
Kolker vem so morski sadeži in gobe pred tretjim letom odsvetovane. Razen ribe seveda.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lignji
3.8.2006 14:58:13   
petraz
Pri enem letu sem mu dala solato iz morskih sadežev, pa je full jedel. Kaj pa ve, če je res potrebno tako paziti?user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lignji
10.8.2006 9:51:29   
Tina26
Jaz sem ji letos na morju dala vse kar je ocka ujel - lignje, sipe, hobotko in veliko vrst rib.
Vse to je jedla zelo rada - najraje pa ravno lignje in sipe.
Komaj čakam da gremo nazaj... user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lignji
10.8.2006 10:59:08   
Anonimen
Naš že od drugega leta dalje zelo rad poje porcijo "friganih"kalamarov.
Pa kakšnega pohanega osliča tudi,drugo pa nismo še poskusili,ker se pri nas doma ne kuha nič morskega(razen za velike praznike-škampi)Nismo ljubitelji rib.

(odgovor članu Tina26)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lignji
10.8.2006 12:12:06   
Maxica
Ja Neva, kakšni Primorci pa ste?!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lignji
17.8.2006 10:34:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja Neva, kakšni Primorci pa ste?!user posted image


user posted image user posted image user posted image Ja taki,ki niso preveč navdušeni nad morsko hrano.
No ja saj si privoščimo,škampe,pa školjke in rakovico,to pa je tudi vse.
Mož rib ne prenese, ker je kot dojenček samo na ribah gor rastel(mama je imela ribarnico,oče pa je delal na ribiški ladji)pa je kar po steklenički ribjo župo jedel.Pol se je pa uprl,ko je bil večji in se odločil da bo mesojedecuser posted image
Sama doma jih ne pripravljam,ker mi blazno smrdijo,enostavno ne prenesem vonja po ribah.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lignji
19.8.2006 13:13:27   
bobek05
Že pred 1. letom... Včasih jih (lignje) je, včasih pa mu ne dišijo... Imajo pa zelo rad ribe - postrv, osliča, morski list itd.

Gobe kot gobe mu še nisem dala. Jedel jih je kot omako in juho.

Morskih sadežev mu pa še sploh nisva dala, ker jih tudi midva pretirano rada ne jeva.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lignji
21.8.2006 13:25:57   
tina104
Lignje je poskusil pri 2 tednih manj kot enem letu. Itak pa je pojedel zelo malo. Gob še nisem dala in jih tudi še ne bom.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lignji
10.9.2007 12:22:37   
pupika
Kako pa potem lahko v vrtcu enoletnikom dajo za kosilo gobe. Mene je zadnjič skoraj na rit vrglo, ko je rekla, da je pri kosilu kar veliko gobove juhe pojedel.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lignji
10.9.2007 12:50:44   
Lenny
Po enem letu, oba. Tudi školje. Smo pri hiši precej morski jedci user posted image  Seveda na začetku ne kot glavni obrok, ampak samo za poskusit, da se navadita okusa in da vidim, če bi bilo kaj narobe.
Enako z gobami.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lignji
20.9.2007 10:41:36   
Balerina
Naša je škampe jedla pred 7. mesecom. Ligne pa mislim da še ni poskusila, stara je 14. mesecev. Jedla je že tudi ribe špagete s tuno sem ji tudi kar kmalu dala pred enem letom.
So pa morski sadeži precej alergeni tako da mi jih je pediater predlagal šele tam nekje okoli enega leta.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?