|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj nasled...
11.9.2007 22:51:36   
pupa06
Hojla!

Mene pa zanima, ko ste dobile prvo menstruacijo po porodu, kdaj ste dobile naslednjo, takoj naslednji mesec ali pa ste imele vmes "pavzo", potem spet ?

Mogoče sem štorasto vprašala, ampak me zanima, ker jaz sem jo prvič dobila 8 mesecev po porodu, ponavadi sem imela vedno full točno (28 dni), zdaj je pa že 33 dni mimo, pa ne vem, če že delam paniko ? Zato me zanima ali ste ve po prvi menstruaciji redno dobivale naslednje ali je bla kakšna pavza vmes (razen nosečnosti user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
11.9.2007 23:01:22   
eva1
Jaz sem jo dobila prvič 5 mesecev po porodu-potem je prvi mesec prišla z malo zamude..potem je 2 meseca ni bilo...šele ko sem nehala dojit je bila vsaj nekako točna(recimo da je bila na 30-35 dni)!
Sedaj po durgem porodu sem jo dobila po 6 mesecih, potem jo 2 mesecas ni bilo, pol pa spet...uglavnem kr nekiuser posted image

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
13.9.2007 18:07:05   
anckabancka
Dobila sem jo skoraj 8 mesecev po porodu. Druga pa je bila že po 22 dnevihuser posted image . Pred porodi sem jo imela na 28 dni. Upam, da bo ta ritem spet enak.
Aja, pa dojim tudi še...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
13.9.2007 20:42:30   
malička
Oj, jaz sem imela dva meseca in pol po porodu čiščo kar močno, potem pa naslednji mesec redno menstruacijo, niti en mesec pavze, mi je moj rekel , fajn da nisi mela 9 mesecev ampak zdaj si v 3 mescih vse nadoknasila, je pa res da sem dojila oz si črpala mleko le dva meseca in pol dokler je trajala čišča, ko se je ta končala tudi leka ni bilo več

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
13.9.2007 23:07:04   
Anonimen
Točno pri treh mesecih sem dobila 1. Druga bo čez slab mesec, če bo normalno

(odgovor članu malička)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
13.9.2007 23:09:28   
Naja30
Prvo po 4-ih mesecih, potem čez 23 dni, potem čez 30 dni, potem spet čez 24 in spet čez 34... Ni še redna, pa tudi znake za user posted image  sem že imela. Psiha je delala 100 na uro user posted image  Dojim še zjutraj, zvečer in ponoči. Verjetno se bo uredilo, ko bom čisto nehala dojit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
14.9.2007 0:11:32   
pupa06
hvala za odgovore
... kolikor zastopim ste po prvi user posted image dobivale normalno naprej vsak mesec, sam da ne točno npr. na 28, 30,... ampak je bila vseeno vsak mesec?

Mene skrbi zato, ker sem imela že eno IMN in ostala brez enega jajcevoda, pa vem da se to lahko ponovi tudi na drugi strani, zato moram biti pozorna.

lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
14.9.2007 15:10:29   
Mehičanka
Prvo malo manj kot 4 mesece po porodu, potem pa vsako naslednjo redno 1-krat na mesec.

(odgovor članu pupa06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
18.9.2007 14:29:54   
soncek1997
cca 3-4 tedne po porodu in od takrat naprej redno

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
19.9.2007 12:42:46   
lidijad
jaz sem jo dobila po 2.mesecih. zdaj pa čakam, če bo kaj ta mesec.

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
19.9.2007 14:30:39   
birdy
Par dni po tem ko se mi je nehala čišča, cca. 1 teden za tem. Kar je zdaj, ko sem sedem tednov po porodu. Mam jst srečo, a ne?user posted image user posted image
Aja, pa še pripisuser posted image : polno dojim!!!!!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu lidijad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
23.9.2007 10:42:30   
karin412
Meni se tudi zdi čudno - komaj sem nehala s čiščo in sem danes dobila izgleda M - pa po 5 tednih!, a je to normalno?

V prvo sem dobila po 8 tednih.

Obakrat sem polno dojila oz. dojim.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
23.9.2007 18:27:32   
Natali07
Jaz sem najprej imela zelo dolgo čiščo. Nato vnetje maternice, tako da sem krvavela skoraj 2 meseca. Ko se je to končalo ni minilo 14 dni in sem dobila menstruacijo. Da jo bom dobila mi je ginekologinja rekla na pregledu, ko je preverjala če je z vnetjem vse v redu. Sem misila no sem pa res srečka vse najslabše me doleti, kljub temu da polno dojim.
Vendar od takrat menstruacije še vedno ni in bo malček čez en teden star 9 mesecev. Noseča pa nisem.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj na...
23.9.2007 21:30:56   
*anč*
oj!
1.M sem doila komaj 11 mesecev po porodu(dojenje),drugo pa potem po 35.dneh.


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?